Gelin Saçı ve Makyajı

Arnavutköy Gelin Saçı ve Makyajı

Arnavutköy Asr-ı Sultan Kuaför

7.500-10.000 TL

Arnavutköy Merve Kuaför Arnavutköy

2.500-5.000 TL

Arnavutköy Kuaför Dayı

2.500 TL'den az

Arnavutköy Yıldız Moda & Kuaför

2.500 TL'den az

Arnavutköy Nis Kuaför Arnavutköy

2.500 TL'den az

Arnavutköy Kuaför İmera

2.500-5.000 TL

Arnavutköy Kuaför Belinay

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Arnavutköy Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul’un Karadeniz kıyılarını süsleyen Arnavutköy’de düğün hazırlık sürecinize eşlik edecek kuaför ve makyözler bulunuyor. İstanbul Arnavutköy kuaförleri, Mustafa Kemal Paşa ve Merkez mahallelerinde yer alıyor. Buradaki kuaför ve makyözler, düğün gününde 5-8 kişiye rahatlıkla hizmet verebiliyor. Arnavutköy kuaförleri, düğün organizasyonunuzdan en az 3-4 hafta önce randevu oluşturmanızı talep ediyor.

Arnavutköy kadın kuaförlerinde saç ve makyaj hizmetleri bir arada bulunuyor. Paketler, ayrıca temin edilen hizmetlere kıyasla çok daha uygun oluyor. Ücretsiz prova imkanı sunan kuaför ve makyözler, gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Arnavutköy kuaförlerinin bir kısmı, şehir dışında yapılan düğün organizasyonlarında da gelin adaylarının yanlarında olabiliyor.

Arnavutköy Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kuaför fiyatları Arnavutköy’de ortalamanın altında veya üzerinde olabiliyor. İlçedeki kuaför ve güzellik salonlarının büyük bir kısmı, gelin adaylarının beklentilerini çok uygun fiyatlara karşılıyor. Cep dostu fiyatlarıyla gelinler tarafından yoğun ilgi gören Arnavutköy kuaförlerinin tamamı, Merkez Mahallesi’nde yer alıyor. Tahtakale, Mehmet Akif ve Eski Edirne Asfaltı’ndaki salonlarda ücretsiz prova olanağı da bulunuyor.

Arnavutköy kuaför fiyatları Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’ndeki salonların bir kısmında ortalamanın bir tık üzerinde seyredebiliyor. Fatih Caddesi ile Sencer Sokak’taki salonlar, düğün günü en fazla 5 kişiye saç ve makyaj hizmeti sunabiliyor. Buradaki kuaförler gelin paketlerine; özel tasarım saç modellerini, takma kirpik uygulamasını, düğün mekanında ya da evde hizmet sağlama imkanını dahil ediyor.

Arnavutköy’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Arnavutköy Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Muhteşem gelin saçınızla ve doğru tekniklerle yapılan makyajınızla ışıldamaya hazır olun! Saç ve makyaj alanında profesyonel ekiplerle birlikte çalışan onlarca kuaför Arnavutköy’de sizi bekliyor. İlçedeki kuaförler düğün gruplarını ağırlayabiliyor. Bu sayede gelin adayları, aileleri ve arkadaşlarıyla beraber düğün organizasyonuna hazırlanabiliyor. Gelin saçınız ve makyajınızda tamamen sizin zevkleriniz ön planda tutuluyor.

Arnavutköy salonları, el ve ayak masajından saç ile cilt bakımına kadar birçok olanağı gelinlerle buluşturuyor. Gelin adayları; ağda, manikür, pedikür, takma kirpik, kesim, boya, perma, keratin bakım, saç botoksu, boncuk kaynak, 3D kıl tekniği ve dudak renklendirme gibi ayrıcalıklı hizmetlerden özgürce faydalanabiliyor. Ek hizmet talebi olan gelinlerin düğünden haftalar önce randevu almaları gerekiyor.

Arnavutköy Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Arnavutköy gelin saçı fiyatlarını büyük oranda yaptıracağınız model etkiliyor. Maşa, fön veya düzleştiricilerle yapılan doğal modeller makul fiyatlı oluyor. Gelinlerin vazgeçilmez saç modelleri arasında yer alan klasik ya da dağınık topuzların ücretleri kuaförlerin taleplerine göre değişebiliyor. Gelin saçınız için duvak, toka, taç veya herhangi bir aksesuar kullanmak isterseniz bunlar da ücretlere yansıyor.

Arnavutköy gelin saçı fiyatlarıyla birbirinden farklı bütçelerin beklentilerini karşılayabiliyor. Merkez Mahallesi’ndeki salonların neredeyse tamamı, farklı tarzlarda gelin başı modelleri için ortalamanın altında fiyatlar istiyor. İşlem öncesi saça derinlemesine bakım yapan salonlar yüksek fiyatlı olabiliyor. Salonun yoğunluğu, kuaförlerin popülerliği, ekipte çalışan kişi sayısı ve hizmet içeriği gibi pek çok unsur fiyatların belirlenmesinde rol oynuyor.

Arnavutköy Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Arnavutköy gelin makyajı fiyatları semtlere göre farklılık gösterebiliyor. Standart bir gelin makyajını uygun fiyatlara yapan makyözler, Arnavutköy Merkez’de yer alıyor. Doğal ve temiz bir görünüm yakalayabileceğiniz natürel makyajlar için yüksek rakamlar ödemeniz gerekmiyor. Yoğun, simli ve taşlı makyajların fiyatları ortalamanın üzerinde olabiliyor. Boyun, bacak, dekolte ve vücut makyajı hizmetleri ücretleri yükseltiyor.

Düğününüz için porselen makyaj hizmeti almayı düşünüyorsanız, ödemeniz gereken tutarın artacağını bilmelisiniz. Yoğun kapatıcı uygulamasının yapıldığı makyaj stillerinde çok fazla ürün kullanılıyor. Kullanılan ürünlerin miktarı ve markası, gelin makyajınızın fiyatına yansıyor. Kalıcı işlemler ve vücut makyajı gibi ek hizmetlerin fiyatları ortalamanın üzerinde oluyor. Arnavutköy salonları; dudak renklendirme, microblading ve kalıcı eyeliner hizmeti sunabiliyor.

Arnavutköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları