%17 indirim
Makeup Jan
14

Makeup Jan markamızla Tuzla adresimizde 2014 yılından bu yana gelinlerimize kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Günümüz trendlerini yakından takip ederek her geçen gün kendimizı geliştiriyoruz. Düğün...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Tuzla Kuaförleri

Düğün günü hazırlıklarınızı kuaför salonunda yaptırabileceğiniz gibi evde ya da düğün mekanında hizmet veren Tuzla kuaförleriyle iletişime geçebilirsiniz. Firmaların yoğunluklarını göz önünde bulundurarak Tuzla kadın kuaförlerinden en geç düğününüzden 6 ay öncesinde randevu almanızda fayda var. Tuzla kuaför salonları yoğunlukla nerede bulunur derseniz ilçedeki her bölgede size uygun kuaför bulmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Tuzla'da kuaförlerden nişan ve kına gibi organizasyonlar için de hizmet alabilirsiniz. Tuzla en iyi kuaförünü araştırırken, önceden yaptıkları çalışmaların fotoğraflarına bakmanızı öneriyoruz. Böylece hayalinizdeki saç ve makyajın benzerini daha önce yapıp yapmadıklarını öğrenebilir, Tuzla'daki en iyi kuaförün sizin için hangisi olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tuzla kuaför tavsiyesi isteyen gelinlere de her bir firmanın profilinde yer alan, daha önce bu firmalardan hizmet almış gelinlerin bıraktığı yorumları incelemelerini öneriyoruz. İlçede sizin için en uygun makyöz ve saç artistlerini, bulunduğunuz sayfa aracılığı ile listeleyebilir, filtreleme özelliği sayesinde de istediğiniz kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları