Tekirdağ Gelinlik Firmaları

Tekirdağ gelinlik moda evleri ve mağazalarının tümü Düğün.com'da! Hemen firmaları inceleyebilir, oturduğun yerden modellere göz atabilir ve beğendiklerin için hızlıca randevu alabilirsin.

İzlem Bride Studio
59
İzlem Bride Studio

Süleymanpaşa

En özel gününüze yakışacak güzellikte ve özenle hazırlanmış bir gelinlik arıyorsanız İzlem Bride Studio sizin için doğru adres! Tekirdağ’da gelinlikçiler arasında sunduğu hizmet ve model...

Min. Fiyat
5.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 hafta

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Gelinlik seçerken tarzınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmanız sizi çok daha fazla mutlu edecektir. Eğer sadelikten hoşlanan bir gelin adayıysanız minimal seçimler yaparak hem şık hem de sade bir gelin olabilirsiniz. Düz kesim dantelli gelinlik modellerini sizin için önerebilirim. Düz kesimin sadeliği ve dantelin şıklığını bir araya getirerek oldukça hoş görünebilirsiniz. Eğer gösterişi seviyorsanız işlemeli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle taş işlemeleri gelinliklerde sıkça tercih edilir. Hem dikkat çekici hem de gösterişli olmak için kabarık gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Tarzınızın yanı sıra seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer durum vücut tipinize en uygun gelinlik modelleri konusunda da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Böylece kusurlarınızı gizleyebilir ve sevdiğiniz yerlerinizi öne çıkabilirsiniz. Örneğin kalın kollara sahipseniz, uzun kollu gelinlik tercih edebileceğiniz gibi gelinlik bolerosu da giyebilirsiniz. Bacaklarınız öne çıkarmak istediğiniz bölgenizse, kısa ya da yırtmaçlı gelinliklere yönelebilirsiniz.

Tekirdağ’da Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Tekirdağ’da gelinlikçiler ve moda evi ararken kriterlerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmanızı öneriyoruz. İster özel tasarım yapan moda evlerini isterseniz de tüm gelinlik markalarının bulunduğu gelinlikçileri tercih edebilirsiniz. Eğer gelinlik markaları içerisinde çok beğendiğiniz bir gelinlik varsa ve bütçeniz kısıtlı ise gelinlik kiralama seçeneği ile beğendiğiniz gelinliğe kavuşabilirsiniz. İletişime geçmek istediğiniz gelinlik firmasından randevu talep etmeyi unutmayın!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları