San Coiffure Bahçeşehir
33
3

2019 yılından beri güzellik ve bakım sektöründe adından başarıyla söz ettiren San Coiffure şubelerinden biriyiz. San Coiffure Bahçeşehir’de gelinlerimize geniş kapsamlı hizmetler verirken, düğün...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
5.000-7.500 TL
Espina Kuaför Esenyurt
10

Esenyurt gelin saçı ve makyajı kuaför arayışınızda köklü ve deneyimli bir firma ile çalışmak istiyorsanız, artık emin ellerdesiniz. Espina Kuaför Esenyurt markamızla bugüne dek pek çok gelin...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Esenyurt Kuaförleri ve Hizmetleri

Esenyurt’taki kuaförler, standart olarak saç kesimi ve boyama hizmetleri sunuyorlar. Klasik kesimlerin yanı sıra son trendler ve modeller de yer alıyor. Ayrıca ombre, dip ve komple boyama işlemleri en kaliteli malzemelerle gerçekleştiriliyor. Saçlarınızın sağlıklı görünmesi için ise saç maskeleri, saç derisi bakımı, saç kremi ve saç serumu gibi çeşitli uygulamalar yapılabiliyor.

Hem özel günlerinizde hem de günlük olarak tercih edebileceğiniz Esenyurt’ta, en iyi kuaförler size sadece saç ve makyaj değil el ve yüz bakımı gibi pek çok hizmet sunuyor. Manikür, pedikür ve tırnak tasarımı ellerinizin ve ayaklarınızın bakımlı görünmesini sağlıyor. Ayrıca kirpik perması, kirpik uzatma, kaş alımı ve boyama gibi çeşitli hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Esenyurt Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Esenyurt kuaför fiyatları, sunulan hizmetlere göre değişebiliyor. Klasik saç kesimi ve şekillendirmenin haricinde, özellikle gelin saçı ve makyajı için daha yüksek fiyatlar sunulabiliyor. Aynı zamanda saçınızda yapacağınız renk değişimleri saçınızın durumu ve uzunluğuna göre belirleniyor. Dip ve komple boyama, saç açma ve ombre tarzı işlemlere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Esenyurt’ta kuaför fiyatları bütçe dostu olması sebebiyle dikkat çekiyor. Esenyurt Tabela kuaför veya Mehterçeşme salonları biraz daha yüksek fiyatlı olsa da her semtte kendi bütçenize göre bir kuaför bulabilirsiniz. Kuaförlerin hizmet kalitesi, hijyen standartları ve deneyimi de fiyatları etkileyebiliyor. Daha az deneyimli ve yeni açılan kuaförler daha uygun fiyatlarla hizmet sunabiliyorlar.

Esenyurt’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kuaför salonunun hijyenik bir ortamda olması dikkat etmeniz gereken noktalardan biri. Malzemelerin temizliği ve sterilizasyonunun düzenli olarak yapıldığından emin olmalısınız. Ayrıca çalışma alanının da temiz ve düzenli olması müşterilerin sağlığı açısından oldukça önemli. Bunun yanında seçtiğiniz kuaförün tecrübesi ve yeteneği de göz önünde bulundurulmalı. Bu sayede özel günlerde kusuruz bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Esenyurt güzellik salonlarının hangi hizmetlere sahip olduğu da dikkat etmeniz gereken detaylar arasında yer alıyor. Prova imkanı olup olmaması veya kuaför salonu dışında hizmet imkanı gibi pek çok konu hakkında önceden bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanında düğün günlerinde tercih edeceğiniz kuaförün kaç kişiye hizmet verebileceği konusunda önceden arayıp bilgi almalısınız.

Esenyurt Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Esenyurt Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Esenyurt gelin saçı fiyatları modelde kullanılan aksesuarlara göre değişebiliyor. Çiçek ve taç kullanımı gibi faktörler fiyatı yükseltebiliyor. Bunun yanında kendi saçınıza ek olarak kullanılan çıt çıt, takma saç ve peruk da ödeyeceğiniz fiyatı etkileyebiliyor. Düz ve dalgalı saç modelleri daha sade olduğundan uygun fiyatlı bir model arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Esenyurt gelin başı fiyatlarını incelediğimizde farklı semtlerde her bütçeye uygun fiyatlarla karşılaşıyoruz. Özellikle İstiklal, Yeşilkent ve Kıraç kadın kuaförlerinde daha uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz. Esenyurt Merkez’de ise hem uygun hem de yüksek fiyatlı salonlar bulunuyor. Merkezi konumu ve her bütçeye uygunluğuyla tercih edebileceğiniz pek çok kuaför salonu bulunuyor.

Esenyurt Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Esenyurt gelin makyajı fiyatları, talebin artması sebebiyle düğün sezonunda biraz daha yüksek olabiliyor. Bu yüzden bazı kuaförler size özel paketler sunarak daha uygun fiyatlarla hizmet almanızı sağlıyor. Paketlerde, gelin saçı ve makyajının yanı sıra gelin yakınları için de özel makyaj ve saç tasarımı hizmetleri sunulabiliyor. İhtiyacınıza göre paket içeriğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt kuaförlerinde ödeyeceğiniz fiyat, çalışacağınız ekibin profesyonelliğine göre de değişebiliyor. Uzman makyaj artistlerinin kullandığı malzemelerin kalitesi ve uyguladıkları teknikler fiyatı yükselten detaylar arasında yer alıyor. Bunun yanında bazı kuaförlerde prova hizmeti ekstra olarak ücretlendirilebiliyor. Bu yüzden talep ettiğiniz prova sayısı arttıkça ödeyeceğiniz fiyat da diğer hizmetlere ek olarak artabiliyor.

Esenyurt Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları