Kocaeli Gelin Saçı ve Makyajı

Güzelliğini tamamlayacak gelin saçın ve makyajın için Kocaeli kuaförlerinin tümünün listesi ve yaptıkları modeller Düğün.com'da! Hemen inceleyerek, beğendiklerin ile iletişime geç!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Düğününüzde kusursuz görünmeniz için gelin saçınızı işinin ehli, uzman bir kuaföre yaptırmalısınız. Kuaförünüze gelinliğiniz modelinden bahsederseniz, gelin saçınızı ona göre yapacaktır. Peki farklı yaka tiplerine göre “Gelin saçı nasıl yapılıyor?” Örneğin hakim yaka dantel ve işlemelerle bezeli bir gelinlik modeliniz varsa, saçınızda mümkün olduğunca sade tercihler yapmalı, bol taşlı, ışıltılı saç aksesuarlarından uzak durmalısınız. Ayrıca böyle bir gelinlik ile açık saç modellerine de yönelmemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde gelinliğinizin modeli kapanacak ve üst gövdede kalabalık bir görüntü oluşacaktır. Bunun yerine saçlarınıza tepeden zarif bir balerin topuzu yaptırabilirsiniz. Eğer straplez yaka bir gelinlik tercih ettiyseniz, istediğiniz saç modelini seçmekte özgürsünüz. Omuzlarınız ve kollarınız açık olduğu için, isterseniz saçlarınızı açık bırakabilir, ister yarım toplayabilir, isterseniz şık bir atkuyruğu tercih edebilirsiniz. Seçim sizin. Gelinlik modeline göre gelin saçınıza karar vermek için konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, “Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri” başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz.

Eğer gösterişli bir düğün yerine sade bir nikah töreni ile evlenmeyi planlıyorsanız ve gelinlik olarak çok sade beyaz bir elbise tercih ettiyseniz, taşlı bir saç tarağı kullanarak, yandan toplanmış bir nikah saçı tercih edebilirsiniz. Düğün ya da nişan saçları konusunda uzman, şehrinizde hizmet veren kuaförlerle iletişime geçmek için, bulunduğunuz sayfadan faydalanabilir, kriterlerinize uygun olarak firmaları filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz. Ayrıca dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları