Gelin Saçı ve Makyajı

Beylikdüzü Gelin Saçı ve Makyajı

Hatice Efkan Make Up
10 Yorum
2. yıl
Beylikdüzü

Hatice Efkan MakeUp, güzellik sektöründeki deneyimimizi sahaya taşıyarak 2010’dan beri freelancer olarak hizmet veriyoruz. Yepyeni ve şık tasarıma sahip stüdyomuzda sizleri dünyanın bir numaralı...

5.000-7.500 TL
İncele
Ossman Woman Coiffeur
10 Yorum
2. yıl
Beylikdüzü

Ossman & Woman Kuaför Beylikdüzü İstanbul’da 2007 yılından bu yana gelin ve aynı zamanda damat adaylarımıza düğün günlerinde en iyi hizmeti veriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve her zaman...

2.500-5.000 TL
İncele
Seda Aksoy
Beylikdüzü
6 saatte cevap verir

Seda Aksoy , 20 yıldır saç ve makyaj sektöründe faal olarak müşterilerine hizmet sunmakta. Adnan Menderes Üniversitesi, Kuaförlük bölümü mezunu olan Seda Aksoy, her kuaförün edinmek zorunda olduğu...

15.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Beylikdüzü Epik Kuaför

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Asya Kuaför

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Sevgi Kuaför Yakuplu

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Varol Kuaför

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Saloon Fatih&Cihan

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Makeup Artist Özlem Şamiloğlu

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Yavuz & Şahin Kuaför

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Celal&Gözde Hair Makeup

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Salon Arzu Duran

2.500 TL'den az

Beylikdüzü Diva By Mehmet Dağ

5.000-7.500 TL

Beylikdüzü Hair Line Kuaför

5.000-7.500 TL

Beylikdüzü Simay Kuaför

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Aycan Kuaför

2.500 TL'den az

Beylikdüzü Make Up By Ulviyye Azeri

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü 3K West Side Saç Tasarım

5.000-7.500 TL

Beylikdüzü Frame Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Beylikdüzü Salon Quality

Beylikdüzü Değişim Kuaför Beykent

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Yunus Emre Erdönmez Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Modelüx Kuaför & Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Beylikdüzü By Mustafa Saç Tasarım

5.000-7.500 TL

Beylikdüzü Önder Ünsal Hair Design Studio

5.000-7.500 TL

Beylikdüzü Veysel Yavuz

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Life Kuaför & Güzellik

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Hair Setup Design Studio

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Zafer Gemici Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Beylikdüzü Diva Park Güzellik Salonu

5.000-7.500 TL

Beylikdüzü Serpil Fincan Make Up Artist

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Mehmet & Akın Kuaför

2.500 TL'den az

Beylikdüzü Ebru Şahin Makyaj Stüdyosu

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Asuman Kuaför

7.500-10.000 TL

Beylikdüzü Can İlk Coiffure

2.500 TL'den az

Beylikdüzü Gökhan Sevim Hair And Make Up

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü By Mass Bayan Kuaförü

2.500-5.000 TL

Beylikdüzü Paris Kuaför Beylikdüzü

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beylikdüzü Kuaförleri ve Hizmetleri

Beylikdüzü’nde cilt bakımından saç boyamaya kadar pek çok hizmete sahip profesyonel kuaför salonları, tecrübeli ekipleriyle en iyi şekilde hizmet veriyorlar. Saçınızı yeniden şekillendirmek isterseniz yüz hatlarınıza uygun kesimler yaptırabilir veya ombre ve dip boyama gibi işlemlerle saçınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda saçınıza çeşitli bakımlar yaptırarak daha sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü güzellik salonlarından manikür-pedikür, jel ve protez tırnak gibi hizmetler de alabiliyorsunuz. Gelinler için daha sade tasarımlar yapılırken günlük kullanım olarak tercih edecekler için de çok fazla çeşitli seçenekleriniz mevcut. Bunun yanında kaş tasarımı ve bakımı için de salonlarda çalışan profesyoneller size yardımcı oluyorlar. Yüzünüze en uygun kaş tasarımını Beylikdüzü kuaför salonlarında yaptırabilirsiniz.

Genel kesim ve bakım ihtiyaçlarının yanında özel günler için de tercih edebileceğiniz pek çok kuaför Beylikdüzü’nde bulunuyor. Özellikle gelin adaylarına sundukları gelin başı ve makyajı gibi hizmetlerle bu özel günlerinde onların en iyi şekilde görünmesini sağlıyorlar. Özel günleriniz içinde buradaki kuaförleri tercih ederek baştan sona yenilenebilir, hayallerinizdeki gibi görünebilirsiniz.

Beylikdüzü Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Beylikdüzü kuaför fiyatları talep ettiğiniz hizmete göre değişiklik gösteriyor. Boyama işlemlerinde dip boya, saç açma ve ombre işlemlerinde saçın yapısı ve uzunluğuna göre fiyat belirleniyor. Aynı zamanda fön, düzleştirme, maşa ve perma gibi ek işlemler de fiyatı etkiliyor. Beylikdüzü gelin saçı ve makyajı fiyatları günlük olarak verilen hizmetlere kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

İstanbul kuaförlerinde olduğu gibi Beylikdüzü’nde de kendi bütçenize ve taleplerinize uygun salonlar bulabilirsiniz. Beylikdüzü Adnan Kahveci kuaför salonlarının yanında Yakuplu kuaförleri de sundukları uygun fiyatlı paketleriyle ve ek hizmetleriyle çokça tercih ediliyor. Ortalama fiyatlı salonları incelediğimizde ise bazı Barış Mahallesi kuaförleri ekstra hizmet içeriğinden dolayı diğer semtlere kıyasla biraz daha yüksek fiyatlar sunabiliyor.

Beylikdüzü’nde Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Beylikdüzü Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Beylikdüzü kuaför salonları, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel paketler hazırlayarak daha kapsamlı bir hizmet sunabiliyor. Paketler, gelin saçı ve makyajının yanı sıra cilt bakımı, manikür-pedikür, kaş tasarımı ve masaj gibi hizmetleri içeriyor. Kuaförlerden sadece salonda değil, düğünün gerçekleşeceği veya hazırlanacağınız alanda da hizmet alabiliyorsunuz. Bu sayede en rahat hissettiğiniz ortamda hazırlığınızı tamamlayabiliyorsunuz.

Beylikdüzü kadın kuaförlerindeki profesyonel makyaj artistlerinden yüzünüze ve tarzınıza uygun bir hizmet alabiliyorsunuz. Farklı makyaj teknikleriyle ve en kaliteli makyaj malzemeleriyle bu özel gününüzde kusursuz bir görünüm elde edeceksiniz. Bunun yanında düğününüzden önce seçtiğiniz saç modeli ve makyajın provasını gerçekleştirerek ön hazırlık yapabilirsiniz. Düğün gününüze sevdiklerinizle hazırlanmak isterseniz toplu hizmet de alabiliyorsunuz.

Beylikdüzü Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Beylikdüzü gelin saçı fiyatları seçilen modele ve kullanılan aksesuarlara göre değişiklik gösterebiliyor. Maşa ve fön gibi sade modellerde uygulanan teknikler için ödeyeceğiniz fiyat topuz ve duvaklı modellere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ayrıca kapalı ve açık modellerde yapılan gelin başında da fiyat farklılıkları olabiliyor. Saç modelinizi belirlerken fiyat bilgisi almayı unutmamalısınız.

Beylikdüzü kuaförleri bu özel gününüze en iyi şekilde hazırlanabilmeniz için ihtiyacınız olan her hizmeti paket halinde sunuyorlar. Paketlerin içeriği gelin saçı ve makyajından oluşsa da ekstra taleplerinize göre fiyatlar değişebiliyor. Bazı kuaförlerde düğünden önce gerçekleşen prova sayısı fiyatı arttırabiliyor. Gelin adayları tercih ettikleri kuaförle deneme saçı ve makyajı yaparak, kendilerine yakışıp yakışmadığını görebiliyorlar.

Beylikdüzü Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Beylikdüzü’ndeki kuaförlerin makyajlarda kullandığı markalar fiyatı etkileyebiliyor. Kaliteli markalarla çalışan makyözlerin fiyatlarının biraz daha yüksek olmasının yanında bütün davet boyunca sabit kalacak bir makyaja sahip olmanızı sağlıyorlar. Bunun yanında makyözlerin deneyimine göre de ödeyeceğiniz fiyat değişebiliyor. Tecrübeli ve ünlü makyaj sanatçılarının bulunduğu kuaförlerde biraz daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Beylikdüzü kuaförlerinin uygulama yerinin konumu fiyatı etkileyen faktörler arasında. Salonlarda alacağınız hizmet, evde veya düğün alanında gerçekleştirilene kıyasla daha uygun olabiliyor. Ayrıca makyajın tarzına göre de fiyatlar değişiklik gösteriyor. Örneğin; sade ve toprak tonlarında bir makyaj tercih etmek istiyorsanız porselen makyaja göre daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz.

Beylikdüzü Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları