Hair House

E-posta Gönder

 • Büyükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Hair House Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Hair House Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair House Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair House Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hair House Hakkında

Modern ve konforlu salonumuzda düğününüz için hayal ettiğiniz saç modelini tasarlıyor, memnuniyetiniz için özenle çalışıyoruz. Hair House Büyükçekmece’de gelin adaylarını bekliyor! Uzun yıllar boyunca profesyonel ekibimizle birlikte İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşıyor ve özel günlerinizde kusursuz bir görünüme kavuşmanızı amaçlıyoruz.

Profesyonellik ayrıntıları incelemektir. Bu nedenle saç modelinizi belirlerken her detayı gözlemliyoruz. Düğününüzde uyum içerisinde görünebilmeniz için konseptinizi öğreniyor, gelinliğinizle ahenk içinde görünen bir model tasarlıyoruz. Bizi daha yakından tanımanız için ilk görüşmelerimizde geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz gelin saçı modellerinde örnekler gösteriyor hatta beğendiğiniz modeli saçınıza da uyarlayabiliyoruz.

Tercih ettiğiniz düğün mekânınızın özelliğine göre de saç modelinizde değişiklikler yapabiliyoruz. Örneğin; kır ve plaj düğünü konseptinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz, rüzgârda bozulmayan ve dağılmayan bir saç, balo salonunda bir organizasyon gerçekleştirecekseniz de romantik ve şık topuz modelleriyle saçınızı yapabiliyoruz.

Salonumuzda yaptığımız renklendirme ve bakım işlemleriyle saçınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Saçınızın renginden sıkıldıysanız doğal geçişlerine hayran kalacağınız ombre ve farklı renk tonları uygulamamızla saçınız hareketlilik kazanıyor.

Saçınızı tamamladıktan sonra makyaj uygulamamıza geçiyoruz. İstediğiniz tonlarda ve yüz hatlarınıza en güzel şekilde hitap edecek uygulamamızı tamamlıyor ve işlemlerimizi bitiriyoruz. Ayrıca manikür, pedikür, takma kirpik ve kaş tasarımı gibi hizmetlerimiz de bulunuyor.

Düğünüzden önce saç modelinizin ve makyajınızın stilini belirlemek için ücretsiz prova hizmeti veriyoruz. Böylece düğününüz için tasarlayacağımız saç ve makyajınızı önceden görebiliyorsunuz. Ayrıca salonumuzda organizasyon gününüzde arkadaş ve ailenize de hizmet verebiliyoruz.

Hair House Büyükçekmece kuaför fiyatları her bütçeye uygundur. Sağladığımız hizmet detaylarımız ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.