Şişli Gelinlik Firmaları

Şişli'deki tüm gelinlik firmaları burada

%30 indirim
Kaudupul Bridal
48
20
Kaudupul Bridal

1 yorum

Şişli

 • 2. yıl
 • Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor, gelinlikler başta olmak üzere özel gün kıyafetleri üretiyoruz. Kendi ürünlerini tasarlayan üretici bir firma olarak çok yönlü hizmetler...

  Min. Fiyat
  10.000-15.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  Fatma Deniz
  145

  Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüz yaklaşıyorsa, Fatma Deniz değerli gününüzde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modelleriyle hizmetinizde! Ben Fatma Deniz, 2 kişilik...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  Aynur Açıkgöz
  20

  Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde gecenin yıldızı olarak farklı bir gelinlik taşımak istiyorsanız, sizi de Aynur Açıkgöz gelinlerinden biri olmaya bekleriz. Gelinlik sektöründe uzun yıllar...

  Min. Fiyat
  10.000-15.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  Rana Günal
  114

  10 yılı aşkın bir süredir gelinlik sektöründeyiz ve 2014 yılından bu yana hizmet veren Şişli gelinlik mağazalarından biriyiz. En trend gelinlik modelleriyle toptan ve perakende olmak üzere...

  Min. Fiyat
  25.000 TL'den fazla
  Teslim Süresi
  2 hafta
  Sheda Modaevi
  112
  4
  Sheda Modaevi

  Şişli

 • 2. yıl
 • Sheda Modaevi Ankara’da 2001 yılından bu yana kusursuz bir hizmet sunarak modellerimizle gelin adaylarını kendimize hayran bırakıyoruz. Geniş ürün kataloğumuzla her zevke ve bütçeye hitap eden...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta
  %25 indirim
  Beria Modaevi
  99
  1

  Miracle Scissors Haute Couture adresimize gelerek bu değerli gününü bize emanet eden gelinlerimiz bugüne dek asla pişman olmadı. 1985 yılından itibaren moda sektöründe yer almaktayız ve 25 yıllık...

  Min. Fiyat
  10.000-15.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  %33 indirim
  Pınar Bent
  633
  31
  Pınar Bent

  41 yorum

  Şişli

 • 6. yıl
 • Yaptığımız gelinlik tasarımlarıyla kısa zamanda büyük işler başararak ünümüzü hem Türkiye’ye hem de yurt dışına duyurduk. Şimdilerde marka olarak Dubai başta olmak üzere Katar, Lübnan gibi Orta...

  Min. Fiyat
  10.000-15.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  %50 indirim
  Bridelymade
  58
  Bridelymade

  16 yorum

  Şişli

 • 6. yıl
 • Bridelymade olarak gelinlerin güzelliklerini zarif bir gelinlikle taçlandırmak amacıyla kurulduk. Hem atölyemiz hem de mağazamız Nişantaşı Valikonağı’nda bulunuyor. Mağazamızda, içinde rafine...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Şişli'deki Gelinlik Firmaları

  Şişli ilçesi merkezi konumlu olması sayesinde çeşitli gelinlik mağazası seçenekleri sunuyor. Özellikle Nişantaşı ve Teşvikiye’de gelinlik mağazalarının sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Aradığınız gelinliği bulmak için sırasıyla pek çok mağaza seçeneği bulabileceğiniz Rumeli ve Teşvikiye caddelerini gezebilirsiniz. Böylece bir gün içinde pek çok gelinlik deneme fırsatı bulabileceksiniz.

  Şişli gelinlikçileri her tarza uygun farklı modeller sunuyorlar. Balık, helen, dekolteli, A kesim ve prenses model gelinliklerden vücudunuza ve konseptinize uyanı seçebiliyorsunuz. Bunun yanında pek çok mağaza büyük beden gelinlik modelleri üzerine de çalışıyor. Mağazalar büyük beden gelinlik modelleri için sizden ölçü alarak hatlarınıza en uygun modeli dikiyor.

  Şişli gelinlik mağazalarında gelinliği teslim alacağınız süre değişebiliyor. Teslim süresi 1 ila 6 hafta arasında değişiklik gösteriyor. Vali Konağı Caddesi’ndeki gelinlikçiler en geç teslim süresi olan mağazalar arasında yer alıyor. Aslında gelinlik üzerinde yapılan işlemeler ve detaylardan dolayı teslim alacağınız zaman uzuyor. Aceleniz varsa sade bir model seçmenizi önerebiliriz.

