Kıbrıs Gelin Saçı ve Makyajı

Sana en yakışacak gelin saçı ve makyajını yaptırabilmen için tüm Kıbrıs kuaförlerini bir araya topladık! Gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel firmaları incele, beğendiklerinden hemen fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Makyajı Ne Renk Olmalı?

Makyajınızı yapmadan önce, makyözünüzün göz ve ten renginizi analiz ederek, buna uygun bir gelin makyajı uygulaması gerekir. Örneğin buğday tenli bir gelin adayıysanız, size en çok altın ve bronz tonlardaki gelin göz makyajı yakışacaktır. Gözlerinizi kahverengi tonlarda eyeliner ile belirginleştirebilirsiniz. Allık olarak yine pembe ve şeftali tonlardaki allıkları tercih edebilirsiniz. Açık pembe bir ruj ile de gelin makyajınızı canlı bir hale getirebilirsiniz. Eğer esmer bir gelin adayıysanız, bronz kesinlikle sizin renginiz olabilir. Altın tonlarında bir far ve eyeliner tercih edebilir, bronz tonlarda da allık kullanarak, ışıldayabilirsiniz. Ruj tercihinizi açık pembe tonlardan yana kullanırsanız doğal gelin makyajı yaptırmış olursunuz. “Göz renginize göre gelin makyajında nelere dikkat edilmeli?” diye düşünüyorsanız, bir iki örnekle onu da açıklığa kavuşturalım: Kahverengi göz rengine sahip gelin adayları, göz makyajlarında lacivert, mor, yeşil, bronz ve kahverengi tonlardaki farlara yer verebilir. Göz renginizden bir ton koyu bir eyeliner seçerek, gözlerinizi daha da ortaya çıkarabilirsiniz.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için, “Ten ve Göz Rengine Göre Gelin Makyajı” başlıklı makalemizi de incelemenizi öneririz. Düğün ya da nişan makyajı için şehrinizde size profesyonel makyaj yapacak, makyaj artistleri ile çalışmak istiyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun firmaları listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları