Make Up Sultan Güneş

E-posta Gönder

Make Up Sultan Güneş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Make Up Sultan Güneş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Make Up Sultan Güneş Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Make Up Sultan Güneş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Tesettür tasarım, Mekanda / Evde hizmet


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Make Up Sultan Güneş Hakkında

Büyükçekmece gelin makyajı hakkında bilgi almak ve kaliteli hizmete ulaşmak isteyenleri buraya alalım. Merhaba, ben Sultan Güneş. Make Up Sultan Güneş markamla gelin adaylarının en güzel gününü asla şansa bırakmıyorum. Profesyonel gelin makyajımı yaparken tamamen bana ait olan teknikleri kullanacağım. Size doğal bir güzellik katacak, gelinliğinizle ve saçınızla uyumlu, modern ve göz alıcı bir makyaj uygulaması için hizmetinizdeyim.
etişime geçebilirsiniz.

Deneyim

Çalıştığım gelinlere en iyi hizmeti verebilmek için uzmanlık eğitimleri aldım. Gelin Damat dergisinde çeşitli çalışmalarım yayınlandı. Makyaj alanında ödüllerim var ve bugüne dek Türkiye’nin tanınmış pek çok isminin makyajını üstlendim. Ayrıca defilelerde değerli mankenlerimizle de makyaj uygulamalarım oldu. Yeniliklere açığım ve gelin modasını her anlamda yakından takip ediyorum. Aynaya baktığınızda içinize sinecek bir sonuçla karşılaşacağınızdan şüpheniz olmasın.

Hizmetler

İstanbul gelin makyajı çalışmalarımızda öncelikle gelinlerimizin gerçekten ne istediğini anlamaya önem veriyoruz. Gelin makyajınız tam da hayal ettiğiniz gibi olmalı ve gece boyu herkes size hayran kalmalı. Sizi memnun etmek için saç ve makyaja dair tüm hizmetlerimizi en iyi şekilde veriyoruz. Tesettür tasarımda da deneyimliyiz. Düğün mekanına veya evinize gelebiliriz. Şehir dışındaki davetlerinize eşlik edip, doğal ve şık tasarımlar yaratıyoruz.

Düğün günü hazırlıklarınızda grup olarak hizmet almak isterseniz, gelin hanımın yanı sıra 4 arkadaşının daha saç ve makyaj hazırlığını eksiksiz bir biçimde yapabiliriz. Make Up Sultan Güneş ekibimizle çalışırken size konforlu ve stresten uzak bir ortam yaratacağımızdan şüpheniz olmasın. Gelinliğiniz, duvağınız ve hatta el çiçeğinizle uyum içindeki saç ve makyajınıza bayılacağınıza eminiz.

Saç / Makyaj Tarzı

Make Up Sultan Güneş’in maharetli ellerinize kendinizi emanet edin ve gerisini düşünmeyin. Çünkü düşünceleriniz ve beklentileriniz benim için çok önemli. Sizi can kulağıyla dinliyorum ve istediğiniz tarza birlikte karar veriyoruz. En güncel makyaj tekniklerini uygulayabilirim. Sade, porselen veya buğulu bir makyajı yüzünüze en çok yakışacak şekilde yaparken, ara ara fikirlerinizi alarak günün sonunda tam da arzuladığınız bir görünüm elde ediyorum.

Hayatınızın en mutlu günü geldiğinde, her şeyin istediğiniz gibi olmasını istemekte haklısınız. Siz özelsiniz ve düğün gününüzde kendinizi harika hissetmeniz için ekibimizle harika bir iş çıkarmaya hazırız. Gelin paketlerimiz ve Büyükçekmece gelin makyajı fiyatlarımızı gördüğünüzde kaliteli ve uygun hizmeti tercih edeceğinizi biliyoruz. Gelin, sayfadaki bilgilerden bize ulaşıp randevu alın veya yandaki formu doldurun ve hayatınızın en doğru kararlarından birini verin.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.