  Gelinliğin ana tamamlayıcılarından olan aksesuar seçeneklerini Şişli’deki gelinlik firmalarında bulabilirsiniz. Gelinliğinizin kumaşına ve tarzına uyacak; dantel, tül ve taş işlemeli duvaklardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca gelin buketi, eldiven, kese, kemer ve ayakkabı gibi pek çok ihtiyacınızı da mağazalarda bulabiliyorsunuz. Eğer taç takmak istiyorsanız da mağazalarda çiçekli ve taşlı taç seçenekleri mevcut.

  Şişli’deki Gelinlikçilerin Size Özel Hizmetleri

  Gelinlik Fiyatları Şişli’de Uygun mu?

  İstanbul gelinlik firmalarını incelediğimizde en geniş fiyat skalasına sahip mağazaların Şişli’de olduğunu görüyoruz. Özellikle Meşrutiyet Mahallesi’nde hem çok uygun hem de yüksek fiyatlı modelleri bulabileceğiniz mağazalar var. Nişantaşı semtinde ise en yüksek fiyatlı gelinliklerle karşılaşabilirsiniz. Halaskargazi ve Vali Konağı caddelerindeki mağazalarda bütçenize göre en uygun fiyatlı gelinlikleri bulabilirsiniz.

  Şişli gelinlik fiyatları, alacağınız dikim hizmetine göre değişiyor. Mağazalardaki bütçenize uygun hazır modellerden birini satın alabilirsiniz. Eğer uzun süre gelinliğinizi saklamak istemiyor ve uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şişli kiralık gelinlik fiyatları hazır modellere kıyasla daha uygun olabiliyor. Bunun yanında gelinliği kiraladığınız süre kadar para ödeyerek ayırdığınız bütçeyi aşmamış oluyorsunuz.

  Gelinliğinizi özel olarak baştan yaratmak istiyorsanız Şişli’deki mağazaların dikim hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Özel dikim; hazır model ve kiralık gelinliklere kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Terziler sizin vücut ölçülerinize göre en uygun gelinliği sıfırdan dikiyorlar. İşçilik, emek ve dikime ayrılan süre çok daha fazla olduğundan ödeyeceğiniz fiyat da ona göre belirleniyor.

  Gelinlik fiyatları, model ve kullanılan kumaşa göre değişiyor. Gelinliklerde genel olarak dantel, ipek, saten ve tül kumaşlar tercih edilse de ipek aralarında en pahalı olanı. Uygun fiyatlı bir alternatif istiyorsanız ya ipek türünü değiştirebilir ya da farklı bir kumaş tercih edebilirsiniz. Bunun yanında gelinlikte kullanılan kumaş arttıkça fiyat da değişiyor.

  Şişli’de Gelinlikçinizi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Şişli’deki gelinlik firmalarına göz atarken çalışacağınız ekibi de incelemelisiniz. Mağaza çalışanlarının tecrübeli olması senin hayallerindeki gelinliği bulman konusunda oldukça yardımcı olacak. Çalışanlardan gördüğünüz ilgi sayesinde keyifli bir gelinlik deneme tecrübesi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında firmaların çalıştığı terzilerin işçiliğinin iyi olması ve gelinlik dikimi konusundaki deneyimi kusursuz bir gelinliğe sahip olmanızı sağlayacak.

  Seçeceğiniz gelinlikte size uygun modellerin olması önemli. Bu yüzden mağazada çok fazla gelinlik çeşitliliği olmasına dikkat etmelisiniz. Prenses, balık, A kesim, helen ve iki parçalı modellerin olması her vücut tipine uygun gelinlik bulunmasını sağlıyor. Ayrıca mağazaların gelinliklerde kullandığı kumaşların çeşitliliği önemli. Saten, ipek, dantel ve tül gibi kumaşlardan dikilen gelinliklerden uygun olanlarını seçebilirsiniz.

  Gelinlik mağazalarının hangi günler arasında açık ve kapalı olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer bütün hafta boyunca hizmet alabileceğiniz mağazaları arıyorsanız Teşvikiye ve Nişantaşı’nda bulunan gelinlikçileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazaların gelinliği teslim süreleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Aceleniz var ise Teşvikiye semtindeki ve Rumeli Caddesi’ndeki mağazaları inceleyebilirsiniz. Buradaki gelinlik firmaları yaklaşık bir hafta içinde gelinliğinizi hazırlayabiliyor.

  Gelinlikçi seçerken size sunduğu hizmetlerin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmelerine de dikkat etmelisiniz. Gelinlik bakmanın dışında farklı talepleriniz de karşılansın istiyorsanız kuaför hizmeti olan mağazaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmaların size sunduğu aksesuar seçeneklerinin de çeşitli olmasına özen göstermelisiniz. Duvak ve gelin çiçeği gibi aksesuarların çeşitli olması sayesinde gelinliğinizi tamamlayacak olan aksesuarları bulabilirsiniz.

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları