Gelin Saçı ve Makyajı

Avcılar Gelin Saçı ve Makyajı

Nurbanu Çevik Make-up Artist
5,0
(8 Yorum)
Avcılar
4 saatte cevap verir

8 yıldır bu sektörde deneyim kazanan İstanbul gelin saçı ve makyajı tasarımcısı olarak, gelinlerimle bu anları paylaşmak benim için bir ayrıcalık. Onların özel günlerinde enerjilerini yükseltmek,...

2.500-5.000 TL
İncele
Espina Kuaför Avcılar
1 Yorum
2. yıl
Avcılar

Avcılar gelin başı kuaför hizmetinizi kahvenizi yudumlayıp prensesler gibi şımartılarak almaya ne dersiniz? Biz, Espina Kuaför Avcılar’da 1989’den beri gelin adaylarımıza tam da böyle bir hizmet...

2.500-5.000 TL
İncele

Tesettür Kuaför Avcılar, 2014'den beri tesettür gelin başı kuaför İstanbul kapsamında yaptığınız arayışa son veriyor. Kuaför, dini ve kültürel hassasiyetinizi gözeterek, muhafazakar kesimin...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Avcılar C&A Kuaför

7.500-10.000 TL

Avcılar The Moon Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Kardelen Hair

2.500 TL'den az

Avcılar Soner Kuaför

5.000-7.500 TL

Avcılar İrem Kuaför

7.500-10.000 TL

Avcılar Naturelle Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Vedat Şimşek Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Aslı Burcu Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Salih Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Sev Kuaför

5.000-7.500 TL

Avcılar İnci Kuaför

2.500 TL'den az

Avcılar Serkan Özcan Hair Cut Club

2.500 TL'den az

Avcılar Çiğdem Kuaför

2.500 TL'den az

Avcılar S&S Kuaför Avcılar

2.500-5.000 TL

Avcılar Hülya Bayram Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Kuaför Namık

2.500-5.000 TL

Avcılar Mass Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Anıl Erdoğmuş Hair Make-Up

5.000-7.500 TL

Avcılar Seyhun Hilal Kuaför

5.000-7.500 TL

Avcılar Şara Kuaför

7.500-10.000 TL

Avcılar Emre Ekinci Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Ünlü Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Avcılar DGD Hair Make Up

7.500-10.000 TL

Avcılar Ece Kuaför

2.500 TL'den az

Avcılar Umut & Ozan kuaför

5.000-7.500 TL

Avcılar Şafak Kuaför

2.500 TL'den az

Avcılar Make Up Yıldız Sharipova

2.500-5.000 TL

Avcılar 7 KA Kuaför

5.000-7.500 TL

Avcılar Gözde Kuaför

2.500 TL'den az

Avcılar Ayshe Make-up

2.500-5.000 TL

Avcılar Sezgin Kuaför

2.500 TL'den az

Avcılar Sboss Kuaför

7.500-10.000 TL

Avcılar Zerrin Kuaför

2.500-5.000 TL

Avcılar Beyaz İnci Kuaför

7.500-10.000 TL

Avcılar Taner Akıncı Hair & Make Up

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Avcılar Kuaförleri ve Hizmetleri

Avcılar, yoğun nüfuslu ve gelişmiş bir ilçe olması nedeniyle pek çok olanağa sahip. Bu ilçe; bünyesinde çok çeşitli düğün mekanları, gelinlik firmaları veya kuaförler bulundurması sayesinde çiftler arasında oldukça popüler. Düğünden önce veya sonrasında bütün saç, makyaj veya vücut bakımı hizmetini alabileceğiniz Avcılar güzellik salonlarına İstanbul’un pek çok noktasından rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Avcılar kuaför salonları en çok Merkez, Ambarlı, Mustafa Kemal Paşa ve Yeşilkent mahallelerinde bulunuyor. Bu mahalleler özellikle otobüs ve metrobüse yakınlıkları ile avantaj sağlıyorlar. Avcılar’da ayrıca Denizköşkler, Cihangir, Üniversite ve Tahtakale’de de pek çok kuaför bulabilirsin. Pek çok Avcılar kadın kuaförüne E-5 yolunun üzerinde veya yakınında olması nedeniyle hızlıca ulaşılabiliyor.

Avcılar Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Avcılar kuaförlerinin fiyat ortalaması oldukça uygun diyebiliriz. İlçede uygun fiyatlı birçok salonun yanı sıra biraz daha yüksek fiyata sahip olanlar da bulunuyor. Bu nedenle kuaför fiyatları Avcılar’da her bütçeye hitap edebiliyor. Fiyatlar salonun ün ve popülerliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Merkez ve Üniversite mahallelerindeki kuaförler merkezi olmaları nedeniyle daha yüksek fiyata sahip olabiliyorlar.

Avcılar kuaför fiyatları, yapılacak işleme göre değişiklik gösterebiliyor. Manikür-pedikür gibi nispeten kolay işlemler daha uygun fiyatlılar. Ancak gelin başı veya gelin makyajı yaptırmak için daha fazla ödemeniz gerekebiliyor. Avcılar kuaförlerinde evde veya mekanda hizmetler de ekstra ücrete tabi tutuluyor. Avcılar’daki kuaförler gelinlere ağda ve bakım gibi hizmetleri hediye edebiliyorlar veya indirim yapılabiliyor.

Avcılar’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Avcılar’da kuaför seçerken ilk yapmanız gerekenlerden biri salonun önceden yaptığı saç ve makyajların fotoğraflarını incelemek olmalı. İstediğiniz modellere yakın saç ve makyajı başarıyla yapabilen kuaförleri seçmeniz daha iyi olacaktır. Yapılan saç ve makyajların trend olmaları da oldukça önemli. Özellikle Avcılar gelin saçı hizmetlerinde, salonların son yaptıkları modelleri sayfalarından incelemelisiniz.

Avcılar’da kuaför seçerken salonun fotoğraflarına da bakmalısınız. Özellikle kalabalık bir grupla gidecekseniz yeterli alana sahip olduklarından emin olmanız daha rahat bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Salonun ayrıca temiz olması ve steril malzemelerle çalışması da dikkat etmeniz gereken başka bir özellik. Temiz salonlarla çalışarak kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmamalısınız.

Avcılar’da kuaför seçerken çalışanların da işlerinde uzman olması önceliklerinizden biri olmalı. Salonların yorumlarını okuyarak veya deneyimlerini sorarak işleminizi yapacak kişiyi özenle seçmelisiniz. Avcılar’da kuaföre gitmeden önce de istediğiniz işlemin yapıldığından emin olmalısınız. Size yakın olan kuaförleri seçerek de yolda geçen zamandan tasarruf edebilirsiniz. Son olarak ise bütçenize uygun bir seçim yapmayı unutmamalısınız.

Avcılar Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Avcılar’daki her kuaför gelin saçı ve makyajı hizmetlerini veriyor. Gelin saçınız ve makyajınız yapılırken salonlar tam olarak istediğiniz modelleri yapabilmek için her bir ayrıntıyı can kulağı ile dinliyorlar. Makyaj hizmeti veren pek çok kuaför en kaliteli ve lüks dünya markalarının ürünlerini kullanıyor. Makyajınız için kullanılacak ürünleri sizin seçmenize müsaade ediliyor.

Pek çok kuaför Avcılar’da gelinlere özel paketler sunuyor. Paket içeriğinde saç ve makyaj dışında manikür, ipek kirpik, kaş dizaynı gibi hizmetler bulunabiliyor. Salonlar bakım uygulamalarını gelinlere hediye ediyorlar. Ayrıca ilçedeki birçok kuaförde Brezilya fönünden sombreye, ipek kirpikten protez tırnağa daha komplike işlemler de gerçekleştirilebiliyor. İlçedeki salonlarda gelinler için özel bir oda da bulunabiliyor.

Avcılar Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Avcılar’da çoğu kuaförde gelin saçı İstanbul kuaförlerinin ortalamasında seyrediyor. Ancak ilçede daha yüksek fiyatlı salonlar da bulunabiliyor. Genellikle ün yapmış ve bilinen kuaför salonlarında daha yüksek fiyatlarla işlem yaptırılıyor. Ancak ilçede çok profesyonel ekiplerle çalışan uygun fiyatlı salonlar da bulabilmek mümkün. Önceden anlaşıp erken rezervasyon yaptırdığınızda salonlar tarafından gelinlere özel indirimler veya hediyeler sağlanabiliyor.

Avcılar’ın Merkez ve Ambarlı mahallelerinde her bütçeye uygun kuaför bulabilmek mümkün oluyor. Avcılar gelin saçı fiyatları en uygun olan mahalleler ise Yeşilkent ve Mustafa Kemal Paşa. Avcılar Cihangir kuaförleri ise tıpkı Denizköşkler mahallesi gibi ortalama fiyatlarla işlem yapıyorlar. Tahtakale ve Üniversite mahallelerindeki salonlarda ise biraz daha yüksek fiyatlar görebilmen mümkün.

Avcılar Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Avcılar gelin makyajı fiyatları salona göre değişiklik gösteriyor. Pek çok kuaför bu hizmeti gelin paketi dahilinde kampanyalı bir şekilde sunabiliyor. Daha hafif bir makyaj istediğinizde fiyatlar daha uygun olabilirken porselen makyaj uygulamalarında fiyat biraz daha artabiliyor. Daha ünlü makyözlerle çalışan Avcılar kuaför salonlarının fiyatları da ortalamadan bir tık daha yüksek olabiliyor.

Avcılardaki salonlar en kaliteli ve teninize en uygun makyaj malzemelerini kullanmaya özen gösterdiklerinden fiyat-performans oranı yüksek hizmet alıyorsunuz. İlçedeki salonlardan evde veya mekanda makyaj hizmeti isterseniz de fiyat biraz daha yüksek olabiliyor. Avcılar kuaförlerinde gelin saçı ve makyajı gibi işlemler için en az bir hafta öncesinden randevu almanız gerektiğini de söylemeden geçmeyelim.

Avcılar Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları