Isparta Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı şüphesiz gelinin güzelliğini tamamlayan ayrıntı. Gelinliğin ve duvağınla uyumlu saç ve makyaja sahip ol diye profesyonel Isparta kuaförleri bu sayfada, hemen incele!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçını seçerken gelinliğinle uyumlu bir tercih yapmaya özen göstermenizi öneririz. Doğru saç ve gelinlikle gelin stilinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Bu uyum için en önemli nokta saç modelinizin, gelinliğinizin detaylarını gizlememesidir. Sırt dekolteli bir gelinlik tercih ettiyseniz saçlarınızı açık bırakmanız zarif dekoltenizin kaybolmasına sebep olur. Onun yerine ense, balerin ya da örgü topuz gibi modeller tercih edebilirsiniz. Askılı gelinliklerde saçlarınızı romantik dalgalar yaparak açık bırakabilirsiniz ya da şık bir balerin topuzu ile hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelinlik Modeline Uygun Saç Önerileri makalemizi okuyarak gelinliğinizle hangi saç modelinin daha iyi uyacağını öğrenebilirsiniz.

Düğün mekanınız da gelin saçınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerdendir. Balo salonunda görkemli bir düğün yapacaksanız tepeden büyük bir topuz yaparak dikkat çekici bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız da salaş örgülü bir topuz hoş olabilir. Sade bir nikahla evlenecekseniz yandan bir örgü ya da ense topuzu gibi şık bir nikah saçı tercih edebilirsiniz. Nişan töreninizde kullanacağınız nişan saçı modelinizi seçerken de mekan faktörünü değerlendirmenizde fayda var. Örneğin evde aile arasında küçük bir nişan yapacaksanız tepeden büyük topuzlar biraz abartılı olabilir. Onun yerine sade bir balerin topuzu kullanabilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin makyajınızı yaptırırken düğün mekanınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin yeşillikler içinde bir kır bahçesinde evlenecekseniz doğal renklerde sade gözler, hafif pembe yanaklar, toz pembe bir ruj ve bolca aydınlatıcının kullanıldığı ıslak görünümlü makyaj harika bir seçim olacaktır. Gelin makyajlarında en çok kullanılan tarz porselen gelin makyajıdır. Ciltteki leke ve pürüz gibi problemleri kapattığı için bu makyajla kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Balo salonunda bir düğün planlıyorsanız porselen makyaj tercih edip kırmızı ruj ve yoğun gözlerle iddialı gelin makyajı yaptırabilirsiniz.

Isparta Kuaförleri

Isparta kadın kuaförlerinden, düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajının yanı ağda, manikür-pedikür, cilt bakımı gibi hizmet seçeneklerini de bu firmalarda bulabilirsiniz. Isparta kuaför fiyatlarının her bütçeye uygun, geniş bir aralığı olduğunu da belirtelim. Şehirdeki deneyimli firmalar arasından seçim yapmak zor. Hatta siz Isparta en iyi kuaförler listesini de araştırıyor olabilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki şehirdeki en iyi kuaför, bütçenize uygun, tarzınıza yakın çalışmalar yapan, yani beklentilerinize en doğru yanıtları veren firmadır.

Isparta’da profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları