Kocaeli Gelin Saçı ve Makyajı

Güzelliğini tamamlayacak gelin saçın ve makyajın için Kocaeli kuaförlerinin tümünün listesi ve yaptıkları modeller Düğün.com'da! Hemen inceleyerek, beğendiklerin ile iletişime geç!

Başak Kuaför
15
Başak Kuaför

2 yorum

Gebze

Yepyeni bir başlangıç yapacağınız gün güzel görünmek istediğinizi biliyoruz. Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve şıklığınızı tamamlayan detaylarla keyifli bir hazırlık süreci yaşamaya ne...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Retro Salon
12

Düğün günü güzelliğinizi profesyonel ve deneyimli ellere teslim etmek istiyorsanız, daha fazla en iyi Kocaeli gelin kuaförü nerede diye aramanıza gerek yok. Retro Salon’da gelin adaylarımıza...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 4
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Düğününüzde kusursuz görünmeniz için gelin saçınızı işinin ehli, uzman bir kuaföre yaptırmalısınız. Kuaförünüze gelinliğiniz modelinden bahsederseniz, gelin saçınızı ona göre yapacaktır. Peki farklı yaka tiplerine göre “Gelin saçı nasıl yapılıyor?” Örneğin hakim yaka dantel ve işlemelerle bezeli bir gelinlik modeliniz varsa, saçınızda mümkün olduğunca sade tercihler yapmalı, bol taşlı, ışıltılı saç aksesuarlarından uzak durmalısınız. Ayrıca böyle bir gelinlik ile açık saç modellerine de yönelmemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde gelinliğinizin modeli kapanacak ve üst gövdede kalabalık bir görüntü oluşacaktır. Bunun yerine saçlarınıza tepeden zarif bir balerin topuzu yaptırabilirsiniz. Eğer straplez yaka bir gelinlik tercih ettiyseniz, istediğiniz saç modelini seçmekte özgürsünüz. Omuzlarınız ve kollarınız açık olduğu için, isterseniz saçlarınızı açık bırakabilir, ister yarım toplayabilir, isterseniz şık bir atkuyruğu tercih edebilirsiniz. Seçim sizin. Gelinlik modeline göre gelin saçınıza karar vermek için konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, “Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri” başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz. Eğer gösterişli bir düğün yerine sade bir nikah töreni ile evlenmeyi planlıyorsanız ve gelinlik olarak çok sade beyaz bir elbise tercih ettiyseniz, taşlı bir saç tarağı kullanarak, yandan toplanmış bir nikah saçı tercih edebilirsiniz.

Kocaeli Kuaförleri

Kocaeli kuaför salonları, gelin adaylarına düğün günü hizmetleri için paket seçenekleri sunuyor. Bu paketleri tercih etmeniz halinde firmalarla uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Paketleri değerlendirirken, içeriğini de öğrenmenizde fayda var. Kocaeli kuaför fiyatlarını paket içeriklerinin yanı sıra hizmet alacağınız lokasyon da belirliyor. Kocaeli'deki kuaförlerin birçoğu düğün mekanınıza veya eve de gelip, burada hizmet veriyor.

Kocaeli en iyi kuaför araştırması yapan gelinlere birçok seçenek sunuyor. Ancak biz, sizin için Kocaeli'de en iyi firmanın, size uygun özellikleri en iyi karşılayan firmalar olduğunu da söylemeliyiz. Düğün ya da nişan saçları konusunda uzman, şehrinizde hizmet veren kuaförlerle iletişime geçmek için, bulunduğunuz sayfadan faydalanabilir, kriterlerinize uygun olarak firmaları filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz. Ayrıca dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları