Eskişehir Gelin Saçı ve Makyajı

Yüz tipine uygun gelin saçını ve makyajını yapacak kuaförü aramaya Düğün.com'dan başla! Eskişehir'deki tüm kuaförleri incele, yaptıkları modellere göz at ve fiyatları hakkında bilgi edin!

53 firma

Bayan Kuaförü Erhan Akkaya

Alpu

Bayan Kuaförü Erhan Akkaya

Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ekibimiz ile sizlerleyiz. Her türlü saç bakımı, en özel gelin başı modelleri ve en doğal gelin makyajı modelleri için bizimle iletişime geçin. Gelin makyajı, saç.

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

400-600 TL

Min. Fiyat

%30 14
İncele
Kuaför Işık Hair Home Studio

Odunpazarı

Kuaför Işık Hair Home Studio

Güler yüzlü hizmet, birebir saç ve makyaj imaj danışmalığı, uzman kadrosuyla sizlere en güzel şekilde hizmet vermek için sizleri KUAFÖR IŞIK HAIR HOME STUDIO saloonumuza Bekliyoruz. Kına saçı, nişan..

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

65 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken gelinliğiniz size yol gösterebilir. Gelinliğinizin tarzına, yaka biçimine ve özelliklerine dikkat ederek doğru gelin saçını yaptırabilirsiniz. Kayık yakalı bir gelinlik giymeyi düşünüyorsanız saçlarınızı yarım toplu ya da toplu kullanmanızı öneririz. Çünkü bu yaka modelinde boynunuz ve omuzlarınız odak noktadır. Eğer gelin saçı olarak açık bir model kullanırsanız zarif dekoltenizi gölgelersiniz. Eğer vintage tarzda bir gelinlik giyecekseniz saçlarınızda retro dalgalı bir model tercih edebilirsiniz. Örneğin eğer 1920’leri yansıtan bir gelinliğiniz varsa taşlı ve tüylü saç aksesuarlarını deneyebilirsiniz. Gelinliğinize uygun saç modelini bulmak için Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer düğün değil de sade bir nikahla evlenmeyi düşünüyorsanız zarif bir nikah saçı yaptırabilirsiniz. Sıkı bir ense topuzu ya da ışıltılı bir gelin tokasıyla tutturulmuş yarım toplu bir saç modeli hoş olabilir. Nikahınızda yüksek topuzlar ya da kabarık saçları kullanmanız biraz abartılı olabilir ama tabii ki seçim sizin. Eğer o tarz saçlar stilinizi yansıtıyorsa pekala öyle bir model yaptırabilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin makyajı genellikle iki şekilde yapılır: İlki daha doğal bir bitişli, diğeri ise kusursuz görünüm sağlayan porselen gelin makyajı. Cildiniz pürüzsüz ve cilt lekeleriniz yoksa ince yapılı ürünlerle doğal gelin makyajı yaptırabilirsiniz. Islak görünümlü ten makyajı, toprak tonlarında hafif bir göz makyajı ve pembe dudaklarla sade gelin makyajı yaparak peri gibi olabilirsiniz. Profesyonel makyaj çeşitlerinden olan porselen gelin makyajı ise tüm leke, pürüz gibi tüm cilt kusurlarını örterek kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Nişan makyajı yaptırırken de cildinize göre porselen ya da doğal bitişli bir makyaj tercih edebilirsiniz.

Eskişehir’de profesyonel gelin makyajını yaptıracağınız uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.