Çanakkale Gelinlik Firmaları

Tüm Çanakkale gelinlikçilerini gelin adayları için bir araya getirdik! Hemen gelinlik firmalarını ve birbirinden güzel gelinlik modellerini incele, beğendiğin gelinlikçilerden kolayca randevu al!

Black White Wedding
48

2009 senesinden bu yana edindiği tecrübelerle gelinleri için kaliteli hizmet sunan Çanakkale gelinlik mağazalarından bir tanesiyiz. Black White Wedding olarak gelinlik sektörünü avcumuzun içi gibi...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
6 hafta
Ömür İnn White Gelinlik
25
3

90’ların başlarından beri sektörde yer alıyor, Çanakkale gelinlik mağazaları içerisinde tecrübemizle ön plana çıkıyoruz. Ömür Inn White Gelinlik olarak öncelikli hedefimiz, sizi hayalinizdeki...

Min. Fiyat
5.000-7.500 TL
Teslim Süresi
4 hafta

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Çanakkale’de Gelinlikçiler ve Moda Evleri Gezmeden Önce Bunları Yapın!

Gelinlik bakmak için moda evi ve gelinlikçi gezmeye başlayacaksanız, öncesinde yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan ilk olanı gelinliğin siluetini seçmek! Peki, nedir gelinlik silueti? Aslında burada bahsedilen şey gelinliğin etek kesimidir. Örneğin, balık model dar etek kesimine sahipken, prenses model kabarık etek kesimine sahiptir. Gelinlik siluetine karar verirken vücut tipinize hangi gelinliğin uygun olduğuna bakmayı unutmayın. İkinci yapmanız gereken şey kendinize notlar almak! Gelinlik modeline karar verirken kendinizi nasıl bir gelinlik içinde düşündüğünüzü hayal edin. Sonrasında tasarımcıların gelinliklerini ve gelinlik dergilerini araştırarak tarzınıza en yakın olan gelinliği belirleyin. Beğendiğiniz gelinliklerin ortak noktalarını not alın ve gelinlik mağazaları gezerken bu notları gelinlikçiler ile paylaşın. Aklınızdaki gelinlik modelini belirledikten sonra size gösterilen gelinlikler arasından seçim yapmanız kolaylaşacaktır. Eğer ilginizi çeken şey özel tasarım gelinlikler ise anlaştığınız moda evi ile tüm detayları planlayabilir ve hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gelinlik seçiminde en önemli olan etken aslında bütçedir. Eğer kısıtlı bütçeye sahipseniz ve beğendiğiniz gelinlik çok pahalı ise gelinlik dikimi kurtarıcınız olabilir. Böylece sizin olmasını istediğiniz gelinliği diktirerek çok daha uygun fiyatla sahip olmanız mümkündür. Daha da uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız gelinlik kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Tüm hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra Çanakkale’de seçtiğiniz gelinlik firmaları ile iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları