Kırklareli Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün günü damat tıraşı, gelin saç ve makyajı için aradığın profesyonel ekipler burada! Kırklareli kuaförlerini hemen incelemeye başla, ücretsiz fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken gelinliğiniz size yol gösterebilir. Gelinliğinizin yakası, saç modelinizi seçerken büyük önem taşır. Çünkü saç modelinizi yakanıza uygun seçmezseniz gelinliğinizin detaylarına gölge düşürebilirsiniz. Örneğin kayık yakalı gelinliklerde açık saç kullanmak boyun ve omuz dekoltesini kapatacağından tasarımın detayları geri planda kalır. O yüzden böyle bir gelinlik tercih ettiyseniz toplu ya da yarım toplu bir gelin saçı kullanmanızı öneririz. Gelinlik Modeline Uygun Saç Önerileri makalemizi okuyarak hangi yaka tipine nasıl saç modeli kullanmanız gerektiğini ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Gelin saçınızı seçerken sadece bir nikah mı yoksa düğün mü yapacağınızı değerlendirmeniz iyi olabilir. Çünkü düğünde kullanabileceğiniz kabarık bir topuz, nikah saçı olarak biraz abartılı olabilir. Sade bir nikah yapacaksanız tavsiyemiz ense topuzu ya da at kuyruğu gibi saç modellerini tercih etmenizden yana. Nişan saçı seçerken de bu önerilerden yola çıkarak bir karar verebilirsiniz. Töreninizi evde yapacaksanız sade, dışarıda yapacaksanız daha gösterişli modeller kullanabilirsiniz. Saç modeliniz ve kıyafetinizin uyumuna da özen göstermeyi unutmayın.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Gelin makyajı denildiğinde doğal gelin makyajı ve porselen gelin makyajı öne çıkar. Ciltteki leke ve pürüz gibi problemleri yok edip fotoğraflarda kusursuz çıkmayı sağladığı için pek çok gelin adayı porselen makyajı kullanmayı tercih ediyor. Ancak eğer sorunsuz bir cildiniz varsa ince yapılı ürünlerle doğal bir gelin makyajı da yaptırabilirsiniz. Düğün makyajınız stilinizi yansıtmalı. Günlük hayatta dikkat çeken bir stiliniz varsa düğün gününüzde de bunu yansıtıp bordo ya da kırmızı renkli rujlar kullanarak iddialı gelin makyajı yaptırabilirsiniz.

Kırklareli’de profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.