Seba Gelinlik


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Seba Gelinlik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Gelinlik, bayanların yaşam boyunca bir kez giydiği, manevi değeri oldukça yüksek bir giysidir. Bu anlayış çerçevesinde, gelin adayları gelinliklerini diktirecekleri modaevini büyük bir titizlikle seçmelidirler.
Seba Gelinlik kurulduğu günden bugüne gelinlik üretimi konusunda özgün tasarımı, kumaş ve dikiş kalitesiyle kişiye özel üretimde Bakırköy moda sektörünün önemli firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Dünyaca ünlü gelinlik markalarının çizgilerinin de içinde bulunduğu zengin bir koleksiyon ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır binlerce unutulmaz gelinliğe imza attık. Gelinliğinizi hazır koleksiyonumuzdan seçebileceğiniz gibi, hayalinizdeki gelinliği bizlerle birlikte tasarlayıp diktirebilirsiniz de.
Saten, tafta, dupion, ham ipek, brokar, şifon, dantel ve tül gibi malzemeler kullanılarak, tamamıyla el işlemesi, swarovski ve benzeri kristallerle bezeli sade, şık, romantik ve özgün tasarımlar sunarak farklı çizgimizi bugüne dek yaptıklarımızla ıspatlamış bulunmaktayız.
Mutluluğa giden yolda gelinlerimizin yüzlerinde beliren memnuniyet ifadesinin haklı gururunu duymaktayız. Referanslarımızdan aldığımız güçle; hep daha güzelini, daha kalitelisini hedeflemekteyiz.
Seba Gelinlik; başta gelinlik olmak üzere, nişanlık ve abiye gereksinimlerine cevap verebilecek kalite anlayışı ile İstanbul Bakırköyde bayan müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Mutlu günlerinize bizim de katkımız olmasından onur duyarız.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Seba Donder Adres Bakırköy
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Seba Gelinlik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Seba Gelinlik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap