Gelin Saçı ve Makyajı

Tuzla Gelin Saçı ve Makyajı

Tuzla Fatma Durmaz Hair & Beauty

7.500-10.000 TL

Tuzla By Özgür Yıldırım

7.500-10.000 TL

Tuzla Saloon Maji Hair Studio

7.500-10.000 TL

Tuzla Hair Club Doğanay

2.500-5.000 TL

Tuzla Angel Kuaför Tuzla

2.500-5.000 TL

Tuzla Recep Tozan Kuaför

7.500-10.000 TL

Tuzla Nuri Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Tuzla Salon Ferhat Yağcı

2.500-5.000 TL

Tuzla Hair Point Erol & Yavuz

2.500-5.000 TL

Tuzla Gülşah Kuaför

2.500-5.000 TL

Tuzla Nazan Arslan Kuaför

2.500 TL'den az

Tuzla İsmail Nurlu Kuaför

5.000-7.500 TL

Tuzla Salon Caddee

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tuzla Kuaförleri ve Hizmetleri

Tuzla’daki kuaförler, tarz değişikliği yapmak isteyenler için farklı renklendirme uygulamaları sunuyorlar. Ombre, sombre ve pigmentasyon işlemleriyle yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sezonun en trend ve modern saç kesimi modellerini gerçekleştirecek olan ekipleri de Tuzla kuaförlerinde bulabilirsiniz. Bu salonlardan düğün ve nişan gibi özel günlerinizde de en iyi şekilde hizmet alabiliyorsunuz.

Tuzla kadın kuaförleri ayrıca manikür ve pedikür gibi el ve ayak bakımı hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetlerin yanı sıra protez tırnak, kalıcı oje ve tırnak süsleme uygulamaları da sunulabiliyor. Bunun yanında cilt tipinize göre uygulanan bakımlarla her türlü cilt probleminize çözüm bulabilir ve kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Tuzla Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla kuaför fiyatları uygulanan işlemlere göre değişiklik gösteriyor. Özellikle boyama işlemleri arasında oldukça fiyat farkı bulunuyor. Açma işlemi yapılmadan gerçekleşen modeller, balyaj ve ombre gibi işlemlere kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bütçe dostu bir yer arayışındaysanız Postahane ve İçmeler kadın kuaförlerinde bu işlemleri uygun fiyatlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kesim ve saç tasarımı gibi işlemler için Tuzla Yayla Mahallesi kuaförlerinde ortalama fiyat skalasına sahip salonlar bulabilirsiniz. Profesyonel ekipler hayallerinizdeki saç kesimini gerçekleştirecekler. Tuzla Merkez ve Aydıntepe kuaför salonlarında ise uygun ve ortalama fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli hizmetleri Tuzla’nın farklı mahallelerindeki salonlarda bulabilirsiniz.

Tuzla’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tuzla Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Tuzla Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla gelin saçı fiyatları seçtiğiniz modelin basit ve karmaşık olmasına göre farklılık gösterebiliyor. Daha doğal bir görünüm tercih ediyorsanız fönlü ve maşalı modelleri tercih ederek daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz. Bunun yanında topuz, balıksırtı ve çıt çıt kullanımını gerektiren daha zahmetli modellerde ödeyeceğiniz fiyat biraz daha artabiliyor.

Tuzla gelin başı firmalarına ayırmanız gereken bütçe sadece saç tasarımı ve ek aksesuarların olmasına göre değişiyor. Eğer sadece gelin saçı yaptıracaksanız ödeyeceğiniz fiyat duvaklı modellere kıyasla daha uygun olabiliyor. Açık ve kapalı modellere göre de fiyatlar değişiklik gösteriyor. Ayrıca kuaförün kullandığı sprey, krem ve şampuanlar saç yapım aşamasında fiyatı değiştirebilen küçük detaylardan bazıları.

Tuzla Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla’da kuaförlerin fiyatları hizmetlerin kapsamına göre değişiklik gösteriyor. Makyajda kullanılan takma kirpik, kaş tasarımı ve yüz aksesuarları fiyatı yükseltebilen detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca çalışacağınız makyaj artistinin tecrübesi arttıkça, ödeyeceğiniz fiyat da artabiliyor. Bu makyözlerin tercih ettiği makyaj malzemelerinin kalitesi de fiyatı daha yüksek olmasının sebeplerinden biri olarak biliniyor.

Makyajın yapılacağı yer Tuzla kuaförlerinde ödeyeceğiniz fiyatları etkileyebilir. Bazı makyaj sanatçıları, seyahat etmek veya özel bir mekana gitmek zorunda kaldığında ek ücret talep edebiliyorlar. Bunun yanında kuaförlerin size sunduğu fiyatlar dönemsel olarak değişebiliyor. Özellikle de yaz ve bahar ayları düğün dönemi olarak bilindiğinden daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilmeniz mümkün.

Tuzla Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tuzla gelin makyajı uzmanları bu özel gününüzde kusursuz görünmeniz için çeşitli makyaj önerilerinde bulunuyorlar. Yüz şeklinize uygun bir makyaj yapmanız görünümünüzü tamamlamanız için önemli. Yuvarlak yüzlü gelinlerin yüzlerini inceltmek için kontür işlemi yapmaları, oval yüzlü gelinlerin yüzlerini dengelemek için allık kullanmaları, kare yüzlü gelinlerin yüz hatlarını yumuşatmak için de gölgelendirme yapmaları öneriliyor.

Tuzla kuaförlerinde gelinlerin taleplerine göre farklı bölgelerin öne çıkarıldığı makyajlar yapılıyor. Gözlerinizi belirginleştirmek isterseniz siyah veya kahverengi bir göz kalemi tercih edebilir, kirpiklerinizi dolgunlaştırmak için de kıvırıcı ve maskara kullanabilirsiniz. Dudaklarınızı belirginleştirmek için mat veya parlak bir ruj kullanabilirsiniz. Eğer daha doğal bir görünüm istiyorsanız da toprak tonlarında bir ruj tercih edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları