Gelinlik

Bahçelievler Gelinlik Firmaları

20.000-30.000 TL
Bahçelievler
Uçarı Tasarım
Bahçelievler
Fetih Moda Evi
20.000-30.000 TL
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Çağdaş Gelinlik
20.000-30.000 TL
Bahçelievler
Kent Gelinlik
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
İnci Wedding Dress
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Ulus Moda Evi
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Felice Gelinlik
20.000-30.000 TL
Bahçelievler
Güner Moda Evi
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Gül Gelinlik
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Aslı Kongel
Bahçelievler
Evaluz
Bahçelievler
As Gelinlik
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Hür Gelinlik
Bahçelievler
Asmin Moda
20.000-30.000 TL
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Defne Gelinlik
10.000-20.000 TL
Bahçelievler
Dovita Bridal
10.000-20.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bahçelievler’deki Gelinlik Firmaları

Farklı hizmetleri ve aralarından seçebileceğiniz birçok mağaza ile Bahçelievler gelinlikçileri, çiftler için oldukça öne çıkıyor. Hayallerinizi süsleyen gelinliği bu Bahçelievler’deki seçenekler arasında bulmak oldukça kolay oluyor. İlçede bulunan onlarca farklı firma genellikle Hürriyet, Şirinevler ve Yenibosna mahallelerinde yoğunlaşıyor. Ancak nerede olursanız olun kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir firma bulmak mümkün.

Düğün planlamak oldukça stresli olabiliyor.Firmalar güler yüzlü ve profesyonel ekiplerinde terziler, tasarımcılar ve satış uzmanları bulunduruyor. sektördeki deneyimleri sayesinde gelinlik bulma sürecinizi rahat ve keyifli bir hale getiriyor. Bu nedenle Bahçelievler gelinlik kiralama, satın alma ve özel dikim hizmetleri oldukça övgü topluyor. Ekipler, bu tatlı telaş içinde sizi yalnız bırakmıyor.

Gelinlik üretimi zaman alabilen bir süreç olduğundan her şeyi erkenden planlamak çok önemli. Bahçelievler’deki gelinlik firmalarının çoğu, hafta sonu da hizmet veriyor. Ancak bu günler daha sık tercih edildiğinden mağazalardan randevu almak zorlaşabiliyor. Firmalarla erkenden iletişime geçerek randevu almanız, birebir sohbetlerle istediğiniz gelinliği tam olarak anlamalarını ve size daha çok özen gösterebilmelerini sağlayacaktır.

Planlamalar tamamlandıktan sonra gelinliğinizi genellikle 3 prova sonrasında teslim alabiliyorsunuz. Teslim süreleri ortalama 4 hafta olsa da firmalar arasında değişebiliyor. Zaman sıkıntınız varsa Şirinevler ve Siyavuşpaşa mahallelerindeki firmalarla konuşarak gelinliğinize 1-2 haftada kavuşabilirsiniz. Genellikle Yenibosna Mahallesi’nde bulunan ve özel dikimlerde uzman olan firmalar bazen 5 haftayı bulabilen bir süreye ihtiyaç duyabiliyor.

Bahçelievler Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Gelinlik fiyatları Bahçelievler’de her bütçeye uygun bir yelpazede yer alıyor. Genellikle İstanbul ortalamasında seyreden fiyatlar sayesinde istediğiniz gelinliği sahip olduğunuz bütçeyle alabilmek oldukça kolay. Eğer kenara ayırdığınız bütçe daha yüksekse, Cumhuriyet Mahallesi’ne uğrayabilirsiniz. Burada yer alan firmalar, uzman terzilerle çalışarak size özel çizilip dikilen gelinlikleri hizmetinize sunuyor ancak işçilik ücretleri fiyatları yükseltiyor.

Özel dikim gelinlikler, en yüksek fiyatlardan başlayan gelinlik hizmeti olarak ilk sıraya yerleşiyor. Bunun arkasından hazır model gelinlikler geliyor. Daha düşük bir bütçeniz varsa Bahçelievler kiralık gelinlik fiyatları en cep dostu seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Gelinliğinizi kiralamak sizi büyük bir harcamadan kurtarabiliyor ve yüzlerce seçenek sayesinde hayallerinizi süsleyen gelinliğe ulaşmak zor olmuyor.

Firmalardan alacağınız kuaför ve aksesuar hizmetleri de kenara ayırmanız gereken bütçeyi arttırabiliyor. Ancak birçok mekan bu hizmetleri de kendilerinden sağlayan müşterilere özel indirim paketleri hazırlıyor. İndirimler ve kampanyalar yalnızca ek hizmetlerle de sınırlı değil. Çoğu firma peşin ödeme ve erken sipariş fırsatlarıyla cebinize binen yükü hafifletmeye yardımcı oluyor.

Seçeceğiniz elbisenin kumaşı ve detayları da fiyatları değiştirebiliyor. Örneğin; klasik dantel ya da tül kullanılan gelinlikler, kaliteli Fransız danteli veya saten ile üretilen gelinliklerden daha uyguna gelebiliyor. Gelinliğinize ekletmek isteyeceğiniz işlemeler de maliyeti oldukça etkileyebiliyor. Taş işlemeleri tercih edecekseniz, Swarovski gibi yüksek fiyatlı taşlar yerine benzer görüntüde alternatifler kullanmak daha hesaplı olacaktır.

Bahçelievler’deki Gelinlikçiler Size Ne Tür Hizmetler Sunuyor?

Bahçelievler gelinlik mağazalarının birçoğu size sıfırdan tasarım, hazır model ve kiralık gelinlik hizmetlerinin hepsini sunuyor. Özel dikim bir gelinlik yaptırmayacaksanız trendlerden geri kalmak konusunda endişelenmenize gerek yok. Firmalar son moda modelleri yakından takip ederek stilistler tarafından hazırlanan koleksiyonlarını her mevsim ve her yıl yeniden düzenliyorlar. Popüler modellerin yanında zamansız klasikler de koleksiyonlardan eksilmiyor.

Gelinliğinize uygun aksesuarlar bulunduran firmalar, yapılacaklar listenizin tek seferde bitmesine yardımcı oluyor. Kemer, gelin buketi, damat çiçeği, taç, toka, gelin kesesi ve en önemlisi de elbisenizi tamamlayan bir duvak, tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında. Satış sorumluları vizyonunuzu anlayarak giyeceğiniz geceliklerden ayakkabılara kadar her parçayı seçmenize yardımcı oluyor, alışverişle geçecek saatleriniz rahatlamanız için size kalıyor.

Gelinliğiniz ve aksesuarlarınız tamamlandığında geriye saç ve makyajınız kalıyor. Bahçelievler gelinlik firmaları bu konuda da yardımınıza koşuyor. Her elbise modeline önerilen saç modelleri ve makyaj farklı olabiliyor. Bu noktada stilistler, kuaför hizmetleriyle size önerilerde bulunarak herkesin hayran kalacağı görünümünüzün tamamlanmasına yardımcı oluyor. İstediğiniz makyaj ile elbisenizin güzelliğini ortaya çıkararak kendinizi yansıtabiliyorsunuz.

İstanbul gelinlik firmaları arasında Bahçelievler’in gelinliklerin yanında abiye hizmetlerini sağladığı da gözlemleniyor. Talep üzerine kiralanabilen nişanlık, bindallı ve kaftanlar birçok farklı renk ve modelle karşınıza çıkıyor. Sayılı firmalar düğün sürecinizde ekstra hizmetlerden de kaçınmayarak düğün fotoğrafçılığı hizmeti verebiliyor. Stüdyo veya dış mekan çekimlerinde düğün gününden önce zaman sıkıntısına girmeden kaydedilen anılarınız size sunuluyor.

Bahçelievler Gelinlikçilerinin Sunduğu Model Seçenekleri

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları