Trabzon Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajını güvenilir ellere emanet etmen için, en iyi Trabzon kuaförlerini bir araya getirdik! Firmaları ve yaptıkları modelleri incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelinliğinize Uygun Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı yaptırırken, gelinliğiniz size nasıl bir gelin saçı seçeceğiniz konusunda en önemli ipuçlarını verecektir. Farklı gelinlik modelleri ile farklı gelin saçları tercih edilebilir. Örneğin, kayık yaka bir gelinlik tercih ettiyseniz, mümkün olduğunca saçlarınızı toplamanızı öneriyoruz. Çünkü gelinliğinizin en dikkat çekici yerlerinden biri kayık yakalarıdır ve bunu açık saçlarla kapatırsanız, gelinliğinizin modelini tam olarak ortaya çıkaramazsınız. Bunun yerine saçlarınızı arkadan şık bir atkuyruğu yaptırırsanız, zarif, elegan bir görüntü elde edersiniz. Eğer straplez yaka bir gelinlik tercih ettiyseniz, saç modeli konusunda özgürsünüz. Çünkü bu yaka tipinde omuzlarınız ve kollarınız açıkta kaldığı için, saçlarınızı ister açabilir, isterseniz de toplayabilirsiniz. Gelinlik modeliniz hakim ya da halter yaka ise saçlarınızı açık bırakmamanızı öneririz. Aksi takdirde gelinliğinizin üzerine düşen saçlarınız ile birlikte bedeninizin üst bölümünde oldukça karmaşık bir görüntü oluşabilir. Bunun yerine zarif bir ense topuzu ya da örgülü bir atkuyruğu tercih edebilirsiniz. Nişan saçları konusunda aynı yaklaşımı benimsemeli, saç modelinizi, nişan elbisenize göre seçmelisiniz.

Eğer gösterişli bir düğün yerine mütevazi bir nikah töreni yapmaya karar verdiyseniz, yarım toplu sade bir nikah saçı yaptırabilirsiniz. Gündelik hayattaki tarzınızı gelin saçınıza da yansıtmanız önemlidir. Örneğin sade bir profil çiziyorsanız, gelin saçınızda da sade tasarımlara, gösterişli bir giyip tarzından hoşlanıyorsanız da daha görkemli saç modellerine yönelebilirsiniz.

Şehrinizde aradığınız kuaförü bulmak için, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilir, kriterlerinize uygun saç artistini sıralayabilirsiniz. Dilediğiniz firmalardan fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları