Seba Gelinlik

E-posta Gönder

Seba Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Hüsniye Moda
1

Diğer

Hüsniye Moda

Gelinlik, abiye, aksesuar, damatlık tamamen Hüsniye Moda nın kendi bünyesi...

İstanbul

Aura Collection Moda

Gelinlik sektöründe yaşanan sürekli değişimler Aura Collection Moda evimizi...

İstanbul

Zeynep Moda Evi

...

Hakkında

Gelinlik, bayanların yaşam boyunca bir kez giydiği, manevi değeri oldukça yüksek bir giysidir. Bu anlayış çerçevesinde, gelin adayları gelinliklerini diktirecekleri modaevini büyük bir titizlikle seçmelidirler.
Seba Gelinlik kurulduğu günden bugüne gelinlik üretimi konusunda özgün tasarımı, kumaş ve dikiş kalitesiyle kişiye özel üretimde Bakırköy moda sektörünün önemli firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Dünyaca ünlü gelinlik markalarının çizgilerinin de içinde bulunduğu zengin bir koleksiyon ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır binlerce unutulmaz gelinliğe imza attık. Gelinliğinizi hazır koleksiyonumuzdan seçebileceğiniz gibi, hayalinizdeki gelinliği bizlerle birlikte tasarlayıp diktirebilirsiniz de.
Saten, tafta, dupion, ham ipek, brokar, şifon, dantel ve tül gibi malzemeler kullanılarak, tamamıyla el işlemesi, swarovski ve benzeri kristallerle bezeli sade, şık, romantik ve özgün tasarımlar sunarak farklı çizgimizi bugüne dek yaptıklarımızla ıspatlamış bulunmaktayız.
Mutluluğa giden yolda gelinlerimizin yüzlerinde beliren memnuniyet ifadesinin haklı gururunu duymaktayız. Referanslarımızdan aldığımız güçle; hep daha güzelini, daha kalitelisini hedeflemekteyiz.
Seba Gelinlik; başta gelinlik olmak üzere, nişanlık ve abiye gereksinimlerine cevap verebilecek kalite anlayışı ile İstanbul Bakırköyde bayan müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Mutlu günlerinize bizim de katkımız olmasından onur duyarız.

İletişim

Seba Donder

  • Adres: Bakırköy

Seba Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.