İstanbul Catering Firmaları

En iyi ve en leziz ikramları hazırlayan İstanbul catering firmaları Düğün.Com'da! Sen sadece kokteyl, açık büfe ve set menüleri incele, tek tıkla ücretsiz fiyat teklifi iste!207 Firma listeleniyor

Catering Hizmeti için planladığın yaklaşık bütçe nedir?
Diğer Firmalar

Tüm Şehirler Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları ile Davetlerinizi Taçlandırın

İstanbul’da vereceğiniz nişan ve düğün davetleriniz için konuklarınıza hoş bir yemek organize edebilirsiniz. Düğününüz için seçtiğiniz mekanın yemek hizmetini tercih etmeyebilir ve kendi seçtiğiniz catering firması ile göze ve damağa hitap eden güzel bir düğün menüsü hazırlatabilirsiniz. Sevdikleriniz için menüye ekleteceğiniz atıştırmalıklar tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçim. Alkollü bir yemek daveti düşünüyorsanız, menüye ek aperatifler konuklarınızı memnun edecektir.

Sade bir nikah töreni yapacak çiftler de nikah sonrası yapacakları bir düğün yemeği organizasyonu ile yakınlarıyla hoşça vakit geçirebilirler. Bu sayfada pek çok catering hizmeti alabileceğiniz yemek şirketi bulabileceğinizi unutmayın. Catering fiyatları konusunda firmalardan bilgi almak ve ücretsiz fiyat teklifi almak için üye olabilirsiniz.

Catering Firmalarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Catering firmaları size düğün, nikah, nişan ve kına davetlerinizde toplu yemek hizmeti sunan şirketlerdir. Anlaşacağınız firma seçiminize göre, konuklarınıza tören yerinde hazırlanıp ikram edilecek bir yemek hizmeti sağlayabilir ya da tabldot yemek seçeneğini sunabilir. Bütçenize, mekana ve organizasyona uygun olarak catering firmanızdan bir açık büfe standı kurmasını da talep edebilirsiniz. Böylece yemek seçeneğini davetlilerinizin damak zevkine kalır. Çiftlerin çoğunlukla tercih ettiği masaya özel servis imkânı sağlayan konseptlerde de, hazır yemek menüsü seçeneklerinden birini tercih ederek hoş bir sunum elde edebilirsiniz. Pek çok firma hazır menü seçeneğinin yanı sıra size kendi özel menünüzü oluşturma imkanı da sağlayabiliyor. Düğün gibi daha çok ayrıntı gerektiren bir davette seçtiğiniz catering firmasını önceden ziyaret ederek menüleri tatmanız, değişiklikler yapmanıza olanak sağlar.

Nişan ve kına gecesi organizasyonlarında da hazır yemekler firmaları, kolaylığı açısından oldukça tercih edilir hale geldi. Tabldot yemek bu organizasyonlar için uygun bir seçim olabilir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası catering firmaları hakkında detaylı tüm bilgiler için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.