Eskişehir Gelin Saçı ve Makyajı

Yüz tipine uygun gelin saçını ve makyajını yapacak kuaförü aramaya Düğün.com'dan başla! Eskişehir'deki tüm kuaförleri incele, yaptıkları modellere göz at ve fiyatları hakkında bilgi edin!

Hediye
Murat Gamze Hair Make Up
41
9
Murat Gamze Hair Make Up

Odunpazarı

 • 2. yıl
 • Düğün gününüzde profesyonel bir şekilde yapılmış saç ve makyajınızla tüm bakışları üzerinizde toplamak isterseniz güzelliğinizi ortaya çıkaracak sihirli dokunuşlarımızdan faydalanmak için Murat...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  Gülcan Sağlar Make Up
  81
  1

  Gülcan Sağlar Make Up olarak, aldığımız eğitimler ve sertifikalarla profesyonel hizmetimizle 15 yıldır gelinlerin makyaj ve saç hazırlıklarında yanlarında oluyoruz. Güzellik sektöründeki...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL
  %25 indirim
  Hair Palace
  21
  5
  Hair Palace

  Odunpazarı

  Hair Palace, 22 yıllık sektör tecrübesiyle gelinlerin bu özel günlerinde hayallerindeki saç ve makyaja kavuşmaları çalışıyor. 2021 yılından beri Hair Palace olarak Eskişehir gelin makyajı ve saçı...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  1.500-3.000 TL

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 2
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

  Gelin saçınızı seçerken gelinliğiniz size yol gösterebilir. Gelinliğinizin tarzına, yaka biçimine ve özelliklerine dikkat ederek doğru gelin saçını yaptırabilirsiniz. Kayık yakalı bir gelinlik giymeyi düşünüyorsanız saçlarınızı yarım toplu ya da toplu kullanmanızı öneririz. Çünkü bu yaka modelinde boynunuz ve omuzlarınız odak noktadır. Eğer gelin saçı olarak açık bir model kullanırsanız zarif dekoltenizi gölgelersiniz. Eğer vintage tarzda bir gelinlik giyecekseniz saçlarınızda retro dalgalı bir model tercih edebilirsiniz. Örneğin eğer 1920’leri yansıtan bir gelinliğiniz varsa taşlı ve tüylü saç aksesuarlarını deneyebilirsiniz. Gelinliğinize uygun saç modelini bulmak için Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

  Eğer düğün değil de sade bir nikahla evlenmeyi düşünüyorsanız zarif bir nikah saçı yaptırabilirsiniz. Sıkı bir ense topuzu ya da ışıltılı bir gelin tokasıyla tutturulmuş yarım toplu bir saç modeli hoş olabilir. Nikahınızda yüksek topuzlar ya da kabarık saçları kullanmanız biraz abartılı olabilir ama tabii ki seçim sizin. Eğer o tarz saçlar stilinizi yansıtıyorsa pekala öyle bir model yaptırabilirsiniz.

  Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

  Gelin makyajı genellikle iki şekilde yapılır: İlki daha doğal bir bitişli, diğeri ise kusursuz görünüm sağlayan porselen gelin makyajı. Cildiniz pürüzsüz ve cilt lekeleriniz yoksa ince yapılı ürünlerle doğal gelin makyajı yaptırabilirsiniz. Islak görünümlü ten makyajı, toprak tonlarında hafif bir göz makyajı ve pembe dudaklarla sade gelin makyajı yaparak peri gibi olabilirsiniz. Profesyonel makyaj çeşitlerinden olan porselen gelin makyajı ise tüm leke, pürüz gibi tüm cilt kusurlarını örterek kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Nişan makyajı yaptırırken de cildinize göre porselen ya da doğal bitişli bir makyaj tercih edebilirsiniz.

  Eskişehir Kuaförleri

  Eskişehir kuaför salonları arayışınıza birçok seçenekle yanıt verecek, alanında deneyimli birçok ekibe sahip bir il. Şehrin her ilçesinde her tarza ve bütçeye uygun saç ve makyaj hizmeti veren firmaların yoğun olarak bulunduğu bölgeler bulunuyor. Eskişehir'de kuaförlerden alacağınız hizmet seçenekleri düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini kapsıyor. Eskişehir'deki kuaförler gelin saçı ve makyajının yanı sıra cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik, epilasyon gibi hizmetler için bu firmalar ile görüşebilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetleri kapsayan kuaför fiyatlarının her bütçeye uygun seçenekleri bulunuyor.

  Eskişehir en iyi kuaförlerin, birbirinden güzel çalışmalar ortaya koyduğu bir şehir olma özelliği taşıyor. Ancak Eskişehir'de en iyi kuaförü arıyorsanız bu noktada size küçük bir ipucu: Tüm bu hizmetler için ayırdığınız bütçeye uygun fiyatları olan, hayalinizdeki saça ve makyaja en yakın modeller ortaya koyan, hizmet seçenekleri taleplerinizi karşılayan firmalar sizin için Eskişehir'in en iyi kuaförleridir.

  Şehrinizde size uygun gelin saçı yapacak alanında uzman kuaförleri arıyorsanız, bulunduğunuz sayfa yardımıyla, aradığınız kriterlere uygun firmaları sıralayabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

  Eskişehir’de profesyonel gelin makyajını yaptıracağınız uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almayı da unutmayın.

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları