Gelin Saçı ve Makyajı

Isparta Gelin Saçı ve Makyajı

Merkez Marca Hair Makeup

2.500 TL'den az

Merkez Çizgi Bayan Kuaförü

5.000-7.500 TL

Merkez Yoğun Bakım Bayan Kuaförü

2.500 TL'den az

Merkez Osman Balcı Hair Studio

5.000-7.500 TL

Merkez Almira Bayan Kuaförü

5.000-7.500 TL

Merkez Türkan Bayan Kuaförü

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Isparta Kuaförleri ve Hizmetleri

Isparta kuaförleri; kaliteli ve titiz hizmetleri ile çiftlerin övgüsünü topluyor. Gelin saçı ve makyajının yanı sıra; kişisel bakım uygulamalarından da yararlanabileceğiniz kuaförler Isparta’nın Merkez, Eğirdir ve Aksu ilçelerinde yoğunlaşıyor. Isparta’da en iyi kuaförler son teknoloji saç ekipmanları kullanıyor ve trendleri yakından takip ediyor. Eğitimli ve yenilikçi ekipler sayesinde muhteşem bir görünüme sahip oluyorsunuz.

Isparta’da en iyi kuaförler gelin saçı ve makyajınıza karar vereceğiniz süreçte danışmanlık hizmeti veriyor. Gelinliğinizin detayları ve düğün konseptiniz önerilen tarzları değiştirebiliyor. Duvak tercihiniz de size en çok yakışacak saç modelinde etkili bir faktör. Uzmanlar size önerilerde bulunduktan sonra kararı sizin zevklerinize bırakıyor. Isparta kadın kuaförlerinde yakınlarınız ile düğün grubu hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Saç ve makyajınızın gün boyu kusursuz kalması için kaliteli ve kalıcılığı yüksek malzemeler kullanan Isparta kuaförleri, işlem sonrasında sabitleyici spreyler kullanıyor. Birçok gelin hizmet paketi; dekolte makyajı, masaj ve epilasyon gibi uygulamalar da içeriyor. El/ayak masajı, manikür/pedikür ve tırnak tasarımı uygulamaları düğün gününün tatlı heyecanını üzerinizden alıyor.

Isparta Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Isparta kuaför fiyatları oldukça uygun rakamlardan başlıyor. Merkez ilçesindeki salonlar size geniş bir fiyat yelpazesi sunuyor. Merkez ilçesinin Çülür ve Modern Evler mahallelerinde yer alan kuaförler cep dostu olmaları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Fatih Mahallesi’ndeki kuaförler için ise kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Yüksek rakamlar talep eden kuaförler ekstra hizmetler sunabiliyor.

Evinizde, düğün mekanınızda veya şehir dışında hizmet veren birçok kuaför Isparta’da bulunuyor. Salonlarda alacağınız hizmetlerin daha hesaplı olduğunu görüyoruz. Isparta’daki iyi kuaförler sabit fiyatlardan başlayan gelin paketleri sunabiliyor. Yaptıracağınız tırnak tasarımı, masaj, solaryum ve benzeri uygulamalar ekstra olarak ücretlendiriliyor. Isparta’daki kuaförlerin birçoğu erken randevu ve peşin ödeme indirimleriyle yanınızda oluyor.

Isparta’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Isparta Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Isparta güzellik merkezleri talep edebileceğiniz her uygulamayı yapabiliyor. Aralarından seçeceğiniz firmalar isteğiniz üzerine saç kesimi de yapabiliyor. Düğünlerinden önce imaj değişikliği arayan gelinler saç kesim ve renklendirme uygulamalarını sıklıkla tercih ediyor. Gelin başınızı tamamlayacak olan saç aksesuarlarını da Isparta kuaför salonlarından tedarik edebilirsiniz. Son yıllarda küçük çiçeklerle süslenen taçların revaçta olduğunu görüyoruz.

Yüzünüzü analiz ederek size en uygun gelin makyajlarını öneren uzmanlar, doğal güzelliğinizi öne çıkaran renkler kullanmayı tavsiye ediyor. Kirpiklerinizi uzun ve sık gösteren takma kirpik uygulaması çoğu gelin paketinde yer alıyor. Daha kalıcı bir uygulama isteyen gelinleri de yalnız bırakmayan Isparta en iyi kuaförlerde ipek kirpik uygulamasını da karşımıza çıkarıyor.

Isparta Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Isparta gelin saçı fiyatları cebinizi koruyor. Merkez ilçesinde alacağınız saç bakımı uygulamaları makul fiyatlardan başlıyor. Eğer saçınızın uzunluk ve hacmi istediğiniz gelin başı için yeterli kalmazsa, salonların sunduğu çıt çıt ve kaynak uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Ancak bu hizmetler toplam tutarınızın artmasına neden oluyor. Birçok uzman uygun rakamlara gelen keratin saç bakımı uygulamasından faydalanmanızı öneriyor.

Seçeceğiniz saç modeli de tutarınızı arttırıp azaltabiliyor. Daha sade ve aksesuarsız saç modelleri tercih etmek tasarruf etmenizi sağlıyor. Düğün grubu olarak alacağınız hizmetler kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Isparta gelin başı hizmetlerini salonlarda almak, evde veya düğün mekanında alacağınız hizmetlerden daha hesaplı oluyor. Şehir dışı hizmetlerde uzmanların seyahat masraflarını da karşılamanız gerekiyor.

Isparta Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Isparta Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Isparta güzellik salonlarında çalışan gelin saçı uzmanları yüz şekliniz ve saçınızın uzunluğuna göre model önerileri yapıyor. Örneğin; oval şeklinde bir yüze sahip olan gelinlere en çok önerilen saç modeli atkuyruğu çeşitleri oluyor. Her yüz tipine yakışan ve yüz hatlarını ortaya çıkaran örgü modelleri de uzmanların sıklıkla tavsiye ettiği tarzlar arasında yer alıyor.

Uzmanlar, Isparta’daki salonlarda saçınızın uzunluğu ne olursa olsun nefes kesen şık topuzlar yapabiliyor. Ancak saç uzunluğuna göre yapılan model önerilerinden de bahsetmek istiyoruz. Saçınız kısa ve küt kesimli ise uzmanlar saçınızı açık kullanmanızı ve aksesuarlar ile hareketlendirmenizi öneriyor. Uzun saçlı gelinlere ise örgülü topuzlar ve maşalı dağınık saç modelleri tavsiye ediliyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları