Gelin Saçı ve Makyajı

Büyükçekmece Gelin Saçı ve Makyajı

Zeynep Çelebioğlu
Büyükçekmece

15 yıldır sektörde kazandığımız birbirinden değerli tecrübelerimizle gelinlerimizin düğünlerinde en güzel hallerine bürünmelerini sağlıyoruz. Bay-bayan kuaför ve güzellik merkezi olarak hizmet...

5.000
3.500 TL
İncele
Mina Keleş Makeup Artist
2 Yorum
Büyükçekmece
7 saatte cevap verir

2024 yılı tüm özel gün/gelin/kına/söz&nişan/dış çekim profesyonel freelance makyaj artistiniz ile İstanbul içi istediğiniz lokasyonda vip makyaj hizmeti almak için randevu...

6.000
4.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Büyükçekmece Özgür Karadaş

15.000 TL'den fazla

Büyükçekmece Make Up Kübra Yaldız

5.000-7.500 TL

Büyükçekmece Make Up Sultan Güneş

7.500-10.000 TL

Büyükçekmece Nedim Karalar

7.500-10.000 TL

Büyükçekmece Kuaför Güven Ayhan

5.000-7.500 TL

Büyükçekmece Elmas Kuaför Büyükçekmece

7.500-10.000 TL

Büyükçekmece Kuaför Soner

Büyükçekmece İrem Güzellik Merkezi

2.500-5.000 TL

Büyükçekmece Sezen Kuaför

7.500-10.000 TL

Büyükçekmece Hair House

5.000-7.500 TL

Büyükçekmece Şeyma Selvi

5.000-7.500 TL

Büyükçekmece Salon Mac

Büyükçekmece Mehmet Turgut Saç Tasarım

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Büyükçekmece Kuaförleri ve Hizmetleri

Düğün gününüzde kusursuz bir saç ve makyaj görünümüne sahip olmak en büyük hakkınız. Böylesine önemli bir günü şansa bırakmamak için Büyükçekmece kuaförleriyle birlikte çalışabilirsiniz. İlçedeki kuaför ve makyözler, gelinlere sihirli dokunuşlar yapıyor. Profesyonel ellerin sunduğu türlü hizmetler yalnızca gelinleri değil, yakınlarını da memnun ediyor. Gelinler, Büyükçekmece’deki kuaförlerden kusursuz görünümleriyle ve gülen yüzlerle ayrılıyor.

Büyükçekmece’de en iyi kuaförler, Mimarsinan ve Mimaroba’da yer alıyor. Büyükçekmece kadın kuaförlerinin bir kısmı; Hürriyet, Ekinoba, Ulus, Batıköy, Alkent 2000, Muratçeşme ve Fatih mahallelerinde hizmet veriyor. Gelin adayları kendi tarzlarına hitap eden kuaför ve makyözlerden hizmet almayı tercih ediyor. Büyükçekmece kuaförlerinin ve makyözlerinin daha önce yaptığı işleri incelemek, gelinlerin seçim yapmalarına yardımcı oluyor.

Büyükçekmece Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Büyükçekmece kuaförleri birden fazla fiyat aralığıyla karşımıza çıkıyor. Saçı ve makyajı için yüksek bir bütçe belirlemeyen gelin adayları, Mimarsinan Murat Çeşme’deki salonları gönül rahatlığıyla tercih edebiliyor. Mimaroba kuaförleri, ortalama fiyatlar karşılığında birçok hizmeti gelinlere sunabiliyor. Hürriyet ve Fatih mahallelerindeki kuaförler de gelin adaylarından oldukça makul fiyatlar talep ediyor.

Büyükçekmece kuaför fiyatlarını, güzellik salonlarının konumu ve gelinlerin talepleri büyük oranda etkiliyor. Yalnızca ana hizmetleri bünyesinde bulunduran ekonomik paketler, başlangıç fiyatlarıyla bütçesi yüksek olmayan gelin adaylarına hitap ediyor. İlçedeki kuaförlerin birçoğu gelin paketlerine ücretsiz prova imkanını da dahil ediyor. Ek hizmet ve olanaklar için ayıracağınız bütçeyi artırmanız gerekebiliyor.

Büyükçekmece’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Büyükçekmece Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Büyükçekmece gelin saçı ve makyajınızı gönül rahatlığıyla yaptırabileceğiniz salon seçenekleriyle dikkat çekiyor. Kuaförlerin birçoğu; saç, makyaj, takma kirpik, ağda, manikür ve pedikür hizmetleri için ekstra ücretler talep etmiyor. Büyükçekmece gelin başı modelleri için çeşitli hizmetleri bünyesinde bulunduran salonlarıyla öne çıkıyor. Brezilya fönü, saç eklentisi, renk değişimi, keratin bakımı ve perma hizmetleri ekstraya giriyor.

Büyükçekmece’deki salonlar gelin makyajınızı hünerli ellere teslim ediyor. Uzman makyözler, yüz şeklinizden cilt tipinize kadar pek çok unsuru dikkatli bir şekilde analiz ediyor. Yapılan analizler doğrultusunda, makyaj stilinize ve kullanılacak olan ürünlere karar veriliyor. Makyözler arzunuza göre vücudunuza da makyaj yapabiliyor. Gelin makyajlarında; porselen, doğal ve nude uygulamalar rağbet görüyor.

Büyükçekmece Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Büyükçekmece gelin saçı fiyatları farklı bütçe aralıklarıyla uyum sağlayabiliyor. Mimarsinan İstiklal Caddesi’ndeki kuaförler, Büyükçekmece’de bulabileceğiniz en uygun fiyatlı salonlar arasında yer alıyor. Mimaroba, Fatih ve Hürriyet’teki salonlar hayal ettiğiniz gelin başını ortalama fiyatlar karşılığında yapabiliyor. Ulus, Batıköy ve Ekinoba’da çeşitli saç hizmetleri sunan salonlar ise ortalamanın üzerinde fiyatlarıyla öne çıkıyor.

Büyükçekmece gelin saçı fiyatları; seçtiğiniz model, çalıştığınız ekip, kullanılan malzemeler, salonun konumu ve daha nice unsur doğrultusunda değişebiliyor. Kusursuz gelin topuzları, açık saç modellerine kıyasla daha uğraştırıcı olabiliyor. Saçın belirli bir formda saatler boyunca bozulmadan durabilmesi için birçok ürün kullanılıyor. Toplu saçlarda sabitleme işlemleri daha çok yapıldığı için bu modeller daha maliyetli olabiliyor.

Büyükçekmece Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Büyükçekmece’de gelin makyajı fiyatları genel olarak uygun veya ortalamada seyrediyor. Uzman makyözler, istekleriniz ve seçtiğiniz makyaj stilinin zorluğu doğrultusunda size ortalama bir fiyat veriyor. Mimarsinan’daki güzellik salonları, kusursuz gelin makyajınızı makul fiyatlara yapabiliyor. Mimaroba, trend makyaj stillerini çok uygun ya da yüksek olmayan bir fiyat aralığında uygulayabiliyor.

Düğün mekanında veya evde hizmet verebilen makyaj uzmanlarının belirlemiş olduğu fiyatlar ortalama üzerinde kalabiliyor. Doğal görünümler, porselen makyaj stillerine kıyasla çok daha hesaplı oluyor. Gelin makyajınızda kullanılan malzemelerin markaları, ödeyeceğiniz tutara yansıyor. Ekstra renkli, simli veya taşlı makyajlarda hem işçilik hem de kullanılan malzeme daha fazla oluyor.

Büyükçekmece Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları