Gelin Saçı ve Makyajı

Eskişehir Gelin Saçı ve Makyajı

Fethi Özkara Hair Master
5,0
(1 Yorum)
Odunpazarı
3 saatte cevap verir

Fethi Özkara Hair Master olarak, kuaför sektöründe köklü bir geçmişe sahibiz. 1979 yılından itibaren Fethi Bey'in aktif olarak hizmet verdiği süreç, geniş deneyimimizin bir yansıması. 1989...

2.500-5.000 TL
İncele
Murat Gamze Hair Make Up
5,0
(4 Yorum)
3. yıl
Odunpazarı

2016 yılında kurulan Murat Gamze Hair Make Up, düğün gününüzde en özel anlarınıza profesyonellik katmayı hedefliyor. Siz gelinlerimizi, özel günlerinde saç ve makyajlarındaki sihirli...

5.000-7.500 TL
İncele
Gülcan Sağlar Make Up
5,0
(10 Yorum)
Tepebaşı

Gülcan Sağlar Make Up olarak, aldığımız eğitimler ve sertifikalarla profesyonel hizmetimizle 15 yıldır gelinlerin makyaj ve saç hazırlıklarında yanlarında oluyoruz. Güzellik sektöründeki...

2.500-5.000 TL
İncele

Düğününüz için kusursuz saç ve makyaja kavuşmanızı sağlayacak profesyonel bir hizmet mi almak istiyorsunuz? Öyleyse, B. B Beauty Gelin Saçı ve Makyajı’na hoş geldiniz! Saç ve makyaj...

5.000-7.500 TL
İncele
Luxe Kuaför
Tepebaşı

Eskişehir Luxe Kuaför adıyla yeni hizmet vermeye başlasa da kadrosu uzun yıllardır sektörün içinde yetişmiş, sektörün nabzını tutmuş kişiler. Saç tasarımı, makyaj, güzellik ve bakım alanlarında...

7.500-10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Alpu Erhan Akkaya

5.000-7.500 TL

Odunpazarı Bülent Duruk

15.000 TL'den fazla

Odunpazarı Kuaför Işık Hair Home Studio

2.500-5.000 TL

Odunpazarı Kaos Kuaför

2.500-5.000 TL

Tepebaşı Orjinal Kuaför

7.500-10.000 TL

Tepebaşı Gürkan Bayraktar

7.500-10.000 TL

Odunpazarı Kuaför Bilal

7.500-10.000 TL

Odunpazarı Kuaför Hasan Güder

2.500 TL'den az

Odunpazarı Tülay Kuaför

7.500-10.000 TL

Alpu Salon Diva Life

7.500-10.000 TL

Odunpazarı Nas Bayan Kuaförü

7.500-10.000 TL

Alpu Mehmet Tatlı

5.000-7.500 TL

Odunpazarı Engin Hancı

Merkez Salon Bukle

5.000-7.500 TL

Tepebaşı Salon Süxe

Alpu Feyza Bayan Kuaförü

2.500 TL'den az

Merkez Kuaför Hüseyin

2.500 TL'den az

Tepebaşı Zen Hair Designer

5.000-7.500 TL

Odunpazarı Elalem Bayan Kuaförü

10.000-15.000 TL

Odunpazarı Kuaför Mesut

5.000-7.500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Eskişehir Kuaförleri ve Hizmetleri

Eskişehir kuaför salonları arayışınıza birçok seçenekle yanıt verecek, alanında deneyimli birçok ekibe sahip bir il. Şehrin tüm ilçelerinde her tarza ve bütçeye uygun saç ve makyaj hizmeti veren firmaların yoğun olarak bulunduğu bölgeler bulunuyor. Bu bölgelerin başında ise Odunpazarı ve Tepebaşı geliyor. Eskişehir'de kuaförlerden alacağınız hizmet seçenekleri düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini kapsıyor.

Eskişehir'deki kuaförler ile gelin saçı ve makyajının yanı sıra; cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik, epilasyon gibi hizmetler için de görüşebilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetleri kapsayan kuaför fiyatlarının her bütçeye uygun seçenekleri bulunuyor. Gelin saçında uzman olan kuaförler ve şık görünümünüzü tamamlayacak olan makyaj artistleri ile birlikte aynı firma içerisinde çalışma olanağınız da bulunuyor!

Dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız için farklı firmalar tercih edebilirsiniz. Saç tasarım merkezleri ve makyaj stüdyoları, özel ve profesyonel hizmetler için birebir. Eskişehir güzellik salonu alternatiflerinin birçoğu ise farklı ek hizmetler sunarak gelin adaylarının tüm beklentilerini karşılıyor. Üstelik kendi salonları dışarısında; düğün mekanı veya ev gibi farklı konumlarda hizmet verebilen firmalar da bulunuyor.

Eskişehir Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir kuaför fiyat listesine göz attığımızda, İzmir ve İstanbul gibi diğer popüler illere kıyasla çok yüksek rakamlarla karşılaşmıyoruz. Böylelikle gelin adayları cep yakmayan kuaförleri rahatlıkla tercih edebiliyor. Eskişehir’de gelin başı ve makyajının tek bir yerde yapıldığı salonlarda, genellikle devreye toplam fiyatı oldukça makul olan gelin paketleri giriyor.

Paketlerden yararlandığınızda ise başka bir hizmeti indirimli olarak alabileceğiniz gibi; size manikür-pedikür, takma kirpik, çıt çıt saç veya peruk gibi hizmetleri de hediye edebiliyorlar. Böylece düğün gününüzde hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanız ekonomik fiyatlarla da mümkün oluyor. Çok daha uygun fiyatlar için Merkez ilçesi ve Odunpazarı’nın İstiklal ve Cumhuriyet mahallelerine bakabilirsiniz.

Eskişehir’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eskişehir Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Birçok kuaför Eskişehir’de hem saç hem makyaj hizmeti ile gelinlerin şıklıklarına dair beklentilerini tek bir mekanda karşılıyor! Ayrıca hazırlığınızı düğün mekanınızda, evinizde veya tuttuğunuz otel odasında yapmak istediğinizde de yardımcı olabilen birçok firma olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Bazı kuaför salonlarının isim yapmış çalışanları oluyor. Bu çalışanlarla şehir dışı ve yurt dışı organizasyonlarınız için de anlaşabiliyorsunuz.

Eskişehir gelin saçı ve makyajı firmalarının bazıları ekstra ücret, bazıları ise paket kapsamında prova hizmeti sunuyor. Böylelikle düğün günü saç modeliniz ve makyaj tasarımınız konusunda sorun yaşamıyorsunuz. Saç renklendirme, cilt bakımı gibi organizasyon öncesi hizmetler için de güzellik salonlarından destek alabilirsiniz. Kuaför ekiplerinin büyüklüğüne göre düğün gününüzde nedimelerinize de hizmet verilebiliyor.

Eskişehir Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir gelin başı kuaförlerinin fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Kuaförün yer aldığı konumdan birlikte çalıştığı saç ve makyaj uzmanlarına kadar çeşitli faktörler, ödeyeceğiniz toplam tutarı etkiliyor. Örneğin; Alpu, Odunpazarı ve Tepebaşı’nda başlangıç için bir tık daha yüksek fiyatların talep edildiğini görüyoruz. Merkez ilçesinde ise daha makul fiyatlı kuaförleri bulabilirsiniz.

Saç modelinin zorluğu ve saç boyunuz ise bir diğer önemli faktör diyebiliriz. Zor bir saç modelini son haline hazırlamak için daha uzun bir işlem gerekiyor. Burada kuaförün el emeği de söz konusu olduğundan fiyatlar bir tık artıyor. Eğer düğün öncesinde saçınız için renklendirme, cila, kesim gibi hizmetler düşünüyorsanız; gelin saçınızı yaptıracağınız kuaförde indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Eskişehir Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel makyaj artistleri arasında tanınan bir uzman ile çalışmayı planlıyorsanız, fiyatların bir tık arttığını söyleyebiliriz. Fakat genel olarak Eskişehir’de gelin makyajı için çok yüksek fiyatların söz konusu olmadığını da belirtmeden geçmeyelim. Ayrıca kış veya bahar gelini olmayı planlıyorsanız, makul fiyatlar ödeme şansınızın oldukça yüksek olduğu kampanyaları takip edebilirsiniz. Yaz mevsimi için ise erken rezervasyon düşünebilirsiniz.

Gelin makyajı için kullanılan markalar, makyaj fırçalarının kalitesi ve makyaj türünün fiyatları oldukça etkilediğini söyleyebiliriz. Dünyaca ünlü markaların ürünleri ile çalışan kuaförlerde ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlar söz konusu oluyor. Porselen veya kalıcı makyaj yerine, son zamanların modası olan natürel ve standart gelin makyajı için daha makul fiyatların talep edildiğini söyleyebiliriz.

Eskişehir Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları