Gelinlik

Beylikdüzü Gelinlik Firmaları

Studio Bride
5,0
(33 Yorum)
3. yıl
Beylikdüzü
21 saatte cevap verir

Studio Bride gelinlikleriyle göz alıcı bir gelin olmanız ve hayallerinizdeki modele kavuşmanız için özenle çalışıyor. Modern trendlerle kendi tarzını harmanladığı tasarımları beğenilerinize...

20.000-30.000 TL
İncele
Nazan Moda Evi
5,0
(7 Yorum)
2. yıl
Beylikdüzü
14 saatte cevap verir

Nazan Moda Evi tasarımlarımızı 1976 yılından beri gelin adaylarının beğenisine sunuyoruz. Uygun fiyatlarımız ve zengin koleksiyonlarımız saf güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hazırlandı. Moda...

30.000-40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beylikdüzü Firuzan Safari Modaevi

30.000-40.000 TL

Beylikdüzü Gülay Şengün Modaevi

30.000-40.000 TL

Beylikdüzü Gözde Gelinlik

Beylikdüzü Saraylı Gelin Moda Tasarım

10.000-20.000 TL

Beylikdüzü Vizaje Gelinlik

30.000-40.000 TL

Beylikdüzü Liva Gelinlik Moda

20.000-30.000 TL

Beylikdüzü Yulduz Wedding

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beylikdüzü Gelinlik Firmaları

Beylikdüzü, İstanbul’da bolca düğün mekanının bulunduğu ilçelerden biri. Durum böyle olunca ilçede gelinlik firmaları için olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. İlçe, her zevke hitap eden tasarımlarla dolup taşan birçok gelinlik firması sunuyor. Beylikdüzü gelinlik mağazaları, bünyelerinde bulundurdukları deneyimli tasarımcılar ve başarılı terziler ile beğeni topluyor.

Beylikdüzü’ndeki gelinlik firmaları, ilçenin birçok yerinde bulunabiliyor. Böylece İstanbul’un toplu taşıma sistemini kullanıp kendinize en yakın noktada bulunan firmaya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmaların çoğu, daha rahat zaman ayırabileceğiniz hafta sonu günleri de hizmet vererek işinizi kolaylaştırıyor. Barbaros Hayrettin Paşa ve Barış gibi mahallelerde haftanın her günü açık olan mağazaları bulabilirsiniz.

Beylikdüzü gelinlikçi seçenekleri, en az bir hafta önceden iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz güne randevu verebiliyor. Böylece gelinlik seçme aşamanız çok daha planlı ve programlı ilerliyor ve stres yapmanıza gerek kalmıyor. Beylikdüzü gelinlikçilerinin teslim süreleri ise değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki firmalarda gelinliğinizi 1 ay sonra teslim almanız mümkün oluyor.

Beykent Beyzade ve Mümin Ağa caddeleri de gelinliğinizin teslimini 1 ay sonra yapan yerler arasında bulunuyor. Gelinliğinizi biraz daha erken almak isterseniz Yavuz Sultan Selim Bulvarı ve Büyükşehir Mahallesi’nde bulunan firmalar, hazırlıklarını 2 haftada tamamlayabiliyor. Barbaros Hayrettin Paşa ve Barış mahallelerindeki bazı firmalar ise gelinliklerinizi 1 hafta gibi hızlı sürelerde teslim ediyor.

Beylikdüzü Gelinlik Fiyatları Uygun mu?

Gelinlik fiyatları Beylikdüzü’nde çok uygun rakamlardan başlıyor. Böylelikle aklınızdaki bütçeye ve tarzınıza uygun bir model bulmanız çok kolay olacak. Beylikdüzü firmalarının bulunduğu konumlar, fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin; en hesaplı fiyatlardan hizmet vermeye başlayan gelinlikçiler Mümin Ağa Caddesi’nde sizi bekliyor. Bu caddedeki firmalar, kaliteli işçilikleri ile dikkatimizi çekiyor.

