Eren Yılmaz Kuaför Ve Güzellik Merkezi
5,0
(13 Yorum)
4. yıl
Maltepe
Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...
4.000 3.000 TL
27 yıldır kesintisiz bir şekilde sektörde başarıyla yol alan Mehmey Kaya Hair Design olarak gururla faaliyet gösteriyoruz. Özveriyle sürdürdüğümüz bu uzun soluklu yolculuğumuzda, şimdi hizmet...
5.000 3.000 TL

Diğer Firmalar

1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
10.000 TL'den fazla
5.000-7.500 TL
1.500-3.000 TL
3.000-5.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
5.000-7.500 TL
1.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
Sayfa 1 / 2
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Maltepe Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul Maltepe kuaför salonlarına, şehrin gelişmiş toplu taşıma sistemi sayesinde kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte Maltepe kuaförleri, Anadolu Yakası’ndaki popüler tercihler arasında dikkat çekiyor. Salonlar, ilçenin Yalı Mahallesi’nde yoğunlaşıyor. Yalı salonları, saçınızla beraber manikür ve pedikür de yaptırmak isterseniz buna yönelik hizmetler sunuyor. Epilasyon hizmetleri de bu salonlarda karşınıza çıkıyor.

Maltepe Zümrütevler kuaförleri de sıkça tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Zümrütevler kuaförleri, geniş salonları ile keyifli hazırlık süreçlerine olanak sağlıyor. Bununla birlikte ilçedeki Küçükyalı kuaförleri, profesyonel ekipleri ile kendilerinden bahsettiriyor. Salonlardaki kalabalık kadrolar, eğitim ve seminerlere katılarak sürekli kendilerini geliştiriyor. Böylelikle aklınızdaki saç modelini çok rahat bir şekilde yapabiliyorlar.

Maltepe kadın kuaförlerinin hizmet verdiği bir semt de İdealtepe! İdealtepe kuaför salonları, aklınızda özel bir renklendirme varsa göz önünde bulundurabileceğiniz alternatifler sunuyor. Salonlar; ombre ve sombre gibi teknikler ile birbirinden güzel modellere imza atıyor. Dilerseniz keratin saç bakımı gibi işlemler de bu kuaförlerde yapılıyor. Altıntepe kuaförleri, metro ve otobüs duraklarına yakınlıkları ile ilgi çekiyor.

Maltepe Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul kuaförleri ve güzellik salonlarında her cebe göre bir seçenek bulmak çok kolay. Maltepe kadın kuaförleri de geniş bir fiyat aralığında hizmet vererek cebinizi yormamanızı sağlıyor. Salonlar, bütçenize göre gelin paketleri hazırlayabiliyor. Maltepe’deki kuaförlerin başlangıç fiyatlı paketlerinde; saç kesimi, fön ve maşa gibi hizmetler sunuluyor. Manikür ve pedikür de çok uygun rakamlarla yapılabiliyor.

Maltepe güzellik salonları ve kuaförler, Aydınevler ve Küçükyalı semtlerinde çok hesaplı rakamlarla sizi bekliyor. Bu semtlerdeki birçok kuaför Maltepeli çiftlere şehrin ortalamasının altındaki fiyatlarla kapılarını açıyor. Salonlar, paketlere dahil ettikleri hizmetlere göre daha yüksek fiyatlar sunabiliyor. Örneğin; kuaförlerin solaryum veya el ve ayak masajı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor.

Maltepe’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İstanbul Maltepe kuaförleri arasından seçim yaparken sunulan gelin paketlerine dikkat etmelisiniz. Böylece bütçeniz dahilinde ihtiyacınız olan tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Maltepe’deki salonlarda görev alan ekiplerin büyüklüğü değişiklik gösteriyor. Bazı kuaförler kalabalık grupları ağırlayabilirken bazıları daha küçük gruplara hizmet verebiliyor. Bu sebeple kuaför seçmeden önce hazırlık grubunuzun kaç kişi olacağını kesinleştirebilirsiniz.

Maltepe kuaförlerinin bir kısmı sadece kendi salonlarında hizmet veriyor. Bunun için seçtiğiniz kuaförle düğün mekanındaki hazırlık odalarında çalışmak istiyorsanız, buna dikkat etmelisiniz. Saçınızı kuaför salonunda yaptırıp düğün mekanına geçmeyi düşünüyorsanız da ikisinin birbirine yakın olmasına özen gösterebilirsiniz. Toplu taşıma duraklarına yakın olan salonlar ve düğün mekanları seçerseniz ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Maltepe Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Maltepe gelin saçı firmaları, randevu sistemi ile çalışıyor. İlçedeki firmalarla 1 veya 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz dahilinde istediğiniz güne müsaitlik bulmanız mümkün oluyor. İlk görüşmede sizin istekleriniz dinleniyor ve daha sonrasında eşsiz tasarımlar profesyoneller tarafından oluşturuluyor. Saç tasarımınız oluşturulurken; kişiliğiniz, saç uzunluğunuz ve yüz şekliniz göz önünde bulundurularak titiz çalışmalar ortaya koyuluyor.

Maltepe’deki makyaj firmaları, düğün gününüzde porselen makyajlar ile kusursuz görünmenizi sağlıyor. Bununla birlikte daha doğal görünümlü makyaj tasarımları da son dönemlerde gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor. Seçtiğiniz makyaj türü, yüz hatlarınız ve ten renginize uygun bir şekilde yapılıyor. Kaliteli ürünler ve güçlü sabitleyici spreyler ile gün boyunca makyajınızın bozulmaması sağlanıyor.

Maltepe Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Maltepe gelin başı fiyatları, firmaların sunduğu hizmetlere göre değişebiliyor. Firmaların bazıları paketler üzerinden toplu fiyatlar talep ediyor. Diğer firmalar ise gelin saçı maliyetlerini hizmet başına hesaplıyor. Gelin paketleri, özel indirimler sayesinde daha uygun rakamlarla hizmet almanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda gelin saçınızı ev veya düğün mekanları yerine salonlarda yaptırmak, daha uygun fiyatlı oluyor.

Taç ve duvak gibi aksesuarlar içeren gelin saçı tasarımları, daha büyük ekiplere ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden sade ve zarif tasarımlar, aksesuar kullanılan modellere göre daha hesaplı oluyor. Ayrıca Maltepeli çiftler, düğünleri için sıcak mevsimleri daha sık tercih ediyor. Bu da düğününüzü ve gelin saçınızı sonbahar veya kış sezonlarda yaptığınızda, büyük indirimlere sebep oluyor.

Maltepe Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Maltepe’deki makyaj firmaları, paketlerine takma kirpik, manikür ve pedikür hizmetlerini dahil ediyor. Böylece bu hizmetlerden çok uygun fiyatlara yararlanma şansınız oluyor. Ayrıca Maltepe firmaları, gelinle birlikte yakınlarına da hizmet verebiliyor. Elinizde kısıtlı bir bütçe varsa küçük gruplarla hizmet almayı tercih edebilirsiniz. Çünkü hazırlık gruplarının büyümesi, fiyatların artmasına neden olabiliyor.

Makyaj uzmanları da gelin saçı firmaları gibi kendi salonlarında daha uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Bununla birlikte Maltepe’deki bazı makyaj ekipleri, talep ederseniz sizinle şehir değiştirebiliyor. Bu durumda konaklama ve yol ücretleri de size ait olduğu için makyaj maliyeti artıyor. Firmalar, erken iletişime geçmeniz durumunda size özel indirimler sağlayabiliyor.

Maltepe Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları