Gelin Saçı ve Makyajı

Fatih Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

15.000
10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

15.000 TL'den fazla
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
15.000 TL'den fazla
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Fatih Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul Fatih kuaförleri, gelin adaylarına hem saç hem de makyaj hizmetleri sağlayabiliyor. İlçedeki kuaförler, bu sektörde başarılı işlere imza atan deneyimli yetkililerden oluşuyor. Profesyonel ekipler gelin adaylarını memnun etmek amacıyla her zaman daha iyisi için çalışıyor. Değişen trendler doğrultusunda Fatih kuaförleri de kendilerini geliştiriyor. Gelin adaylarına yalnızca özel günlerinin tadını keyifle çıkarmak kalıyor.

Fatih’teki kuaförler, Hırka-i Şerif ve Akşemsettin’de yoğun olarak bulunuyor. Bu semtlerin yanı sıra Atikali, Kocamustafapaşa, Fındıkzade ve Yedikule’de gelin saçınız ile makyajınızı yaptırabileceğiniz salonlar yer alıyor. Her salon, gelin adaylarına farklı bir hizmet yelpazesi sunuyor. Fatih güzellik salonlarının hizmet verebildikleri maksimum kişi sayısı değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıcalıklı hizmetlerden çoğunlukla gelin adaylarının yakınları da faydalanabiliyor.

Fatih Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Fatih’te her bütçeye göre bir kuaför seçeneği mutlaka bulunuyor. İlçedeki kuaförler, saç ve makyaj hizmetleri için çoğunlukla ortalamanın altında rakamlar talep ediyor. Atikali, Akşemsettin, Hırka-i Şerif, Fındıkzade ve Kocamustafapaşa kadın kuaförleri avantajlı birçok hizmeti cep dostu ücretler karşılığında sunuyor. Ücretleri makul veya ortalamanın bir tık üzerinde olan onlarca kuaför Fatih’te yer alıyor.

Fatih kadın kuaförlerinin hizmet içerikleri, fiyatlar üzerinde belirleyici olan en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Kesim, fön, manikür ve pedikür gibi temel hizmetlerden uygun fiyatlara yararlanmak mümkün oluyor. Ek hizmet talepleriniz Fatih kuaför fiyatlarını yükseltebiliyor. İstanbul Fatih kuaförlerinin ve güzellik salonlarının hizmet verdiği semtler doğrultusunda ücretler de farklılık gösterebiliyor.

Fatih'te Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Fatih Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Tekrarı olmayacak özel günlerinizin hazırlık sürecinizde, profesyonel eller siz değerli gelinlere çeşitli hizmetler sunuyor. Ön görüşme, prova ve salon dışında hizmet verme gibi çeşitli olanaklar Fatih kuaförlerinin birçoğunda bulunuyor. Gelin adayları ile yakınları bu imkanların yanı sıra her ayrıntısı düşünülmüş olan ayrıcalıklı saç ve makyaj hizmetlerinden de özgürce yararlanabiliyor.

Uzmanlar, ilk olarak saç ve cilt yapınızı inceliyor. Bu doğrultuda bir saç modeli ve makyaj stili seçmeniz bekleniyor. Fatih güzellik salonlarının bir kısmı, ihtiyaca yönelik bakımlar yapabiliyor. Geniş yelpazedeki hizmetler arasında; makyaj, saç botoksu, kesim, boyama, kıl tekniği, protez tırnak, mikro pigmentasyon, dudak renklendirme, ipek kirpik, kalıcı oje, masaj, manikür ve pedikür bulunuyor.

Fatih Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul kuaförleri saç hizmetlerini uygun, ortalama veya daha yüksek fiyatlar karşılığında sunuyor. Şehirdeki uygun ve ortalama fiyatlı kuaförlerin bir kısmı Fatih'te yer alıyor. Hırka-i Şerif, Seyyid Ömer, Şehremini, Molla Gürani, Akşemsettin ve Kocamustafapaşa mahallelerindeki kuaförler gelin saçınızı oldukça uygun rakamlara yapabiliyor. İskenderpaşa, Akşemsettin, Haseki Sultan ve Yedikule’deki salonlar ise ortalama fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Fatih saç tasarım hizmetleri veren kuaför seçenekleriyle öne çıkıyor. Tasarımlar, saçınızın yoğunluğuna ve boyuna göre yapılıyor. Uzun saçlı gelinlerin seçmiş olduğu modeller için kuaförler saatlerini harcayabiliyor. Stil danışmanlığı ve kalıcı işlemler, Fatih gelin saçı fiyatlarını artırabiliyor. Brezilya fönü, perma, saç botoksu ve keratin bakımı gibi hizmetler diğer seçeneklere kıyasla daha maliyetli oluyor.

Fatih Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Fatih gelin makyajınız için çeşitli hizmetler alabileceğiniz ilçelerden biri. Semtteki güzellik salonlarında standart bir gelin makyajı yaptırmayı düşünüyorsanız, cebinizden yüksek meblağlar çıkmıyor. Porselen makyajların fiyatı çoğunlukla ortalamada oluyor. İpek kirpik, kaş laminasyonu, lifting, dudak renklendirme ve kalıcı dipliner gibi güzellik uygulamaları ödeyeceğiniz tutara ekleniyor. Ek hizmet talebi olan gelinler, aylar öncesinden randevu oluşturabiliyor.

Fatih gelin saçı ve makyaj hizmetlerini paketlerine dahil eden salon opsiyonlarıyla kendini gösteriyor. Salonların birlikte çalıştığı makyözlerin sektördeki popülerliği, gelin makyajı fiyatlarını belirlemede büyük rol oynuyor. Makyaj sanatçılarının kullandığı ürün ve malzemeler, ücretler üzerinde farklılık yaratabiliyor. Vücut makyajı gibi lüks hizmetlerden yararlanmak isteyen gelin adaylarının cebinden ortalamanın üzerinde rakamlar çıkabiliyor.

Fatih Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları