Gelinlik İstanbul

Lilyums Gelinlik ve Abiye

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lilyums Gelinlik ve Abiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Lilyums Gelinlik ve Abiye Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Lilyums Gelinlik ve Abiye Sıkça Sorulan Sorular

Lilyums Gelinlik ve Abiye gelinlik fiyatları ne kadar?

Lilyums Gelinlik ve Abiye gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Lilyums Gelinlik ve Abiye gelinlik teslim süresi ne kadar?

Lilyums Gelinlik ve Abiye gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Lilyums Gelinlik ve Abiye kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Lilyums Gelinlik ve Abiye 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Lilyums Gelinlik ve Abiye aksesuar sağlıyor mu?

Lilyums Gelinlik ve Abiye, taç/toka, bolero, eldiven, gecelik / sabahlık, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Lilyums Gelinlik ve Abiye düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Lilyums Gelinlik ve Abiye düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Lilyums Gelinlik ve Abiye pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Lilyums Gelinlik ve Abiye pazar günü hizmet veriyor.

Lilyums Gelinlik ve Abiye Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız için gereken tüm hizmeti size sağladığımız Lilyums Gelinlik ve Abiye mağazası içerisinde sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İstanbul’da hizmet veren modaevimizde uzun zamandır profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bizi tercih eden gelinlerimizin beklentilerini %100 karşılamaya yönelik bir planlama yapıyor ve çalışmalarımızda önceliğimizi isteklerinize göre ayarlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da her şeyin tam da düşlerinizi süsleyen şekilde olmasına yardımcı oluyoruz.

İhtişamlı gelinlikler tasarlayan bir modaeviyiz. Bizi tercih eden gelin adaylarımızın göz kamaştırıcı görünmesini istediğimiz için bu düşünce yapısı doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz. Tercih için mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizi oldukça güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Uzun kuyruklar, danteller, simli organze tüller, gipür, dekolte yakalarla birbirinden etkileyici şekilde kişiye özel dikimler yapıyoruz. İster hazır modellerimiz isterseniz de size özel tasarımlarımızla içinize sinen etkileyici bir hizmet sunuyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden beğendiklerinizi muhakkak denemenizi istiyoruz. Hoşuna giden ve düğününüzde giymek istediğiniz gelinliği ufak tadilatlarla sizin için hazır hale getiriyoruz. Hazır modellerimizin dışında aklınızda bir tasarım varsa usta tasarımcılarımız eşliğinde modeli tasarlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine hemen kalıbınızı çıkarıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlayarak size teslim ediyoruz. Gelinlik modelinize uygun duvak tasarımımızla da her şeyiyle eksiksiz ve adeta kuğu gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan başarılı firmamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Mutluluğa “Evet!” dediğiniz gün üzerinizde bizim markamızı taşıyan bir gelinlikle olmanızı diliyor ve sizinle vakit kaybetmeden tanışmak istiyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres::

    Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No:3 Bakırköy/İstanbul

Lilyums Gelinlik ve Abiye Yorumları (1)

Kadriye

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Çok memnun kaldım, çok ilgililerdi. istediğinizi birebir yapıyorlar. Özel hissetiriyolar ve bütün çalışanlar ayrı ayrı ilgileniyor sizinle. benim yaşadığım deneyim çok güzeldi öneririm. zamanında teslim edildi. Hislerinize hitap edebiliyorlar. kişiye özel dikim oldu gelinliğim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.