Gelin Saçı ve Makyajı

Sarıyer Gelin Saçı ve Makyajı

Toz Bride
6 Yorum
Sarıyer

Toz Bride, 2019 yılında İstanbul gelin saçı ve makyajı sektöründe yerini aldı. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, gelin adaylarının isteklerini ve beklentilerini dikkate alarak özel bir görünüm...

7.500-10.000 TL
İncele
San Coiffure Maslak
2. yıl
Sarıyer

1989 yılından bu yana kuaförlük sektöründe yer alan San Coiffure şubelerinden biri olmanın heyecanını yaşıyoruz. San Coiffure Maslak’ta gelin adaylarına zengin hizmetler sunarken, düğün günlerinde...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

15.000 TL'den fazla
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
Sarıyer
Zek Kuaför
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
15.000 TL'den fazla
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
Sarıyer
Hair Planet
7.500-10.000 TL
10.000-15.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
Sarıyer
Bela Blanje
5.000-7.500 TL
Sarıyer
RK Studio
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sarıyer Kuaförleri ve Hizmetleri

Sarıyer kuaförleri birçok farklı seçenek sunuyor. Bu kuaförlerin çoğu geniş hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerin ilgisini çekiyor. Kuaförler çeşitli saç, cilt, makyaj ve tırnak bakımı hizmetleri sunuyorlar. Bu hizmetler arasında saç kesimi, boyama, şekillendirme ile epilasyon, manikür, pedikür, kaş tasarımı ve makyaj yer alıyor. Bu hizmetler, profesyonel makyaj artistleri ve saç uzmanları tarafından veriliyor.

Sarıyer’deki kuaförlerin çoğu, modern teknolojileri kullanarak hizmetlerini sunuyorlar. Bu teknolojiler arasında kurutma makineleri, düzleştiriciler, maşalar ve cilt bakımı cihazları yer alıyor. Her kullanımdan sonra sterilize edilen malzemelerle müşterilere hijyenik bir ortam sağlanıyor. Ayrıca birçok kuaför, müşterilerin saç ve cilt yapısına özel ürünler kullanıyor. Böylece daha sağlıklı ve bakımlı bir görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Sarıyer Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Sarıyer kuaför fiyatları her bütçeye hitap etmesiyle dikkat çekiyor. Geniş bir bölgeyi kapsayan Sarıyer ilçesinin her semtinde kaliteli hizmetlere sahip uygun fiyatlı kuaförler bulabilirsiniz. Özellikle Tarabya kuaförleri hem yüksek hem de düşük fiyatlı hizmetlere sahip. Bunun yanında bazı İstinye kuaförleri ise lüks ve kaliteli hizmetlerinden dolayı bir tık yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabilir.

Saç kesimi, boya, maşa gibi hizmetlerin fiyatları da salonlara göre değişebiliyor. Emirgan ve Tarabya, Ferahevler kuaförlerindeki fiyatlar diğer semtlere kıyasla daha uygun olabiliyor. Zekeriyaköy kuaför salonları ise ortalama fiyat skalasına sahip hizmetler sunuyor. Ayrıca bazı kuaförlerin özel paketleri veya kampanyaları sayesinde de biraz daha uygun bir rakam ödeyebilirsiniz. Bütçenize göre hizmetleri seçebilirsiniz.

Sarıyer’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sarıyer’de kuaför tercihinizi müşteri hizmetleri ve çalışanların iletişim becerilerine göre yapabilirsiniz. Kuaförün müşterilerle iyi bir iletişim kurabilmesi ve isteklerini doğru şekilde anlayabilmesi gerekiyor. Müşterilere profesyonel tavsiyelerde bulunabilmesi ve isteklerine uygun hizmetler sunabilmesi de şart. Ayrıca kuaförün temizlik ve hijyen konusunda da kontrol etmek kaliteli bir hizmet alabilmeniz açısından da oldukça önemli.

Sarıyer kadın kuaförlerini incelerken çalışanların tecrübesi ve uzmanlığını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kuaförler; saç kesimi, renklendirme, saç bakımı ve diğer hizmetler konusunda bilgili olmaları sayesinde saçlarınızda sağlıklı değişiklikler yapmanızı ve isteklerinize uygun bir modele sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda kullanılan ekipmanların kalitesi de alacağınız hizmetten memnun kalmanız açısından önemli detaylar arasında yer alıyor.

Sarıyer Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Sarıyer gelin saçı ve makyajı firmaları gelinlere özel standart paketler sunuyorlar. Gelin başı, makyaj ve tırnak tasarımı gibi hizmetlerden paketler dahilinde yararlanabiliyorsunuz.

 • İstanbul Sarıyer kuaförlerinden sadece kendi salonlarında değil, evde ve düğün mekanlarında da hizmet alabiliyorsunuz. Kendinizi en konforlu hissedeceğiniz alanda hazırlanabilirsiniz.

 • Profesyonel makyaj artistlerinden alabileceğiniz gelin makyajı hizmetleri arasında doğal, romantik ve vintage gibi farklı makyaj tarzları sunuluyor.

 • İstanbul kuaförlerinin birçoğunda olduğu gibi Sarıyer’de de yakınlarınızla hazırlanma hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. 10 kişiye kadar yakınınızı ağırlamaya uygun salonlar bulunuyor.

 • Nasıl bir saç modeli ve makyaj tarzı istediğinize karar vermedeyseniz, kuaförlerin ücretli ve ücretsiz prova hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece size en çok yakışacak tarzı seçebilirsiniz.

 • Kuaförlerden saç ve makyajın haricinde tırnak bakım hizmeti de alabiliyorsunuz. Jel tırnak ve kalıcı oje gibi hizmetler düğün gününüzde bakımlı görünmenizi sağlayacak.

Sarıyer Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Sarıyer gelin saçı fiyatları hizmet yerine göre değişiklik gösterebiliyor. Salonlarda alacağınız hizmet düğün alanında ya da evde alacağınız hizmete göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bunun yanında bazı kuaförlerde prova hizmeti ödeyeceğiniz fiyata dahil olmayabiliyor. Bu durumda aldığınız prova sayısı kadar ödeme yapmanız gerekebiliyor. Bütçenize uygun tercihler yaparak ayırdığınız rakamın üstüne çıkmadan hizmet alabilirsiniz.

Sarıyer Merkez kuaförlerini incelediğimizde geniş fiyat aralığına sahip salonlarla karşılaşıyoruz. Merkez Mahallesi’nde farklı tecrübeye sahip kuaförler bulunduğundan hem ücret hem de hizmet bakımından çeşitli salonlar yer alıyor. Ayrıca kuaförler kaliteli markalara sahip saç boyası, spreyi ve kremlerini tercih ediyorlar. Malzeme kalitesi arttıkça ödeyeceğiniz fiyatta da artış olabiliyor.

Sarıyer Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Tecrübeli makyaj artistlerinin bulunduğu pek çok kuaför Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Kuaför salonunun deneyiminin fazla olması ödeyeceğiniz fiyatın artması anlamına gelebiliyor. Ayrıca merkezi konumda bulunan kuaförlere daha çok talep olabileceğinden daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilir ve boş randevu bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden erkenden randevu alarak ve kaç kişi olacağınız hakkına bilgilendirerek fiyatta anlaşabilirsiniz.

Sarıyer gelin makyajı fiyatları tercih edilen tarza göre değişiklik gösteriyor. Porselen makyaj gibi bütün davet boyunca bozulamadan kalabilecek işlemler, standart sade makyajlara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Sarıyer kuaförlerinde tercih edilen malzemelerin kalitesi de makyajın kalıcılığını etkilediğinden fiyatı değiştiren faktörlerden. Ayrıca bazı kuaförlerden saç ve makyaj paketi hizmeti alarak uygun fiyatlara anlaşabilirsiniz.

Sarıyer Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

 • Rahat, şık ve romantik bir tarza sahip olan dağınık topuz, birçok farklı gelinlik stiline uyum sağlayabiliyor. Topuz saç stilleri gelinlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

 • Yarı toplu topuz saç modeli, saçın hem açık hem de toplu bir görünüm istendiği durumlarda tercih ediliyor. Hem rahat hem de şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihlerinden.

 • Balıksırtı örgü modeli, zarif ve sofistike bir tarz yaratıyor. Sarıyer gelin başı uzmanları, bu modeli özellikle doğal ve romantik açık hava düğün temaları için önerebiliyor.

 • Atkuyruğu saç modeli, rahat, sade ve modern bir görünüm sağlıyor. Yüksek veya düşük bir atkuyruğu, gelinlik stiline ve kişisel tarza uygun olarak tercih edilebilir.

 • Sarıyer güzellik salonlarında gelin başınızın görünümünü tamamlayacak taç, çiçek, kristal veya inci gibi aksesuarlar bulunuyor. Aksesuarlarla saç modelinize ekstra bir dokunuş katarak güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları