Gelinlik

Edirne Gelinlik Firmaları

Keşan Sultan Gelinlik

10.000 TL'den az

Keşan Nazmi Başar

10.000-20.000 TL

Merkez Vuslat Gelinlik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik alışverişine çıktığınızda vücut tipiniz, düğün mekanınız ve bütçenizi gözeterek bir seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Beğendiğiniz gelinlik modeli bütçenizi aşıyorsa ve o modelden başka bir gelinlik modelleri istemiyorsanız gelinlik dikimi yapan bir modaevi ile anlaşarak istediğiniz gelinliği daha uygun fiyata diktirebilirsiniz. Düğün bütçenizde gelinliğe geniş yer ayırmadıysanız gelinlik kiralama sizin için bir seçenek olabilir. Kiralama sayesinde çok beğendiğiniz bir gelinlik modelini oldukça düşük bir ücretle elde edebilirsiniz.

Gelinlik seçiminizi yaparken vücut tipinizi görmezden gelmemelisiniz. Vücudunuza uygun bir gelinlikle kusurlarınızı örtüp, güzel hatlarınızı öne çıkarabilirsiniz. Örneğin armut vücut tipine sahipseniz vurgulamanız gereken bölgeniz ince belinizdir. Belden oturtmalı A kesim bir gelinlikle ince belinizi ortaya çıkarıp basenlerinizi gizleyebilirsiniz. Hangi vücut tipine sahip olduğunuzu bilmiyorsanız Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizi okuyarak vücut tipinizi öğrenip sizin için doğru gelinliği bulabilirsiniz.

Düğün mekanınız gelinlik seçiminizi yaparken size yol gösterebilir. Düğün mekanınız ve temanıza uygun bir gelinlik seçerseniz düğününüzün bir bütünlük içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız tok kumaşlı kabarık gelinlikler yerine ince askılı, uçuşan kumaştan A kesim bir gelinlik tercih etmenizi öneririz. Rüzgarla birlikte dalgalanan kumaşlarla adeta bir peri kızı gibi görünebilirsiniz. Düğün yerinizle uyumlu bir gelinlik tercihi yapmak için Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Seçimi başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Edirne Gelinlikçiler ve Modaevleri

Edirne’de bulunan gelinlik mağazaları ile bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan zahmetsizce randevu alarak vakit kaybetmeden gelinlik alışverişinize başlayabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları