Gelin Saçı ve Makyajı

Beyoğlu Gelin Saçı ve Makyajı

RAS Kuaför Taksim & Beauty
5 Yorum
Beyoğlu
16 saatte cevap verir

RAS Kuaför Taksim & Beauty, İstanbul Beyoğlu'nda hizmet veren bir güzellik merkezi olarak öne çıkıyor. Alanında eğitimli ve uzman kadrosu, sıradanlıktan uzaklaşarak özel teknikleri kullanarak...

7.500-10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beyoğlu Make Up Koray Kuyucu

5.000-7.500 TL

Beyoğlu Bu Kafa Hair Design House

15.000 TL'den fazla

Beyoğlu Elist Kuaför

2.500-5.000 TL

Beyoğlu Selma Cvo Hair And Make Up Artist

7.500-10.000 TL

Beyoğlu Ali Naz Kuaför Beyoğlu

5.000-7.500 TL

Beyoğlu 528 Galata Hair Design Studio

5.000-7.500 TL

Beyoğlu Galata No5 Kuaför

7.500-10.000 TL

Beyoğlu Düşüm Kuaför

2.500-5.000 TL

Beyoğlu Kısmet Kuaför

2.500 TL'den az

Beyoğlu Akın Kuaför Beyoğlu

2.500 TL'den az

Beyoğlu Makas Cihangir

15.000 TL'den fazla

Beyoğlu Musti Kuaför

7.500-10.000 TL

Beyoğlu Arzum Kuaför

2.500 TL'den az

Beyoğlu Makyaj Odası

7.500-10.000 TL

Beyoğlu Rami Çağlar

10.000-15.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beyoğlu Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul’un merkezi ve sık ziyaret edilen bir ilçesi olan Beyoğlu, çeşitli kuaför hizmetleri ile karşınıza çıkıyor. Beyoğlu kuaförleri birçok mahalleye yayılmış durumda. Ancak en çok sayıda kuaförü Cihangir ve Kasımpaşa mahallelerinde bulabiliyorsunuz. Hayatınızda özel bir yere sahip olacak düğününüzde saç ve makyajınıza önem verdiğinizi bilen Beyoğlu kuaförleri, en yeni trendleri yakından takip ediyor.

Beyoğlu'ndaki kuaförler kullandıkları saç ve makyaj ürünlerinin kaliteli olmasına özen gösteriyor. Sizinle yaptıkları ön görüşmelerde saç analizinizi yapan kuaförler, saç yapınıza en uygun modelleri ve isteklerinizi bir araya getirerek övgü topluyor. Birçok kuaförde verilen damat tıraşı ve saç tasarımı hizmetleri de Beyoğlu’nu İstanbul kuaför ve güzellik salonları arasında öne çıkarıyor.

İstiklal Caddesi kuaförleri merkezi konumları ile ulaşımınızı oldukça kolaylaştırıyor. Ancak salon yerine düğün mekanınızda veya evde hizmet veren kuaförlerin de oldukça yaygın olduğunu görüyoruz. Gelinin yakınlarını da unutmayan birçok kuaför Taksim’de düğün grup hizmetleri veriyor. Salonlar kapasitelerine göre 20 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Bu sayede sevdiklerinizle birlikte heyecanınızı paylaşarak hazırlanabiliyorsunuz.

Beyoğlu Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Beyoğlu kuaför fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Bu sayede hayalinizdeki saç ve makyaja oldukça uygun fiyatlara ulaşabiliyorsunuz. Ancak daha yüksek fiyatlara verilen ekstra hizmetlerden yararlanmanız da mümkün oluyor. Mahalleler incelendiğinde Halıcıoğlu kuaförlerinin uygun fiyatlarla öne çıktığını görüyoruz. Kasımpaşa kuaför seçenekleri de düşük rakamlara kaliteli hizmet vermek adına yanınızda oluyor.

Ekstra hizmetler almak istiyorsanız kenara daha yüksek bir bütçe ayırarak Karaköy kuaförlerine yönelebilirsiniz. Seçeceğiniz kuaförün paketlerini önceden inceleyerek ödeyeceğiniz rakamın hangi hizmetleri kapsadığını öğrenebilirsiniz. Çoğu İstanbul Beyoğlu kuaförünün her detayın istediğiniz gibi olduğuna emin olmak için ücretsiz prova hizmetleri verdiğini de hatırlatmak isteriz. Erken rezervasyon yaptırarak da cep yormayan fiyatlarla istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Beyoğlu’nda Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Beyoğlu Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Beyoğlu güzellik salonları; isteyebileceğiniz birçok farklı hizmetle karşınıza çıkıyor. Saç tasarımı konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız salonlar size örnek resimler sunabiliyor. Saçınız karar verdiğiniz gelin başı modeli için yeterince uzun değilse birçok salonun sunduğu peruk ve çıtçıt opsiyonlarından yararlanabiliyorsunuz. Salonlar gelin başınızı süsleyecek saç aksesuarlarını seçme konusunda da yanınızda oluyor.

Gelin makyajınızı yaptırmadan önce cildinizi yenilemek ve rahatlamak istiyorsanız Beyoğlu güzellik salonları yardımınıza koşuyor. Cilt bakımı, masaj, manikür/pedikür ve solaryum benzeri hizmetler birçok salonda karşımıza çıkıyor. Beyoğlu gelin makyajı uzmanları, makyajınızın gün boyu kalıcı olması adına kaliteli sabitleyiciler kullanıyor. Ünlü markalarla çalışmış olan tecrübeli makyözler size uygun makyajı seçmek için yanınızda oluyor.

Beyoğlu Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Beyoğlu gelin saçı fiyatları seçeceğiniz mahalleye göre farklılık gösterebiliyor. Örneğin; Taksim’de yer alan bazı kuaför ve güzellik salonlarında alacağınız kapsamlı hizmetler daha yüksek rakamlara gelebiliyor. Salonlarda alacağınız saç hizmetleri her zaman daha cep dostu oluyor. Beyoğlu gelin başı hizmeti veren salonların bazıları şehir dışı organizasyonlarda da yanınızda oluyor. Ancak bu durumda ödemeniz gereken tutar artabiliyor.

Gelin saçınızın detayları ve alacağınız diğer saç hizmetleri de toplam tutarı etkiliyor. Örneğin; saç kesimi, bakımı ve boyama işlemleri, tasarım hizmetine ekstra olarak ücretlendirilebiliyor. Birçok salondan temin edebileceğiniz saç aksesuarları da ekstra bir hizmet olarak sayılıyor. Karar verdiğiniz saç modelinin daha sade olması durumunda ödeyeceğiniz fiyatların düşebildiğini görüyoruz. Tasarruflu olmak için ücretsiz provalardan yararlanabilirsiniz.

Beyoğlu Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Beyoğlu Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Beyoğlu gelin makyajı uzmanları farklı tür düğünler için farklı makyajları tavsiye ediyor. Örneğin; düğününüz sıcak havada gerçekleşecekse kalıcılığa önem verilen ve ince katmanlar halinde uygulanan makyajlar sizin için daha uygun olacaktır. Uzmanlar seçeceğiniz gelinliğin de makyajınız ile uyumlu olmasına oldukça önem veriyor. Gelinliğinizde bulunan renkli detaylar varsa bu renklere makyajınızda da yer verebilirsiniz.

Gelin makyajı uzmanları farklı konseptli düğünler için çeşitli makyaj türleri öneriyor. İhtişamlı ve bol süslemeli konseptler için buğulu bir göz makyajı ve dolgun bir dudak tercih edebilir, daha bohem düğünlerde ise doğal makyajlara yönelebilirsiniz. Prenses tip gelinliklerin popüler olduğu romantik düğünlerde ise parlak ve açık tonlar kullanan gelin makyajlarının öne çıktığını görüyoruz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları