Balıkesir Gelin Saçı ve Makyajı

Güzelliğini tamamlayacak olan gelin saçın ve makyajın için arayıştaysan, düğün konusunda profesyonel Balıkesir kuaförleri için Düğün.com'a göz at! Hemen tıkla, kuaförleri ve yaptıkları modelleri incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

11 firma

Melrose Make Up & Beauty Studio

Burhaniye

Melrose Make Up & Beauty Studio

Melrose Make Up & Beauty Studio

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

22
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Makyajı Nerede Yaptırılır?

Gelin makyajı bir gelinin kusursuz görünmesi için gereklidir ve de kusursuz şekilde yapılmalıdır. Peki, gelin makyajı nerede yaptırılır? Bunun için bir kuaförle anlaşabileceğiniz gibi dışarıdan bir makyöz de çağırabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey, alacağınız hizmeti size sunacak olan firmayı çok iyi seçmeniz! Profesyonel hizmet alabileceğiniz gelin saçı ve makyajı firmalarını detaylıca inceleyerek tarzınızı en iyi yansıtacak firmayı bulabilirsiniz.

Gelin Makyajında Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelin makyajı yaptırırken düğün mevsiminizi, gelinliğinizi ve düğün mekanınızı göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, kış düğünleri için koyu tonlarda makyaj yaptırabilirsiniz. Gelin göz makyajı için de önerimiz buğulu göz makyajı. Yaz düğünleri için, daha soft renkler tercih ederek sade gelin makyajı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle strobing yani ıslak görünümlü makyaj bu düğünler için çok ideal bir tercih olacaktır. Havuz başı düğünü organize ediyorsanız strobing makyaj yaptırmanızı öneririz. Makyajınızı yaptırırken elbette gelinliğinizi göz ardı etmemelisiniz. Viktoryal dönemi yansıtan vintage bir gelinlik giyiyorsanız koyu tonlarda bir makyaj tercih edebilirsiniz. Eğer prenses gelinlik modeli tercih ettiyseniz, parıltılı bir makyajla prenses gelinlik modelinizi destekleyen bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca porselen gelin makyajı da oldukça hoş görünecektir. Son olarak gelin makyajınızın düğün mekanınızla uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Örneğin, kır düğünü için doğal gelin makyajı doğru bir seçim olacaktır.

Balıkesir’de gelin saçı ve makyajı yaptıracak firmaları ararken firma portfolyolarını mutlaka inceleyerek seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri talep etmeyi de ihmal etmeyin!