Nevşehir Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı gelinliği tamamlayan en önemli ayrıntı. Renklerin saçınız ve teniniz ile uyumu, duvağınıza uygun bir saç modeli yaptırmak düşündüğünüz kadar rahat olmayabilir. Bunu sağlayabilecek uzman kuaförleri bir araya getirdik. Nevşehir’in usta kuaförlerini inceleyip fiyat teklifi alarak kolayca karar verebilirsiniz.

Özge Yıldız
14

Özge Yıldız Make Up çatısı altında 2018’den beri sadece gelinlere hizmet vererek onları mutlu tebessümlerle düğünlerine yolcu eden bir güzellik merkeziyiz. Bu önemli ve hayatınızın belki de en...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken düğün tarzınız ve mekanınızı göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız salaş romantik topuzlar ya da yarım toplu modeller çok hoş olabilir. Gösterişli bir otelde evlenmeyi düşünüyorsanız tepeden topuz modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Sade bir nikah töreni ile dünyaevine girecekseniz at kuyruğu ya da ense topuzu gibi zarif bir nikah saçı tercih edebilirsiniz. Nişan saçı seçiminizi yaparken de mekanı göz önünde bulundurmanız iyi olacaktır. Evde aile arasında küçük bir tören yapmayı düşünüyorsanız yandan örgü topuzu kullanabilirsiniz.

Gelin saçınızın gelinliğinizin detaylarını gizlemeyecek bir biçimde yapmanızı öneririz. Örneğin sırtı açık bir gelinliğiniz varsa saçlarınızı açık bırakıp sırt dekoltenizi gizlemek yerine şık bir topuz yapabilirsiniz. Eğer saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız da omzunuzun üzerinden öne atarak yandan bir saç modeli tercih edebilirsiniz. Gelinlik Modeline Uygun Saç Önerileri başlıklı makalemizi okuyarak bu konu hakkında detayı bilgi edinebilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Gelin makyajınızı yaptırırken düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Yemyeşil bir kır bahçesinde düğün yapacaksanız şeftali tonlarında sade gelin makyajı güzel bir tercih olabilir. Bir otelin havuz başında görkemli bir kutlamayla evlenecekseniz de buğulu gelin makyajı yaparak unutulmaz bir görünüme sahip olabilirsiniz. En çok kullanılan gelin makyaj çeşitlerinden biri porselen gelin makyajıdır. Özel malzemelerle yapılan bu makyaj ciltteki tüm kusurları gizlediği ve fotoğraflarda net bir görünüm sağladığı için sıkça tercih edilir. Ancak cildinizde leke ya da pürüz gibi problemleriniz yoksa ince yapılı ürünlerle doğal gelin makyajı da yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Kuaförleri

Nevşehir kadın kuaförlerinden, düğün için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajının yanı ağda, manikür-pedikür, cilt bakımı gibi hizmet seçeneklerini de bu firmalarda bulabilirsiniz. Nevşehir kuaför fiyatlarının her bütçeye uygun, geniş bir aralığı olduğunu da belirtelim. Şehirdeki deneyimli firmalar arasından seçim yapmak zor. Hatta siz Nevşehir en iyi kuaförler listesini de araştırıyor olabilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki şehirdeki en iyi kuaför, bütçenize uygun, tarzınıza yakın çalışmalar yapan, yani beklentilerinize en doğru yanıtları veren firmadır.

Nevşehir’de profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları