Hatay Gelin Saçı ve Makyajı

Hatay'daki en iyi kuaförlerin hepsine tek sayfadan ulaş! Gelin saçın ve makyajın dillere destan olsun!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Hatay’da Gelin Saçı ve Makyajı Yapan firmalar

Hatay’da gelin saçı ve makyajı için kuaför arayan gelin adaylarının karşısına birçok seçenek çıkıyor. Bu seçeneklerin büyük bir kısmı Antakya ilçesinde yer alıyor. Bunun dışındaki ilçelerde de aynı yoğunlukta olmasa da kuaförler mevcut.

Hatay’daki kuaförler; gelin başı, makyaj, ağda, manikür – pedikür, takma kirpik, cilt bakımı, masaj gibi ihtiyacınız olan birçok hizmeti veriyorlar. Bu hizmetler için birbirinden farklı, işinde uzman çalışanları oluyor.

Hatay kuaförlerinin büyük bir kısmı aksesuar da temin edebiliyor. Mesela gelin saçınızda taç veya başka bir aksesuar kullanmak isterseniz bunu kuaförlerden rica edebiliyorsunuz. Bazıları ise aksesuarı dışarıdan almanızı isteyebiliyorlar.

Hatay’da Kuaför Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hatay’da gelin saçı ve makyajı için kuaför araştırırken, önceden yaptıkları çalışmaların fotoğraflarına mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Özellikle seçtiğiniz bir gelin saçı modeli varsa, bunu veya benzerini daha önce yapıp yapmadıklarına bakabilirsiniz. Mesela topuz yaptıracaksanız, kuaförlerin daha önce yaptıkları topuz modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Çalışacağınız kuaförün evinize yakın olmasına özen göstermelisiniz. Kuaförden çıktıktan sonra yapılan gelin alma törenine giderken yollarda yorgun düşmek istemezsiniz.

Çalışmalarını beğendiğiniz Hatay kuaförleriyle muhakkak iletişime geçin. Kendileriyle telefon görüşmesi de yapabilirsiniz. Firmanın ekibi ne kadar pozitif bir tavır sergiliyor diye bakabilirsiniz. Çünkü düğün günü büyük bir motivasyona ve güler yüze ihtiyaç duyacaksınız. Enerjisini sevmediğiniz kişilerle anlaşmanız zor olabilir.

Görüştüğünüz Hatay kuaförlerine provayı ücret dahilinde sunup sunmadıklarını sorun. Prova için ekstra bir ücret isterlerse, bu bütçenizi zorlayabilir. O nedenle önceden öğrenmenizde fayda var.

Hemen bir firmayla görüşüp karar vermenizi önermiyoruz. Mutlaka birden fazla kuaförle görüşüp size en uygun olanını seçmelisiniz. Sonradan “Keşke” dememeniz için bu detay da önemli.

Hatay Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hatay’daki kuaförler, gelin adayları için düğün paketleri hazırlıyorlar. Bu paketlerin içerisinde gelin saçı, makyaj, manikür – pedikür ve ağda gibi hizmetler yer alıyor. Ancak bu paket içerikleri her kuaföre göre değişiklik gösterebiliyor.

Gelin saçınızı ve makyajınızı ayrı uzmanlara yaptırmak isterseniz, o zaman paket fiyatından daha fazla ücret ödemeniz gerekiyor. Kuaförlerin hepsini bir arada sunduğu paketler uygun fiyatlarla sunulabiliyor.

Kuaförünüzü düğün mekanınıza veya otele çağırmak isterseniz o zaman farklı fiyatlandırmalarla karşılaşıyorsunuz. Size özel olarak bir mekana gelecekleri için daha fazla ücret talep ediyorlar.

Hatay’da düğünler çoğunlukla yaz ve bahar dönemlerinde yapılıyor. O nedenle kış döneminde firmalar tarafından büyük indirimler uygulanıyor. Erken rezervasyon konusunda da bu geçerli. Yaz döneminde düğün yapsanız bile rezervasyonunuzu kış aylarında yaptırmanızı öneriyoruz. Böylece çok avantajlı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Gelin ile beraber kuaföre giden yakınlarına da kuaförler tarafından indirim yapılabiliyor. Bunu da önceden konuşabilirsiniz.

Hatay Kuaförleri

Hatay kuaför salonları hem saç hem de makyaj hizmetini bir arada veriyorlar. Ancak Hatay’da sadece makyaj üzerine çalışan veya sadece saç tasarımı yapan uzmanlar da bulunuyor. Yani her iki işlemi de farklı kişilere yaptırabiliyorsunuz. Bir Hatay kuaförüyle anlaştığınız zaman düğünden 1-2 hafta öncesinde sizi provaya çağırıyorlar. Seçtiğiniz saç modelinin ve makyaj stilinin aynısını provada uyguluyorlar. Eğer beğenmediğiniz veya içinize sinmeyen bir detay olursa onu prova esnasında değiştirebiliyorlar. Böylece düğün günü geldiğinde tam olarak hangi modeli yaptıracağınıza karar vermiş oluyorsunuz.

Hatay'daki en iyi kuaförlerin hepsine tek sayfadan ulaşabilirsiniz. Hatay kuaför fiyatlarını net olarak öğrenmek isterseniz, firma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Hoşunuza giden firmalardan kısa bir form doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları