Lilyums Gelinlik ve Abiye

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

Vipgelinlik
117 5 9

Şişli

Vipgelinlik

Gülnaz Yıldırım Gelinlik
25 4

Bağcılar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik

Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız için gereken tüm hizmeti size sağladığımız Lilyums Gelinlik ve Abiye mağazası içerisinde sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İstanbul’da hizmet veren modaevimizde uzun zamandır profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bizi tercih eden gelinlerimizin beklentilerini %100 karşılamaya yönelik bir planlama yapıyor ve çalışmalarımızda önceliğimizi isteklerinize göre ayarlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da her şeyin tam da düşlerinizi süsleyen şekilde olmasına yardımcı oluyoruz.

İhtişamlı gelinlikler tasarlayan bir modaeviyiz. Bizi tercih eden gelin adaylarımızın göz kamaştırıcı görünmesini istediğimiz için bu düşünce yapısı doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz. Tercih için mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizi oldukça güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Uzun kuyruklar, danteller, simli organze tüller, gipür, dekolte yakalarla birbirinden etkileyici şekilde kişiye özel dikimler yapıyoruz. İster hazır modellerimiz isterseniz de size özel tasarımlarımızla içinize sinen etkileyici bir hizmet sunuyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden beğendiklerinizi muhakkak denemenizi istiyoruz. Hoşuna giden ve düğününüzde giymek istediğiniz gelinliği ufak tadilatlarla sizin için hazır hale getiriyoruz. Hazır modellerimizin dışında aklınızda bir tasarım varsa usta tasarımcılarımız eşliğinde modeli tasarlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine hemen kalıbınızı çıkarıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlayarak size teslim ediyoruz. Gelinlik modelinize uygun duvak tasarımımızla da her şeyiyle eksiksiz ve adeta kuğu gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan başarılı firmamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Mutluluğa “Evet!” dediğiniz gün üzerinizde bizim markamızı taşıyan bir gelinlikle olmanızı diliyor ve sizinle vakit kaybetmeden tanışmak istiyoruz.

İletişim

Suna Çırak

Leda Altuntepe

  • Adres: Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No:3 Bakırköy/İstanbul


1 yorum


ka

kadriye

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Çok memnun kaldım, çok ilgililerdi. istediğinizi birebir yapıyorlar. Özel hissetiriyolar ve bütün çalışanlar ayrı ayrı ilgileniyor sizinle. benim yaşadığım deneyim çok güzeldi öneririm. zamanında teslim edildi. Hislerinize hitap edebiliyorlar. kişiye özel dikim oldu gelinliğim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!