Gelin Saçı ve Makyajı

Yalova Gelin Saçı ve Makyajı

Merkez Elif Güzellik Merkezi

7.500-10.000 TL

Merkez Kuaför Ceyhun

2.500-5.000 TL

Merkez Meryem Yüzer Kuaför

5.000-7.500 TL

Merkez Hair Decor Kuaför

5.000-7.500 TL

Merkez Salon Nermin

2.500-5.000 TL

Merkez Salon Esa

5.000-7.500 TL

Merkez Kuaför Semih

2.500-5.000 TL

Merkez Eda Makeup Studio

2.500 TL'den az

Merkez Gia Kuaför

5.000-7.500 TL

Merkez Divine Beauty

15.000 TL'den fazla

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Kuaförleri ve Hizmetleri

Kır bahçeleri ve salonları ile düğünler için sıklıkla tercih edilen Yalova’da kuaförlere talep de gittikçe artıyor. Saç tasarım salonlarından makyaj stüdyolarına kadar çeşitli güzellik salonlarını bulabilirsiniz. Saç, cilt, el ve ayak bakımınız için tek bir yerden hizmet alabilirsiniz. Yalova’da en iyi kuaförler gelin adaylarına özel paketler hazırlayarak özel gününüzde eksiksiz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor!

Yalova’daki kuaförlerin yer aldığı konumlara baktığımızda, firma yoğunluğunun daha çok Merkez’de yer aldığını görüyoruz. Fevzi Çakmak, Bahçelievler, İsmet Paşa, Rüstem Paşa ve Süleyman Bey mahallelerinde de farklı tarzlara hitap eden güzellik salonları bulunuyor. Merkezi konumda yer almalarının en büyük artısı ise ulaşım konusundaki avantajları oluyor. Böylelikle düğün mekanınıza veya evinize hızlıca geçebiliyorsunuz.

Yalova’da gelin saçı ve makyajı üzerine hizmet veren kuaförlerde hem bakım hem güzellik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca düğün öncesinde yaptırmak istediğiniz uygulamalar için de Yalova güzellik salonlarıyla anlaşabilirsiniz. Ağda, epilasyon, manikür-pedikür, el/ayak masajı gibi farklı imkanları aynı kuaför salonu içerisinde alabileceğiniz firmaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kuaförler beklentilerinize uygun hizmet paketleri hazırlayıp yeni çözümler de sunuyor.

Yalova Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Yalova gelin saçı ve makyajı firmalarının uygun aralıkta seyreden fiyatları sayesinde hayalinizdeki görünüme sahip olmak çok kolay! Güzellik salonlarının yer aldığı konumlara göre başlangıç fiyatları değişiklik gösterse de birçok yerde ekonomik fiyatlı bir hizmet almanız mümkün. Örneğin; Yalova Çiftlikköy kadın kuaförleri için çok daha uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Yalova’da en iyi kuaförler arasında yer alan ve isimleri ün yapmış olan firmalar için bir tık daha yüksek fiyatlar söz konusu olabiliyor. Fakat Merkez ilçesinde genellikle makul ücretlerin talep edildiği kuaför ve güzellik salonları ile karşılaşıyoruz. Saç kesimi ve balyaj, röfle, ombre gibi renklendirme işlemleri için ortalamada seyreden bir fiyat listesinin olduğunu söyleyebiliriz.

Saç ve makyajın içinde yer aldığı gelin paketlerinde de ortalama fiyatlar geçerli oluyor. Almak istediğiniz hizmetlere göre ekleme-çıkarma yapmayı planlıyorsanız, ödeyeceğiniz rakamın değişiklik göstereceğini bilmelisiniz. Ayrıca manikür-pedikür ve takma kirpik gibi hizmetleri paketler içinde ücretsiz olarak da sunabiliyorlar. Farklı bir hizmet almak isterseniz, ekstra ücretlere tabi tutulabiliyorsunuz.

Yalova’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yalova Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Yalova’da iyi kuaförler, gelin paketleri içerisine saç ve cilt bakımlarını ekleyerek kusursuz görünümünüz için kapsamlı hizmet veriyor. Saç-makyaj uzmanları gelin adaylarını zamansız ve güncel bir görünüme kavuşturmak için son trendleri takip ediyor; yeni eğitimlere katılıyorlar! Birçok güzellik salonu Yalova’da düğün gruplarına hizmet ederek gelin adaylarının yakınlarıyla birlikte keyifli bir süreç geçirmelerini sağlıyor.

Yalova kuaför salonları en iyi ürünleri kullanarak kaliteden ödün vermiyor. Saçınızın ve makyajınızın bozulmaması için suya dayanıklı malzemeler tercih ediliyor. Alanında uzman ekipler yüz şeklinizi ve saç yapınızı analiz ederek size en uygun tasarımları öneriyor. Ayrıca Yalova kadın kuaförlerinin birçoğu saç aksesuarı kiralama hizmeti sunarak hazır duvak modelleri, taç ve tokalardan yararlanmanıza imkan tanıyor.

Yalova Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Yalova Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Yalova’da gelin makyajı fiyatlarının çok uygun rakamlardan başladığını söylemek mümkün. Bütçe dostu fiyat aralıkları sayesinde gelin adayları istedikleri makyajları uygun fiyatlara yaptırabiliyor. Eğer direkt olarak kuaför salonunda hizmet almayı planlıyorsanız, ekonomik ücretler ödeme ihtimaliniz çok yüksek. Fakat makyözünüzle evinizde ya da düğün mekanınızda çalışacaksanız, fiyatların bir tık arttığını söyleyebiliriz.

Şehir dışı veya yurt dışında yapacağınız organizasyon için makyözünüzün ulaşım masrafları ile özel hizmet bedelini de düşünmelisiniz. Gelin saçı ve makyajına talebin azaldığı kış aylarında ise minimum başlangıç fiyatlarının oldukça uygun olduğunu görüyoruz. Eğer paketler içerisinde yer alan standart gelin makyajını yaptırmak istiyorsanız, porselen makyaja kıyasla çok makul bir ücret ödeyebilirsiniz.

Yalova Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Düğün gününüzde cildinizin kusursuz görünmesi hem makyajınızın yüzünüze daha iyi oturması hem de fotoğraflarda harika çıkmanız için oldukça önemli. Uzmanlar bunun için öncelikle cilt bakımınızı düzenli yapmanızı ve düğününüzden önce de profesyonel bir işlem uygulatmanızı öneriyor. Makyajınızın tonlarına karar verilirken mutlaka cilt tonunuz, saç ve göz renginize göre seçim yapmalısınız.

Makyajınızın yoğunluğu için düğün konseptinizi ve gelinliğinizin tarzını da düşünmelisiniz. Eğer bir sahil düğünü planlıyorsanız, hafif tonlarda yapılan natürel makyajlarla uyum içinde görünebilirsiniz. Taşlı ve kabarık gelinliğinizde balo salonunda salınmayı hayal ediyorsanız, yüz hatlarınızı belirginleştiren kontür uygulaması, takma kirpik ve ışıltılı göz makyajı ile göz alıcı bir tasarım yaptırabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları