Gelin Saçı ve Makyajı

Kırklareli Gelin Saçı ve Makyajı

Lüleburgaz Filiz Bayan Kuaförü

5.000-7.500 TL

Merkez Destina Bayan Kuaförü

2.500-5.000 TL

Lüleburgaz Ebru Bayan Kuaförü

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken gelinliğiniz size yol gösterebilir. Gelinliğinizin yakası, saç modelinizi seçerken büyük önem taşır. Çünkü saç modelinizi yakanıza uygun seçmezseniz gelinliğinizin detaylarına gölge düşürebilirsiniz. Örneğin kayık yakalı gelinliklerde açık saç kullanmak boyun ve omuz dekoltesini kapatacağından tasarımın detayları geri planda kalır. O yüzden böyle bir gelinlik tercih ettiyseniz toplu ya da yarım toplu bir gelin saçı kullanmanızı öneririz. Gelinlik Modeline Uygun Saç Önerileri makalemizi okuyarak hangi yaka tipine nasıl saç modeli kullanmanız gerektiğini ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Gelin saçınızı seçerken sadece bir nikah mı yoksa düğün mü yapacağınızı değerlendirmeniz iyi olabilir. Çünkü düğünde kullanabileceğiniz kabarık bir topuz, nikah saçı olarak biraz abartılı olabilir. Sade bir nikah yapacaksanız tavsiyemiz ense topuzu ya da at kuyruğu gibi saç modellerini tercih etmenizden yana. Nişan saçı seçerken de bu önerilerden yola çıkarak bir karar verebilirsiniz. Töreninizi evde yapacaksanız sade, dışarıda yapacaksanız daha gösterişli modeller kullanabilirsiniz. Saç modeliniz ve kıyafetinizin uyumuna da özen göstermeyi unutmayın.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Gelin makyajı denildiğinde doğal gelin makyajı ve porselen gelin makyajı öne çıkar. Ciltteki leke ve pürüz gibi problemleri yok edip fotoğraflarda kusursuz çıkmayı sağladığı için pek çok gelin adayı porselen makyajı kullanmayı tercih ediyor. Ancak eğer sorunsuz bir cildiniz varsa ince yapılı ürünlerle doğal bir gelin makyajı da yaptırabilirsiniz. Düğün makyajınız stilinizi yansıtmalı. Günlük hayatta dikkat çeken bir stiliniz varsa düğün gününüzde de bunu yansıtıp bordo ya da kırmızı renkli rujlar kullanarak iddialı gelin makyajı yaptırabilirsiniz.

Kırklareli Kuaförleri

Kırklareli'nde gelin saçı ve makyajı için kuaför arayan gelin adaylarının birçok seçeneği bulunuyor. Kırklareli kuaför salonlarında, bir gelinin ihtiyacı olan tüm bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajının yanı sıra ağda, manikür-pedikür, cilt bakımı gibi hizmetleri de veriyorlar. Kırklareli kuaför fiyatlarının ise paket seçeneklerine, tarihe, hizmet verilen lokasyona göre değişiklik gösterdiğini de belirtelim.

Kırklareli’de profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları