%24 indirim
Ali Gür Profilo Wedding
135
8
Ali Gür Profilo Wedding

30 yorum

Şişli

 • 7. yıl
 • Ali Gür Profilo Wedding olarak uzun yıllardır gelin adaylarının mutluluğunu ve memnuniyetini esas alarak onları düğün gününde muhteşem saç ve makyaj tasarımlarına kavuşturuyoruz. Bu sebeple...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500 TL'den az
  %40 indirim
  Mehmet Tatlı Mecidiyeköy
  30
  3
  Mehmet Tatlı Mecidiyeköy

  12 yorum

  Şişli

 • 7. yıl
 • Türkiye’deki kuaför sektöründe adından sıkça söz ettiren, saç ve makyaj hizmetini bir sanat olarak gören ve modern işletme anlayışıyla bu sektöre yeni bir soluk getiren Mehmet Tatlı Mecidiyeköy’le...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  Elsa Beauty
  29
  2

  Elsa Beauty Nişantaşı markamızla 5 yıldır gelinlerimizi büyülü bir güzelliğe kavuşturuyoruz. Düğün günü geldiğinde doğallığınız ve modern havanızla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Hem saç...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  %30 indirim
  Batuhan Gelişli Hair Studio
  81
  3

  Batuhan Gelişli kurucusu olduğu ve kendi ismini taşıyan Batuhan Gelişli Hair Studio adlı markasıyla 15 yıldır güzellik sektöründe İstanbullu gelinlerin ilk tercihi oluyor. Gelin saçı ve makyajı...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Bi Kuaför
  8
  Bi Kuaför

  Beşiktaş

  Bi Kuaför Şişli’de 2017 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. 11 yıllık kuaförlük geçmişimizle deneyimliyiz ve yenilikçi vizyonumuzu her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Gelin saçı ve makyajı...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  Madam Mina Hair Studio
  3
  1

  23 yıldır Enver Nuhoğlu Saç Tasarım Merkezi’nde, düğünün yıldızı olacak gelin adaylarını, uzmanlığın ışığıyla parlatıyoruz. Çiftlerimizle bire bir ilgileniyoruz ve tarzınıza en uygun modelleri...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  Kuaför Halit ve Güzellik Salonu
  50

  Kuaför Halit ve Güzellik Salonu 22 yıldır, düğün günlerinde güzelliğiyle tüm misafirlerini büyülemek isteyen gelinlerin yanlarında oluyor. 35 yıllık sektör tecrübemizden kazandığımız...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  %20 indirim
  Nadin Tavşan Make Up Artist
  82
  9

  Makyaj özel günlerin olmazsa olmazıdır. Geri dönüp baktığınızda, sizi ön plana çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Gelin birlikte o ölümsüz anlarınızı daha da güzelleştirelim! Ben Nadin, özel...

  Hizmet İçeriği
  Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  %22 indirim
  Look Up Hair & Make Up
  37
  2
  Look Up Hair & Make Up

  9 yorum

  Şişli

  6 yılı aşkın bir süredir güzellikleri paylaşmak ve gelin adaylarımıza hak ettikleri kaliteyi sunmak için hizmet veriyoruz. Look Up Kuaför’de sizi uzun yıllardır güzellik sektöründe olan bir ekip...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Şişli Kuaförleri ve Hizmetleri

  Şişli, İstanbul Avrupa Yakası’nın en popüler ilçelerinden biri. İlçedeki alışveriş merkezleri, gelinlik firmaları ve butikler, gelinler tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Bununla birlikte Şişli kuaförleri, şehirdeki en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Kuaförler, samimi hazırlık gruplarını ağırlayabiliyor. Aynı zamanda kabalığa alışık olan profesyonel ekipler, büyük grupların hazırlanmasına da yardımcı olabiliyor.

  Şişli güzellik salonları ve kuaförleri, saç kesimi ve boyama gibi standart hizmetler verebiliyor. Bununla birlikte Şişli’deki kadın kuaförlerinin kaş tasarımı ve iğneli epilasyon gibi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Kuaförler, sizi kendi salonlarında ağırlayabiliyor. Ev konforu oluşturulan geniş salonlarda el ve ayak masajları ile düğününüzden önce rahatlayabilirsiniz. Düğün mekanlarında hizmet veren kuaförler de Şişli’de mevcut.

  İstanbul Şişli kuaför salonlarına ulaşım, belediyenin sunduğu otobüs ve metro hizmetleri ile çok rahat. Bununla birlikte ilçedeki kuaförler, tek bir semte odaklanmak yerine Şişli’nin her yerinde karşınıza çıkıyor. Nişantaşı kuaförleri, tanınmış ekipleri ve üst düzey hizmetleri ile en popüler seçenekler arasında bulunuyor. Teşvikiye ve Feriköy kuaförleri de gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor.

  Şişli Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

  Şişli kadın kuaförü seçenekleri, gelinler ve sevdikleri için geniş bir fiyat aralığı sunuyor. Hazırlanma grubunuzda kaç kişi olduğuna göre hizmet verecek ekiplerin büyüklüğü de artıyor. Aynı zamanda kullanılması gereken ürünlerde de artış görülüyor. Bunun için uygun bütçelerle kuaför hizmeti almak isterseniz hazırlık grubunuzu küçük tutabilirsiniz. Ayrıca bütçenize uygun gelin paketleri talep edebilirsiniz.

  Şişli’deki kuaförlerin fiyatları, bölgeden bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Mecidiyeköy kuaförleri, ilçedeki en hesaplı rakamları sunmalarıyla dikkat çekiyor. Teşvikiye’deki bazı salonlarda da ortalamanın altında fiyatlarla hizmet almak mümkün oluyor. Bununla birlikte; saç kesimi ve kırık fön gibi hizmetler, kısmi veya tam boyama ve epilasyona göre çok daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

  Şişli’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Şişli’de kuaför seçerken aklınızdaki model ve salonların hizmetlerinin uyuşması çok önemli. Örneğin; kısa saçlı bir gelinseniz ve istediğiniz model uzun saçlar içinse buna yönelik hizmetler sunan kuaförlere yönelmelisiniz. Birçok kuaför Şişli’de bunun için çıtçıt saç hizmeti sunuyor. Boyuna, rengine ve modeline karar verebileceğiniz peruklar da düğün gününüz için hazırlanabiliyor.

  Şişli’deki çoğu kuaför, düğün gününüzden önce prova yapma fırsatını size tanıyor. Böylelikle saçınızda beğenmediğiniz bir kısım olursa değiştirme fırsatınız oluyor. Şişli salonları, ücretsiz provalar sunabildiği gibi ek ücretler de talep edebiliyor. Bu yüzden kuaför seçerken bütçenizi göz önünde bulundurmalı, prova hizmeti almak istiyorsanız buna göre bir salona yönelmelisiniz.

  Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  Şişli makyaj firmaları, tasarımlarına başlamadan önce detaylı bir cilt bakımı yapıyor. Böylece cildinizdeki stres ve yorgunluk azaltılarak parlamanız sağlanıyor. Daha sonra ise kaliteli ürünler kullanılarak istediğiniz tasarım uygulanıyor. Makyaj tasarımları, profesyoneller tarafından yüz şekliniz ve ten renginize uygun olarak düzenleniyor. Takma kirpik uygulamaları, çoğu firmanın gelin paketine dahil ediliyor.

  Popüler Şişli gelin başı firmaları, en az 6 hafta önceden salonlarla iletişime geçmenizi öneriyor. Bu sayede düğün gününüz için uygun bir aralık bulmak mümkün oluyor. Gelin saçı firmaları, geniş ekipleri ile 20 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Tasarıma karar verilirken saç tipiniz de göz önüne alınıyor. Böylece saçınız hiçbir zarar almadan aklınızdaki tasarımlar uygulanabiliyor.

  Şişli Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  Şişli gelin saçı fiyatları, en uygun rakamlarla Mecidiyeköy semtinde yapılabiliyor. Bununla birlikte en çok salonun bulunduğu Teşvikiye ve Nişantaşı, her bütçeye uygun paketler sunabiliyor. Doğal görünümlü gelin saçları, her zaman daha hesaplı oluyor. Şişli kuaförleri, yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Bu sayede daha serin sezonlarda karşınıza avantajlı fiyatlar çıkabiliyor.

  Şişli’de hizmet veren gelin saçı firmaları, erken anlaşma durumlarında büyük indirimler uygulayabiliyor. Bununla birlikte çoğu firma, ödeme kolaylıkları ile cebinizi rahatlatmanıza yardımcı oluyor. Gelin saçlarında aksesuar kullanımı ve kaynak işlemleri, genel maliyeti arttırabiliyor. Sıkça tercih edilen doğal görünümlü topuzlu veya salık saçlar ise her zaman daha uygun fiyatlı oluyor.

  Şişli Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

  Şişli kuaförleri, standart gelin makyajı paketlerine; takma kirpik, cilt bakımı ve kontür uygulamalarını dahil ediyor. Bununla birlikte makyaj türü, paketlerin fiyatlarına etki edebiliyor. Kusursuz ve mat görünümler için uygulanan porselen makyajlar, doğal görünümlü seçeneklere göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Aynı zamanda ipek kirpik veya kirpik lifting gibi kalıcı işlemler de fiyatları arttırıyor.

  Şişli’de bulunan firmaların gelin makyajı hizmetlerini, dilerseniz düğün mekanlarında veya evinizde de alabiliyorsunuz. Bu mekanlara sizinle gelen ekipler, daha yüksek fiyatlar talep edebiliyor. Şehir dışına sizinle çıkan ekiplerin seyahat ücretlerini de siz karşılıyorsunuz. Bu yüzden gelin makyajınızı firmaların salonlarında yaptırmak, karşınıza her zaman daha hesaplı rakamlar çıkarıyor.

  Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları