Gelin Saçı ve Makyajı

Kıbrıs Gelin Saçı ve Makyajı

Diğer Kryolan Kıbrıs

7.500-10.000 TL

Gazimağusa Diva Kuaför

2.500 TL'den az

Lefkoşa Rojin Kuaför

10.000-15.000 TL

Gazimağusa White Queen Hair Nail Beauty Salon

10.000-15.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kıbrıs Kuaförleri ve Hizmetleri

Düğününü Kıbrıs’ta planlayan gelin adayları saç ve makyajları için profesyonel hizmet veren yerleri düşünüyor. Bunun için de Kıbrıs kuaförleri ve güzellik salonları öncelikli olarak tercih ediliyor. Alanında uzman ekiplerle hizmet veren kuaförlerin bütçenize ve tarzınıza hitap edecek seçeneklere sahip olduklarını söyleyebiliriz. İhtiyaç duyacağınız tüm bakım ve güzellik hizmetlerini tek bir yerde alabilirsiniz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda özel olarak hizmet veren firmaları da Kıbrıs’ta bulabilirsiniz. Bazı firmalar sadece saç tasarımı ya da makyaj üzerinde yoğunlaşabiliyor. Uzmanların saçınızı ve cildinizi analiz etmesini isteyebilirsiniz. Kıbrıs güzellik salonlarının birçoğu ise saç-makyaj ve bakım konusunda tam donanımlı bir hizmet veriyor. Mekanlarını farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlayarak çeşitli ekipmanlarla faaliyet gösteriyorlar.

Kıbrıs kadın kuaförleri daha çok Lefkoşa ve Gazimağusa’da yoğunlaşıyor. Merkezi konumlar arasında yer alan bu semtler, gelin adaylarının da saç ve makyajlarını yaptırmak için sıklıkla tercih ettiği yerlerden. Lefkoşa kuaförleri ve diğer ilçelerdeki güzellik salonları ihtiyaçlarınızı karşılamak için cilt bakımı, saç bakımı, manikür-pedikür gibi hizmetleri tek bir yerde veriyor.

Kıbrıs Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs kuaförlerinin fiyatlarına göz attığımızda, ortalamada seyreden rakamlardan oluşan bir listenin bizi beklediğini söyleyebiliriz. Bütçe dostu fiyatları ile güzellik ve bakım uygulamalarını hayata geçirmekle kalmıyor; gelin adayları için de ekonomik hizmet paketleri sunuyorlar. Özellikle de merkezi noktada yer almasına karşın Lefkoşa kuaför fiyatlarının oldukça uygun olduğunu görüyoruz.

Gelin adaylarının ise paketlerden yararlanma imkanı oluyor. Böylelikle saç ve makyaj uygulamalarını tek bir paket içerisinde epey uygun fiyatlara yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca bazı paketlerin içerisinde takma kirpik, manikür-pedikür ve cilt bakımı da yer alıyor. Ekonomik fiyatlara düğün öncesi işlemlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca kış aylarında daha makul rakamlara hizmet alabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kıbrıs Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Kıbrıs’ta güzellik salonu ya da saç tasarım merkezi olarak faaliyet gösteren farklı firmalar mevcut. Bu firmalardan hizmet almak isterseniz, saç ve makyajınız için ayrı yerlerle anlaşmak durumundasınız. Fakat birçok kuaför Kıbrıs’ta birçok hizmeti aynı anda verebiliyor. Ayrıca bu hizmeti sadece kendi mekanlarında değil; gelin adaylarının evlerinde ya da düğün mekanlarında da sağlayabiliyorlar!

Kıbrıs’ta sizinle birlikte yurt dışı ve ilçe dışına çıkarak hizmet verebilecek birçok firma bulunuyor. Hizmet detaylarını geniş tutan firmalar sayesinde epilasyon, ağda, kalıcı oje, jel tırnak, saç bakımı, cilt bakımı, manikür-pedikür gibi hizmetleri de alabiliyorsunuz. Ayrıca birçok güzellik salonu Kıbrıs’ta gelin adayları için saç aksesuarları temin edebiliyor. Bu özel gün için kiralama hizmeti sunabiliyorlar.

Kıbrıs Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs gelin başı fiyatlarına baktığımızda çok yüksek rakamlarla karşılaştığımızı söyleyemiyoruz. Fakat her bütçeye uygun seçenek olduğunu da belirtmeliyiz. Merkezden biraz uzakta yer alan kuaförlerin bir tık daha uygun fiyatlı olduklarını görüyoruz. Fakat merkezi konumlarda da kendi bütçenize uygun bir firma bulabilirsiniz. Özellikle de Gazimağusa’da ekonomik fiyatlara gelin saçınızı yaptırabilirsiniz.

Gelin başınız için düşündüğünüz modelin zorluğu ve karmaşıklığı kadar saçınızın yapısı ve boyu da fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Yapımı daha zor olan ve süre alan gelin saçlarının diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer saç modeliniz yapılmadan önce renklendirme ve bakım işlemleri isterseniz, ekstra ücrete tabi tutulabilirsiniz.

Kıbrıs Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs kuaför salonlarında hem gelin saçı hem de gelin makyajı yapılabiliyor. Bu iki hizmet bir arada verildiğinde genellikle gelin makyajı daha uygun fiyatlara denk geliyor. Ekonomik fiyatlı gelin paketlerinden yararlandığınızda, gelin makyajınızı da yaptırabilirsiniz. Fakat başlangıç fiyatlarının mevsime göre değişebildiğini söylemeliyiz. Düğünlere de talebin azaldığı kış aylarında gelin makyajı için daha makul rakamlar ödeyebilirsiniz.

Gelin makyajı yapılırken türü de önemli oluyor. Eğer paket dahilinde standart bir makyajdan yararlanmayı düşünüyorsanız, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Fakat kalıcılığı daha yüksek olan porselen makyaj tercih etmeyi planlıyorsanız, daha yüksek rakamlar söz konusu oluyor. Beğendiğiniz kuaförün hangi markalarla çalıştığı da önemli. Dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullananlar için bir tık daha yüksek bütçe gerekiyor.

Kıbrıs Gelin Saçı ve Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları