Gelin Saçı ve Makyajı

Trabzon Gelin Saçı ve Makyajı

Ortahisar Neri Kuaför

10.000-15.000 TL

Merkez Kuaför Bahri

2.500-5.000 TL

Merkez Kuaför Ayhan

5.000-7.500 TL

Ortahisar Tatu Kuaför

5.000-7.500 TL

Akçaabat Kuaför Muammer

2.500 TL'den az

Akçaabat Şener Mayda

2.500 TL'den az

Ortahisar Rapunzel Kuaför

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Trabzon Kuaförleri ve Hizmetleri

Her gelin adayı düğününde saçının ve makyajının uyum içinde ve şık görünmesini ister. Trabzon’da sizi kusursuz görünüme kavuşturacak birçok firma yer alıyor. Farklı ilçelerde farklı hizmet yelpazeleriyle hizmet veren kuaförler arasından dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz. Trabzon kuaförlerinin daha çok Akçaabat’ta bulunduğunu söyleyebiliriz. Konumunuza yakınlıklarına göre Merkez ve diğer ilçelerdeki kuaförlere de göz atabilirsiniz.

Trabzon güzellik merkezleri arasında hem düğün gününüzde hem de düğün öncesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilen firmaları bulabilirsiniz. Bu firmalar hizmetler açısından ikiye ayrılabiliyor. Saç ve makyajda ayrı ayrı uzmanlaşmış salonlar ile her ikisini de aynı anda sağlayabilen kuaförlerden bahsetmek mümkün. Trabzon kadın kuaförlerinde cilt bakımı, epilasyon, manikür-pedikür, saç bakımı gibi farklı hizmetleri de alabilirsiniz.

Trabzon güzellik salonu alternatifleri birbirinden farklı gelin paketleri hazırlayarak gelin adaylarının çeşitli ihtiyaçlarını düşünüyor. Örneğin; bazı firmalar bu paketlerin içerisine kuaför salonunun dışında, evde ya da düğün mekanında hizmeti de ekliyor. Gelinin yakın arkadaşları için nedimelerin saç ve makyajlarını da düşünen kuaförler mevcut. Ayrıca birçok güzellik salonunun ücretsiz prova gibi olanaklar sağladığını da belirtmeden geçmeyelim.

Trabzon Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Birçok kuaför Trabzon’da uygun başlangıç fiyatları talep ederek gelin adaylarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Düğününüzde istediğiniz görünüme kavuşmanın Trabzon’da çok da maliyetli olmadığını görüyoruz. Özellikle de Akçaabat’taki kuaförlerin oldukça makul fiyatlara gelin saçı ve makyajı hizmeti verdiğini gözlemliyoruz. Şehir genelinde de uygun ücret ödeyeceğiniz pek çok firmayı bulabilirsiniz.

Trabzon’daki kuaförler arasında saç-makyaj hizmetini aynı yerde veren seçeneklerin çok daha uygun toplam fiyat sunduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca birçok kuaför, saç için anlaşan gelin adaylarına makyaj hizmetini indirimli olarak sağlayabiliyor! Kuaförünüzün hazırladıkları paketler haricinde başka uygulamalar da yaptırmak isterseniz, ekstra ücretlerle karşılaşabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında ise daha düşük maliyetlere gelin saçı ve makyajınızı yaptırabilirsiniz.

Trabzon’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Trabzon'da iyi kuaför seçeneği çok fazla. Şehirdeki birçok ekip alanında uzman ve deneyimleri çok fazla. Ancak Trabzon'daki en iyi kuaförlerin sizin beklentilerinize en sağlıklı yanıtları veren firmalar olduğunu belirtmekte fayda var. Trabzon'un en iyi güzellik merkezinin; sizin bütçenize, tarzınıza, taleplerinize en uyumlu hizmeti veren firma olduğunu söyleyebiliriz.

Trabzon Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Birçok güzellik salonu Trabzon’da gelin adaylarının düğün gününde sıkıntı yaşamaması için prova hizmeti sağlıyor. Bazı kuaförler bu hizmeti ücretsiz olarak gelin paketlerine dahil ederken, bazı firmalarda ekstra ücret ödemeniz gerekebiliyor. Prova sırasında saçınız ve makyajınızda değiştirilmesini istediğiniz detayları da konuşabiliyorsunuz. Böylece organizasyon günü gelip çattığında her şey planladığınız gibi oluyor.

Trabzon’daki kuaförlerin birçoğu aksesuar kiralama hizmeti de sunuyor. Böylelikle hazır duvak modelleri arasından seçim yapabilir; taç veya toka tercihinde bulunabilirsiniz. Bazı firmalar makyajınız için yıkanınca çıkabilen yüz dövmeleri de sağlayabiliyor. Saç ve makyajınızın bozulmaması için sabitleyici spreyler kullanmayı da es geçmiyorlar. Gelinliğini kuaförde giyecek gelin adaylarına bir oda da tahsis ediyorlar.

Trabzon Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Trabzon’da gelin başı için gidebileceğiniz pek çok kuaför ve özel saç tasarım merkezleri bulunuyor. Her firmanın hizmet kalitesi farklı olduğundan başlangıç fiyatlarında da uygun rakamlardan yüksek maliyetlilere kadar çeşitlilik gözlemliyoruz. Fakat şehir genelinde çok yüksek fiyatlarla karşılaşmadığımızı da belirtmeden geçmeyelim. Genellikle ortalamada seyreden rakamlar talep eden kuaförlerde ekonomik bir gelin başı yaptırmak mümkün.

Merkez ve Akçaabat gibi popüler ve merkez ilçelerde dahi düşük bir ücret ödeyerek hizmet alabilirsiniz. Başlangıç fiyatlarının bazı faktörlere bağlı olarak arttığını da söyleyebiliriz. Örneğin; seçtiğiniz saç modelinin zorluğu, yapım süresinin uzaması, işlem sırasında postiş ya da çıt çıt kullanımı gibi detaylar toplam rakamı bir tık arttırabiliyor.

Trabzon Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kusursuz bir gelin makyajı için yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmıyor. Trabzon’daki kuaför ve makyaj stüdyolarında cep dostu rakamlar talep ediliyor. Fakat ünlü bir makyözden hizmet almak isterseniz, net fiyatların biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Gelin paketleri dahilinde anlaştığınız standart makyaj hizmeti için ise toplu fiyat teklifi alacağınızdan, daha uygun rakamlar söz konusu oluyor.

Makyözünüz ile birlikte düğün mekanınızda ya da evinizde hazırlanmak isterseniz, lojistik masraflarını hesaba katmalısınız. Tamamen size özel bir hizmet verileceğinden maliyetler de yüksek oluyor. Tekniklerinin farklı olduğu ve yapım süresinin uzadığı porselen ve kalıcı makyaj türleri için de başlangıç fiyatlarının bir tık üzerinde rakamlar talep edildiğini söyleyebiliriz.

Trabzon Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları