Isparta Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı şüphesiz gelinin güzelliğini tamamlayan ayrıntı. Gelinliğin ve duvağınla uyumlu saç ve makyaja sahip ol diye profesyonel Isparta kuaförleri bu sayfada, hemen incele!


24 Firma listeleniyor


Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin saçı ve makyajı gelinin güzelliğinin son dokunuşlarıdır. Bu yüzden iki kere önemlidir kusursuzluğunu sağlayacağından. Eğer önerilerimizi dinlersen doğru saç ve makyaj modeliyle sen de hayal ettiğin güzelliğe kavuşabilirsin. Öncelikle nasıl bir saç modeline karar vereceğini belirleyen unsurları hatırlayalım; gelinlik ve duvak modelin, saç rengin ve uzunluğu, düğün mekanın ve konseptin. Zaten gelinliğin ve konseptin birbirine uyumlu olacağından saç şekline ve duvağına göre karar vermen gerektiğini asla unutma!

Kısa gelinlik giymeyi tercih ettin ve vintage bir gelin şapkası takacaksan şık ve küçük bir topuz ve hafif bir gelin makyajı tercih edebilirsin. Veya kır düğünü yapacaksan ve başında çiçeklerden yapılmış bir taç olacaksa saçlarını özgür bırakıp pastel tonlarda bir makyaj yaparak güzelliğini ortaya çıkartabilirsin.