İrem Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İrem Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

İrem Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İrem Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İrem Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İrem Güzellik Merkezi Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve kişisel bakımına özen gösteren kadınlara hizmet ediyoruz. Salonumuz İrem Kuaför Büyükçekmece’de bulunuyor ve burada eksiksiz bir hizmet veriyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımızdan bu yana kendimizi kanıtlayıp hedef kitlemizi kısa sürede artırdık, böylece büyüme de kendiliğinden geldi. Bugün adımızı taşıyıp markamız altında hizmet veren 3 adet şubemiz mevcut. Üstelik kalite prensiplerimiz ve özenimiz sayesinde hangi şubemize giderseniz gidin aynı hizmet şartlarıyla karşılaşırsınız. Kaliteden ödün vermemek ve müşterilerimize hep en iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Salonlarımızda her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli kalabalık ekiplerle birlikte çalışıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve çalışanlarımızın pratiğini artırmak için eğitimlere katılıyoruz. Ayrıca güncel teknikler ve yenilikleri öğrenmek için alanımızla ilgili modayı da yakından takip ediyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetlerin de fazlasını veriyoruz. Saç tasarımı, kesim, keratin bakım, saç botoksu, boya ve renklendirme, ombre ve sombre, perma, mikro kaynak, cilt bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, ipek kirpik, kaş kontür, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri başarıyla uyguluyoruz. Ayrıca düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerde de gelinlerimizi ağırlıyor, özenle hazırlıklarını yapıyoruz.

Gelinlerimiz için düğün ve nişan paketleri belirliyor, en özel günlerinde pek çok işlemi bir arada sunarak tek fiyat üzerinden kapsamlı bir hizmet veriyoruz. İçerik olaraksa genellikle şunları sunuyoruz; gelin saçı, profesyonel makyaj, manikür, jakuzili pedikür SPA’sı, komple ağda, kaş dizaynı, takma tam boy kirpik. Böyle kapsamlı bir hizmeti uygun ve tek fiyatla alabilen gelinlerimizin düğün bütçelerine de katkıda bulunmuş oluyoruz.

İrem Güzellik Merkezi İstanbul’daki üç şubesiyle sizi bekliyor. Daha detaylı bilgi ve randevu almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Murat Çeşme Mah. İstiklal Cad. Ayşin Sokak No:1 / Dükkan: 2, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.