Erzurum Gelin Saçı ve Makyajı

Erzurum kuaförlerinin listesi gelin adayları için Düğün.com'da! Sana düşen tek şey, kuaförleri incelemek, yaptıkları modellere göz atmak ve beğendiklerin için fiyat teklifi istemek!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelinlik ile Uyumlu Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Düğünüzde göz alıcı görünmek istemez misiniz? Vücut tipinize uygun doğru bir gelinlik tercihi, gelinliğiniz ve yüz şeklinize uygun bir gelin saçı ve kusursuz bir gelin makyajı ile kusursuz görüneceksiniz. Peki gelinlik ile uyumlu “gelin saçı nasıl yapılıyor?” Eğer gösterişli, ışıl ışıl parlayan, taşlı bir gelinlik tercih ettiyseniz, daha sade saç aksesuarlarında ve gelin saçında karar kılmalısınız. Örneğin taşlı bir saç tarağı yerine, topuzunuzun arkasından takacağınız tül, işlemesiz bir duvak tercih edebilirsiniz. Eğer gösterişli bir düğün yerine mütevazi bir nikah töreni ile evlenecekseniz ve sade beyaz bir elbise tercih edecekseniz, ışıltılı bir gelin tacı ile geriye doğru atılmış dalgalı bir nikah saçı uygun olacaktır. Gelinliğinizin yaka tipi de, gelin saçınızı yaptırırken önemlidir. Bisiklet yaka bir gelinlik giyecekseniz, bu üst gövdenizde karmaşık bir görüntüye yol açacağından saçlarınızı açık bırakmamanızı öneririz. Bunun yerine şık bir atkuyruğu daha doğru bir tercih olacaktır. Kayık yaka bir gelinlik modeli seçtiyseniz de yine saçlarınızı açık bırakarak, gelinliğinizin modelini kapatmamalısınız. Kayık yaka ile gevşek topuz saç modelleri çok yakışır. Siz de bu tarz bir model tercih edebilirsiniz. Aynı şey nişan saçları için de geçerlidir. Mesela sırt dekolteli zarif bir nişan kıyafeti ile topuz saç modeli kullanırsanız, elbisenizin zarif dekoltesi de daha iyi ortaya çıkacaktır. Bulunduğunuz şehirde, size uygun kusursuz bir gelin saçı yapacak kuaförleri sıralamak istiyorsanız, bu sayfadan yararlanabilir, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları