Seba Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Seba Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Seba Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Seba Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Seba Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Seba Gelinlik Hakkında

Gelinlik, dünyaevine girecek olan kadınların çok uzun yıllardır dünyanın her yerinde kültürel olarak sahip olduğu geleneklerin devamı olarak giydiği özel bir kostümdür. Hayatlarının en önemli günü için hem sembolik hem de duygusal bir önemi olan bu kostümü; kendilerine yakışan, içerisinde özgüvenli, rahat ve güzel hissettikleri şekilde giymeleri gerek. Biz de Seba Gelinlik Moda Evi olarak tam da burada devreye giriyoruz. 20 yılı aşkın süredir sektörde olan bir marka olarak İstanbul’un Bakırköy ilçesinde merkezi bir konumda bulunuyor. Burada her biri alanında yetenekli, profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışarak müşterilerimizi karşılıyoruz.

Gelinlik konusunda pek çok seçenek ve imkan sunarak her zevke ve bütçeye hitap edebiliyoruz. Hem hazır model hem de özel dikim fırsatı sunarak tüm detayları çiftlerimizin isteklerine göre belirliyoruz. Her yıl kendi tasarımlarımızı ortaya koyduğumuz kreasyonlar oluşturuyor ve dünyaca ünlü markaların güncel modellerini de takip ediyoruz. Bunları hem katalog halinde bulunduruyor hem de kreasyonumuzu mağazamızda sergiliyoruz. Bizi ziyaret edip modellerimizi görerek seçimlerini yapan gelinlerimize kısa süre içerisinde kostümlerini teslim ediyoruz.

Ancak kendine ait ve isteklerine özel bir gelinlik giymek isteyenleri de unutmuyor ve onlara kişisel tasarımlar yapıyoruz. İster kendi tercihlerini bize belirttiklerinde çizim yapıyor isterlerse de başka bir yerde gördükleri modelleri aynı şekilde dikebiliyoruz. Dikim aşamasında ham ipek, Fransız danteli gibi kaliteli malzemeler kullanıp tamamen el işlemesi yapıyoruz. Eğer arzu ederlerse gelinliği swarovski ve benzeri kristallerle bezeyerek şık ve zarif bir görünüm de elde edebiliyoruz.

Gelinliği tamamlayan ve olmazsa olmazlarından duvak, gelin tacı, baş çiçeği, kesesi, eldiveni ve saklama kılıfı gibi aksesuarları da ücretsiz olarak dikiyoruz. Eğer daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Seba Gelinlik Bakırköy’de sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cevizlik Mahallesi Fahri Korutürk Cad. Şükran İş Hanı, D:No:5 D:2, 34142 Bakırköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Seba Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.