Diyarbakır Gelin Saçı ve Makyajı

Güzelliğine güzellik katacak gelin saçı ve makyajı için Diyarbakır kuaförlerini bir sayfada listeledik. Hemen incele, Düğün.com çiftlerine özel indirimlerden faydalanmayı unutma!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Makyajında Hangi Fondöten Kullanılmalı?

Gelin makyajınızı yaptırırken cildinizin pürüzsüz ve ışıl ışıl olması için doğru fondöten seçilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Ten renginiz, cilt kusurlarınız, cilt tipiniz ve düğün yapacağınız mevsim fondöten seçiminizi etkiler. İlk olarak kesinlikle cilt renginizle aynı ton olan bir fondöten kullanmanız gerektiğini unutmayın. Bunun için anlaşacağınız makyöz size yardımcı olacaktır. Cilt tipiniz de, ten renginiz kadar önemlidir. Öncelikle nasıl bir cildiniz olduğunu analiz etmelisiniz. Kuru, yağlı ya da karma cilt tiplerinden hangisine sahip olduğunuzu bilirseniz, makyözünüzü daha rahat yönlendirebilirsiniz. Cilt kusurları olan bir gelin adayıysanız, yoğun kapatıcılık özelliği olan fondötenleri seçebilirsiniz. Bu tür fondötenler cilt renginizi eşitler, kusurlarınızı kapatır ve pürüzsüz bir etki sağlamaya yardımcı olur. Eğer yaz aylarında evleniyorsanız yoğun bir makyaj görünümü yerine daha sade bir makyaj yaptırabilirsiniz. Mesela doğal gelin makyajı için ince ve hafif fondötenleri tercih edebilirsiniz. Sonbahar-kış aylarında yapılacak bir düğün içinse daha yoğun bir makyaj tercih edilebilir. Porselen gelin makyajı yaptırmak istiyorsanız, kapatıcılık özelliği çok yoğun olan fondötenleri seçmelisiniz.

Gelin makyajı nerede yaptırılır?

Gelin makyajı yaptıracağınız yeri çok iyi seçmelisiniz. Çünkü kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli, uygulanan işlem ne kadar profesyonel olursa, makyajınızın kusursuzluğu da o oranda artacaktır. Araştıracağınız firmaların portfolyolarına ve kullandıkları malzemelere bakmayı ihmal etmeyin. Diyarbakır’da gelin saçı ve makyajı yaptırmak için anlaşacağınız firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri de alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları