Gelin Saçı ve Makyajı

Kağıthane Gelin Saçı ve Makyajı

Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek
4,8
(34 Yorum)
4. yıl
Kağıthane

Merhaba, ben Ceylan Odacıoğlu. Hair Make Up By Jeylo markasının sahibi olarak pek çok ünlü kurum ve organizasyon için make-up artist olarak hizmet veriyorum. Beşiktaş ve Kağıthane olmak üzere...

22.500
9.900 TL
İncele
Merve Talu Bride Stüdyo
3,4
(4 Yorum)
Kağıthane
7 saatte cevap verir

Merve Talu Bride Studio olarak yeni bir oluşum olabiliriz; ancak saç tasarımcımız ve makyaj artistimiz, bu sektörde 25 yıldır süregelen başarılı kariyerleriyle adından söz ettiriyor. Daha önce...

2.500-5.000 TL
İncele

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi İstanbul’da uzun yıllardır gelinlere farklı ayrıcalıklar ve hizmetler sunan isimlere ev sahipliği yapıyor. Firma sahibimiz Yazgülü Deniz’in bölgesel incelme, ileri...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kağıthane Ali Naz Kuaför Kağıthane Axis

2.500 TL'den az

Kağıthane Mek Kuaför İstanbul

2.500-5.000 TL

Kağıthane Valerika Make Up

5.000-7.500 TL

Kağıthane Proteam Kuaför

2.500-5.000 TL

Kağıthane Sır Güzellik

7.500-10.000 TL

Kağıthane Melisa Kuaför Kağıthane

2.500 TL'den az

Kağıthane Nazar Kuaför

2.500-5.000 TL

Kağıthane Ali & Emre Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Kağıthane Vedat Kozgül Wedding

15.000 TL'den fazla

Kağıthane Duru Kuaför

2.500-5.000 TL

Kağıthane Saloon MKS

7.500-10.000 TL

Kağıthane Gelincik Kuaför

2.500-5.000 TL

Kağıthane Star Kuaför

2.500 TL'den az

Kağıthane Şafak Çetin

5.000-7.500 TL

Kağıthane Salon Sevim

7.500-10.000 TL

Kağıthane Cemal Kuaför

5.000-7.500 TL

Kağıthane Salon Marka

7.500-10.000 TL

Kağıthane Seda Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Kağıthane Pelin Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kağıthane Kuaförleri ve Hizmetleri

Kağıthane güzellik salonları günlük bakımlarınızda tercih edebileceğiniz hizmetlerin yanında düğün, nişan, mezuniyet ve diğer özel günler için de hizmetleri sunuyorlar. Bukleler, topuzlar, atkuyrukları, örgüler ve daha birçok seçenekle istediğiniz saç modeline kavuşabilirsiniz. Kuaförler, özel günler ve davetler için makyaj hizmeti de sunuyorlar. Doğal dokunuşlardan ihtişamlı makyaja kadar tercihinize uygun her türlü seçenek bulunuyor.

İstanbul Kağıthane kuaförlerindeki manikür, pedikür, el-ayak masajı ve cilt bakımı gibi hizmetlerle kendinizi bakımlı hissedebilir ve profesyonellerin ellerine bırakabilirsiniz. Aynı zamanda hijyenik olarak gerçekleşen epilasyon ve ağda gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Kuaför salonlarının düzenli olarak sterilizasyonun yapılmasının ve size özel ekipmanların kullanılması sayesinde bu salonları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kağıthane Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kağıthane kuaför fiyatları her semtte ve salonun konumuna göre değişiklik gösteriyor. Ortabayır ve Çeliktepe kuaförlerinde uygun fiyatlı ve çeşitli hizmetlere sahip salonlar bulabilirsiniz. Bunun yanında Sanayi ve Hamidiye Mahallesi kuaför fiyatları ise diğer semtlere kıyasla daha yüksek bir fiyat skalasında kalıyor. Her bütçeye uygun kuaför salonlarından bütçenize ve taleplerinize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Talep edeceğiniz hizmetler de fiyatları etkileyebiliyor. Saç kesimi, fön ve dip boyama gibi standart hizmetler daha uygun fiyatlı olarak gerçekleştirilebiliyor. Özellikle düğün veya özel etkinlikler için saç-makyaj hizmetleri sunan kuaförlerin fiyatları, diğer hizmetlerine göre daha yüksek olabiliyor. Bunun yanında tecrübeli ve uzman kuaförler de daha yüksek fiyatlar talep edebiliyorlar.

Kağıthane’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kağıthane Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Kağıthane kuaförleri bu özel günlerde gelinlere hem evde hem de düğünün gerçekleşeceği alanda hizmet verebiliyor. Bu özel gününüzde dilediğiniz ve konforlu hissedebileceğiniz alanda hizmet alabiliyorsunuz. Bunun yanında seçtiğiniz saç modelinin ve makyaj tarzının size yakışıp yakışmadığından emin olabilmeniz için diğer İstanbul kuaförlerinde de görebileceğiniz prova hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

İstanbul kuaförleri; gelinlerin yüz hatları, saç yapısı, düğün teması ve kişisel stil tercihleri gibi faktörlere uygun olarak birbirinden farklı saç modelleri sunuyorlar. Gelinler, yıldız gibi parlamak için yüksek topuz, dağınık örgü, romantik dalgalı saçlar gibi birçok seçenek arasından tercih yapabiliyorlar. Aynı zamanda profesyonel makyaj artistleri gelinlerin ten rengine uygun farklı makyaj stilleri sunuyorlar.

Kağıthane Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kağıthane gelin saçı fiyatları, seçtiğiniz modelin detaylarına ve saçınızın uzunluğuna göre değişebiliyor. Uzun, gür saçlar daha fazla zaman ve ürün gerektireceğinden daha yüksek bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Özellikle topuz ve ek saç kullanımı gerektiren modeller fön ve dalgalı modellere göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. İnci, taş veya çiçek gibi aksesuarların kullanımı da fiyatı artırabiliyor.

Kağıthane gelin başı fiyatları semtlere göre de değişiklik gösterebiliyor. Özellikler Nurtepe kuaför salonları uygun fiyatlı semtler arasında ön plana çıkıyor. Gültepe kuaförlerini incelediğimizde ise ortalama fiyatlı salonlarla karşılaşabiliyoruz. Profesyonel kuaförlerin çalıştığı salonlarda istediğiniz modeli bütçenize uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Bunun yanında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet alabileceğiniz kuaförler bulabilirsiniz.

Kağıthane Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel makyaj hizmeti alabileceğiniz pek çok kuaför Kağıthane’de yer alıyor. Makyaj artistleri gelinlere özel uyguladıkları porselen makyajlar sayesinde düğün boyunca kusursuz görünmelerini sağlıyorlar. Bu durumda bu tarz makyajlar daha sade ve doğal tonlu olanlara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ayrıca kullanılan ürünlerin kalitesi ve makyözün tecrübesi de fiyatı etkileyen noktalar arasında yer alıyor.

Kağıthane gelin makyajı fiyatları size sunulan paketlere ve ek tercihlerinize göre değişiklik gösteriyor. Kuaförlerin birçoğu makyaj ve prova olmak üzere standart paket hizmeti sunuyorlar. Bazı salonlarda prova için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kağıthane Merkez kuaförlerde cilt bakımı, kirpik liftingi ve kaş tasarımı gibi ek ücret ödemeniz gereken çeşitli hizmetlerle karşılaşabilirsiniz.

Kağıthane Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları