Gelin Saçı ve Makyajı

Şişli Gelin Saçı ve Makyajı

Ali Gür Astoria Avm
5,0
(30 Yorum)
8. yıl
Şişli
14 saatte cevap verir

Ali Gür Profilo Wedding olarak uzun yıllardır gelin adaylarının mutluluğunu ve memnuniyetini esas alarak onları düğün gününde muhteşem saç ve makyaj tasarımlarına kavuşturuyoruz. Bu sebeple...

3.000
2.500 TL
İncele
GoGo Team Bride
10 Yorum
Şişli

“Güzelliğin incelikle işlenmiş adı: GoGo Team Bride.” 2017 yılında kurulan bir işletme olan GoGo Team Bride’ın kurucuları, İzmir, İstanbul aynı zamanda Barcelona'da Mac yöneticileri olarak...

10.000-15.000 TL
İncele
Look Up Hair & Make Up
5,0
(9 Yorum)
2. yıl
Şişli
8 saatte cevap verir

6 yılı aşkın bir süredir güzellikleri paylaşmak ve gelin adaylarımıza hak ettikleri kaliteyi sunmak için hizmet veriyoruz. Look Up Kuaför’de sizi uzun yıllardır güzellik sektöründe olan bir ekip...

5.000-7.500 TL
İncele
Batuhan Gelişli Hair Studio
5,0
(13 Yorum)
Şişli

Batuhan Gelişli kurucusu olduğu ve kendi ismini taşıyan Batuhan Gelişli Hair Studio adlı markasıyla 15 yıldır güzellik sektöründe İstanbullu gelinlerin ilk tercihi oluyor. Gelin saçı ve makyajı...

10.000-15.000 TL
İncele
Makeup Kezban
5,0
(3 Yorum)
Şişli

Kezban Hanım, güzellik sektöründeki 2 yıllık freelance deneyimi ile adını başarıyla duyuruyor. Kendisi, önceki yıllarda dünya çapında tanınmış markalarda makyaj alanındaki satış deneyimleri ve...

5.000-7.500 TL
İncele
Eda Kozat
Şişli

Eda Hanım, saç ve makyaj sektöründe 5 yıldır İstanbul makeup artist olarak kısa sürede sektörünün tanınmış başarılı isimlerinden biri haline geldi. Kendi ekibiyle birlikte freelance olarak hizmet...

10.000-15.000 TL
İncele
Dinçer Balıkçıoğlu
4,9
(35 Yorum)
5. yıl
Şişli

Düğününüzde nasıl bir gelin olmak istediğinizi aktardığınız ânda ortaya kusursuz işler çıkaran ve hayallerinizi en ufak detayı bile atlamadan gerçeğe dönüştüren Dinçer Balıkçıoğlu farkını...

7.500-10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Şişli Makas Nişantaşı

7.500-10.000 TL

Şişli Nilüfer Gök

7.500-10.000 TL

Şişli Make Up By Zeynep Cinislioğlu

7.500-10.000 TL

Şişli Kağan Aydemir

10.000-15.000 TL

Şişli Figaro Kuaför

7.500-10.000 TL

Şişli Cesur Albayrak

7.500-10.000 TL

Şişli Es Kuaför Gayrettepe

2.500-5.000 TL

Şişli Studio MF Muhittin Fidan

7.500-10.000 TL

Şişli Nadin Tavşan Make Up Artist

5.000-7.500 TL

Şişli Pınar Aktaş Make Up

7.500-10.000 TL

Şişli Doğa Kuaför

5.000-7.500 TL

Şişli Çağrı Korucu Wedding

5.000-7.500 TL

Şişli Pelin Kuaför Şişli

2.500 TL'den az

Şişli Ahu Aydemir Studio

10.000-15.000 TL

Şişli Studio No:17 Hair & Makeup

7.500-10.000 TL

Şişli By Sedo Hair Studio

5.000-7.500 TL

Şişli Tuğçe Alp Make Up Studio

2.500-5.000 TL

Şişli Mustafa Lale Kuaför

5.000-7.500 TL

Şişli Hair Atölye

2.500-5.000 TL

Şişli Emrah Kuaför

5.000-7.500 TL

Şişli Make up Artist Aslı Bilge

7.500-10.000 TL

Şişli Ferda Göryan

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Şişli Kuaförleri ve Hizmetleri

Şişli, İstanbul Avrupa Yakası’nın en popüler ilçelerinden biri. İlçedeki alışveriş merkezleri, gelinlik firmaları ve butikler, gelinler tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Bununla birlikte Şişli kuaförleri, şehirdeki en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Kuaförler, samimi hazırlık gruplarını ağırlayabiliyor. Aynı zamanda kabalığa alışık olan profesyonel ekipler, büyük grupların hazırlanmasına da yardımcı olabiliyor.

Şişli güzellik salonları ve kuaförleri, saç kesimi ve boyama gibi standart hizmetler verebiliyor. Bununla birlikte Şişli’deki kadın kuaförlerinin kaş tasarımı ve iğneli epilasyon gibi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Kuaförler, sizi kendi salonlarında ağırlayabiliyor. Ev konforu oluşturulan geniş salonlarda el ve ayak masajları ile düğününüzden önce rahatlayabilirsiniz. Düğün mekanlarında hizmet veren kuaförler de Şişli’de mevcut.

İstanbul Şişli kuaför salonlarına ulaşım, belediyenin sunduğu otobüs ve metro hizmetleri ile çok rahat. Bununla birlikte ilçedeki kuaförler, tek bir semte odaklanmak yerine Şişli’nin her yerinde karşınıza çıkıyor. Nişantaşı kuaförleri, tanınmış ekipleri ve üst düzey hizmetleri ile en popüler seçenekler arasında bulunuyor. Teşvikiye ve Feriköy kuaförleri de gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Şişli Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Şişli kadın kuaförü seçenekleri, gelinler ve sevdikleri için geniş bir fiyat aralığı sunuyor. Hazırlanma grubunuzda kaç kişi olduğuna göre hizmet verecek ekiplerin büyüklüğü de artıyor. Aynı zamanda kullanılması gereken ürünlerde de artış görülüyor. Bunun için uygun bütçelerle kuaför hizmeti almak isterseniz hazırlık grubunuzu küçük tutabilirsiniz. Ayrıca bütçenize uygun gelin paketleri talep edebilirsiniz.

Şişli’deki kuaförlerin fiyatları, bölgeden bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Mecidiyeköy kuaförleri, ilçedeki en hesaplı rakamları sunmalarıyla dikkat çekiyor. Teşvikiye’deki bazı salonlarda da ortalamanın altında fiyatlarla hizmet almak mümkün oluyor. Bununla birlikte; saç kesimi ve kırık fön gibi hizmetler, kısmi veya tam boyama ve epilasyona göre çok daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

Şişli’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Şişli’de kuaför seçerken aklınızdaki model ve salonların hizmetlerinin uyuşması çok önemli. Örneğin; kısa saçlı bir gelinseniz ve istediğiniz model uzun saçlar içinse buna yönelik hizmetler sunan kuaförlere yönelmelisiniz. Birçok kuaför Şişli’de bunun için çıtçıt saç hizmeti sunuyor. Boyuna, rengine ve modeline karar verebileceğiniz peruklar da düğün gününüz için hazırlanabiliyor.

Şişli’deki çoğu kuaför, düğün gününüzden önce prova yapma fırsatını size tanıyor. Böylelikle saçınızda beğenmediğiniz bir kısım olursa değiştirme fırsatınız oluyor. Şişli salonları, ücretsiz provalar sunabildiği gibi ek ücretler de talep edebiliyor. Bu yüzden kuaför seçerken bütçenizi göz önünde bulundurmalı, prova hizmeti almak istiyorsanız buna göre bir salona yönelmelisiniz.

Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Şişli makyaj firmaları, tasarımlarına başlamadan önce detaylı bir cilt bakımı yapıyor. Böylece cildinizdeki stres ve yorgunluk azaltılarak parlamanız sağlanıyor. Daha sonra ise kaliteli ürünler kullanılarak istediğiniz tasarım uygulanıyor. Makyaj tasarımları, profesyoneller tarafından yüz şekliniz ve ten renginize uygun olarak düzenleniyor. Takma kirpik uygulamaları, çoğu firmanın gelin paketine dahil ediliyor.

Popüler Şişli gelin başı firmaları, en az 6 hafta önceden salonlarla iletişime geçmenizi öneriyor. Bu sayede düğün gününüz için uygun bir aralık bulmak mümkün oluyor. Gelin saçı firmaları, geniş ekipleri ile 20 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Tasarıma karar verilirken saç tipiniz de göz önüne alınıyor. Böylece saçınız hiçbir zarar almadan aklınızdaki tasarımlar uygulanabiliyor.

Şişli Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Şişli gelin saçı fiyatları, en uygun rakamlarla Mecidiyeköy semtinde yapılabiliyor. Bununla birlikte en çok salonun bulunduğu Teşvikiye ve Nişantaşı, her bütçeye uygun paketler sunabiliyor. Doğal görünümlü gelin saçları, her zaman daha hesaplı oluyor. Şişli kuaförleri, yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Bu sayede daha serin sezonlarda karşınıza avantajlı fiyatlar çıkabiliyor.

Şişli’de hizmet veren gelin saçı firmaları, erken anlaşma durumlarında büyük indirimler uygulayabiliyor. Bununla birlikte çoğu firma, ödeme kolaylıkları ile cebinizi rahatlatmanıza yardımcı oluyor. Gelin saçlarında aksesuar kullanımı ve kaynak işlemleri, genel maliyeti arttırabiliyor. Sıkça tercih edilen doğal görünümlü topuzlu veya salık saçlar ise her zaman daha uygun fiyatlı oluyor.

Şişli Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Şişli kuaförleri, standart gelin makyajı paketlerine; takma kirpik, cilt bakımı ve kontür uygulamalarını dahil ediyor. Bununla birlikte makyaj türü, paketlerin fiyatlarına etki edebiliyor. Kusursuz ve mat görünümler için uygulanan porselen makyajlar, doğal görünümlü seçeneklere göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Aynı zamanda ipek kirpik veya kirpik lifting gibi kalıcı işlemler de fiyatları arttırıyor.

Şişli’de bulunan firmaların gelin makyajı hizmetlerini, dilerseniz düğün mekanlarında veya evinizde de alabiliyorsunuz. Bu mekanlara sizinle gelen ekipler, daha yüksek fiyatlar talep edebiliyor. Şehir dışına sizinle çıkan ekiplerin seyahat ücretlerini de siz karşılıyorsunuz. Bu yüzden gelin makyajınızı firmaların salonlarında yaptırmak, karşınıza her zaman daha hesaplı rakamlar çıkarıyor.

Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları