Çanakkale Gelinlik Firmaları

Tüm Çanakkale gelinlikçilerini gelin adayları için bir araya getirdik! Hemen gelinlik firmalarını ve birbirinden güzel gelinlik modellerini incele, beğendiğin gelinlikçilerden kolayca randevu al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

Çanakkale’de Gelinlikçiler ve Moda Evleri Gezmeden Önce Bunları Yapın!

Gelinlik bakmak için moda evi ve gelinlikçi gezmeye başlayacaksanız, öncesinde yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan ilk olanı gelinliğin siluetini seçmek! Peki, nedir gelinlik silueti? Aslında burada bahsedilen şey gelinliğin etek kesimidir. Örneğin, balık model dar etek kesimine sahipken, prenses model kabarık etek kesimine sahiptir. Gelinlik siluetine karar verirken vücut tipinize hangi gelinliğin uygun olduğuna bakmayı unutmayın. İkinci yapmanız gereken şey kendinize notlar almak! Gelinlik modeline karar verirken kendinizi nasıl bir gelinlik içinde düşündüğünüzü hayal edin. Sonrasında tasarımcıların gelinliklerini ve gelinlik dergilerini araştırarak tarzınıza en yakın olan gelinliği belirleyin. Beğendiğiniz gelinliklerin ortak noktalarını not alın ve gelinlik mağazaları gezerken bu notları gelinlikçiler ile paylaşın. Aklınızdaki gelinlik modelini belirledikten sonra size gösterilen gelinlikler arasından seçim yapmanız kolaylaşacaktır. Eğer ilginizi çeken şey özel tasarım gelinlikler ise anlaştığınız moda evi ile tüm detayları planlayabilir ve hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gelinlik seçiminde en önemli olan etken aslında bütçedir. Eğer kısıtlı bütçeye sahipseniz ve beğendiğiniz gelinlik çok pahalı ise gelinlik dikimi kurtarıcınız olabilir. Böylece sizin olmasını istediğiniz gelinliği diktirerek çok daha uygun fiyatla sahip olmanız mümkündür. Daha da uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız gelinlik kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Tüm hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra Çanakkale’de seçtiğiniz gelinlik firmaları ile iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.