Beylikdüzü firmalarına gittiğinizde gelinliğinizi almak için bazı seçenekleriniz bulunuyor. Gelinliğinizin tam aklınızdaki gibi olmasını dilerseniz firmalardaki stilistlerin yardımıyla kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Ya da isterseniz firmalarda bulunan hazır modeller arasında da tercih yapabilirsiniz. Hazır modeller arasından seçim yapmanız, neredeyse her zaman çok daha uygun rakamlarla gelinliğinizi almanıza yardımcı olacaktır.

Bazı gelinler, bir defa giyeceği gelinlikleri satın almak istemeyebiliyor. Bu noktada yardımınıza, Beylikdüzü gelinlik kiralama hizmetleri koşuyor. Gelinliğinizi satın almak yerine kiralamayı dilerseniz kenara çok daha az bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Beylikdüzü kiralık gelinlik fiyatları, seçilen modellere ve yapılan işçiliğe göre değişiklik gösterebiliyor. Kiralık gelinliklerde de birçok model alternatifiniz bulunuyor.

Beylikdüzü firmalarında bulabileceğiniz modeller, gelinliklerin kumaş seçimi ve süslenmesi gibi detaylar ile farklı fiyatlarda karşınıza çıkabiliyor. Örneğin; tül kumaşların tercih edildiği gelinlikler, saten veya Fransız kumaşların kullanıldığı modellere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Aynı zamanda gelinliğinizde göz alıcı inciler, çeşitli taşlar veya kristal işleme gibi detaylar olmasını dilerseniz fiyatlar artış gösteriyor.

Beylikdüzü’ndeki Gelinlikçilerin Sunduğu Hizmetler

İstanbul gelinlik firmalarında gelinliğinizi seçme işlemi, randevunuzu alıp firmalara gittikten hemen sonra başlamıyor. Beylikdüzü gelinlikçilerinde de ilk buluşmada çay ve kahve ikramlarıyla birlikte stilistler ve tasarımcılarla tanışma şansınız oluyor. Bu profesyoneller sizi tanıdıkça ve fikirlerinizi duydukça tarzınıza uygun gelinlikleri tasarlamaya başlıyorlar. Böylelikle gelinliğiniz eşsiz bir tasarıma sahip oluyor ve konuklarınızın aklında yer ediyor.

Beylikdüzü’nde bulunan firmaların neredeyse hepsi özel dikim gelinlik şansı sunuyor. Bununla birlikte gelinlikçilerin hepsinde halihazırda bulunan modeller de mevcut. Bu gelinlikler, her sezonun trendi göz önünde bulunarak tasarlanıyor ve sürekli değişiyor. Bu yüzden hazır modeller arasında da tam kendinize göre bir gelinlik bulabilirsiniz. Hazır modellerin arasında seçim yapmanıza stilistler de yardımcı olabiliyor.

Beylikdüzü firmalarındaki terziler, gelinliğinizin tam üstünüze göre olması için dikişe veya düzenlemelere başlamadan önce dikkatle ölçülerinizi alıyor. Gelinliğinizin farklı yerleri için kalıplarınız da çıkarılıyor. Gelinliğinizin hazırlanma aşamasında ilçedeki çoğu firmada 1 ila 3 arasında prova buluşmaları gerçekleştiriliyor. Daha detaylı gelinliklerde veya düzenleme yapmak istediğinizde prova sayısı 5’e kadar çıkabiliyor.

Beylikdüzü firmaları, birbirinden güzel gelinlik modelleriyle birlikte diğer birçok organizasyonda da kullanabileceğiniz parçaları beğeninize sunuyor. Nişanınız için zarif elbiseler ve kına gecenizde giyebileceğiniz çeşitli modellerde bindallı ve kaftanlar firmalar tarafından hazırlanıyor. Her tarza uygun abiye elbiseler de Beylikdüzü gelinlikçilerinde sizi bekliyor. Bu kıyafetlere uygun aksesuarlar da her firma tarafından temin ediliyor.

Beylikdüzü Gelinlik Firmalarında Bulabileceğiniz Tarzlar

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları