Gelin Saçı ve Makyajı

Çekmeköy Gelin Saçı ve Makyajı

Erdem Kıramer Çekmeköy
1 Yorum
2. yıl
Çekmeköy

Mesleğe 1959 yılında başlayan Erdem Kıramer, 1968’de Nişantaşı’nda ilk salonunun kapılarını müşterilerine açmış. Kurumsallaşmak için yoluna şubeleşmeyle devam eden kurucumuz, 1987’de şirketleşmeyi...

7.500-10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

15.000 TL'den fazla
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
Çekmeköy
Makeup Hilal
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
Çekmeköy
Form Kuaför
2.500-5.000 TL
Çekmeköy
Hair Planet
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çekmeköy Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan ilçelerden biri olan Çekmeköy, uygun fiyatları ve sunduğu pek çok olanakla göze çarpan ilçelerden biri. Bu ilçede gelinlere ve her türlü kuaför hizmeti yaptırmak isteyenlere özel pek çok güzellik salonu bulunabiliyor. Çekmeköy kuaförleri genellikle Merkez Mahallesi ve Madenler Mahallesi gibi merkezi bölgelerde bulunuyor.

Çekmeköy Merkez Mahallesi kuaförlerine pek çok metro ve otobüs hattı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çekmeköy’deki Madenler kuaförleri de M5 metro hattı ve çok sayıda otobüs ile kolay ulaşılabildiklerinden ötürü çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Mimar Sinan, Taşdelen, Çamlık, Mehmet Akif, Madenler, Hamidiye mahalleleri de çok sayıda Çekmeköy kuaför salonlarına ev sahipliği yapıyor.

Çekmeköy'deki kuaförler arasında çeşitli fiyat aralıkları ve hizmetler sunan yerler mevcut. Bazıları sadece saç kesimi ve boyama hizmeti sunarken, diğerleri ise; cilt bakımı, makyaj ve gelin saçı gibi özel hizmetler de sunuyorr. Çok fazla düğün mekanına da ev sahipliği yapan ilçedeki kuaförlerde gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça uzman ekipler yer alıyor.

Çekmeköy Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Çekmeköy'deki kuaför fiyatları genellikle semtin farklı bölgelerine göre değişiyor. Merkez Mahallesi, ve Madenler’de daha yüksek fiyatlı salonlar bulunabiliyor. Ancak ilçedeki salonlarda fiyatların İstanbul kuaförlerinin ortalamasından biraz daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. İlçede en uygun fiyatlı kuaför salonları; Taşdelen, Çamlık, Mimar Sinan ve Mehmet Akif’te yer alıyor. Ayrıca salonlar indirimler yapabildiği için fiyatlar daha uyguna gelebiliyor.

Genellikle ödenecek tutar yapılacak işlemle belirleniyor. Bu doğrultuda gelin saçı ve makyaj işlemleri normal saç ve makyaj işlemlerinden daha ayrıntılı bir şekilde yapıldığı için bir tık daha yüksek oluyor. Saç boyama, ombre, balyaj, ipek kirpik, Brezilya fönü gibi işlemler de daha maliyetli veya yapılması daha çok zaman aldığı için çoğunlukla yüksek fiyatlara sahip oluyorlar.

Çekmeköy Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çekmeköy'deki birçok kuaför arasından seçim yaparken, dikkate almanız gereken bazı faktörler mevcut. Öncelikle kuaförün, özellikle düğün gününüzde size en iyi hizmeti sunabilmesi için en az 2-3 yıllık deneyime sahip olması gerektiğini unutmayın. Düğün saçınız ve makyajınız için farklı ve özgün fikirler sunabilen bir kuaför seçerek kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

Kuaförlerin kullandığı ürünlerin kalitesi de önemli. Salon tarafından kullanılan cilt ve makyaj ürünlerinin kalıcılığının yüksek olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde düğününüz ilerledikçe görünümünüz bozulabilir. Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanan kuaförleri seçerek hem saçınızın sağlığını hem de cilt sağlığınızı riske atmamış olursunuz. Çekmeköy kadın kuaförleri arasından bütçenize uygun tercih yapmaya da özen göstermelisiniz.

Çekmeköy Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Çekmeköy Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Çekmeköy gelin saçı fiyatları; kuaförün kalitesi, saçınızın uzunluğu ve istediğiniz saç modelini yapmanın ne kadar süreceği gibi pek çok faktöre göre değişiklik gösteriyor. Daha uzun sürecek, uğraştırıcı modelleri kuaförler daha yüksek fiyatlara yapabiliyorlar. Doğal ve salaş modellerde ise daha uygun bir ücret alınabiliyor. Saçta kullanılacak ürünler de fiyatta artışa neden olabiliyor.

Çekmeköy’de gelin saçı yaptırırken kullanılacak taç, toka veya aksesuarları da kuaförlerden temin etmek isterseniz, bu toplam tutara yansıtılabiliyor. Eğer saça boya veya bakım gibi ekstra hizmetler isterseniz de fiyatta artış yaşanması mümkün. Ancak Çekmeköy’deki kuaför fiyatları çok yüksek olmadığı için ilçedeki pek çok salonda oldukça uygun fiyatlarla gelin başı yaptırabilirsiniz.

Çekmeköy Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Çekmeköy kuaförlerinde gelin saçı gibi makyaj işlemleri de çoğu salonda uygun fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor. Çekmeköy’de salondan salona fiyatların değişiklik gösterdiğini söylemek mümkün. Daha ünlü makyözleri bünyesinde bulunduran salonlarda daha yüksek fiyat talep edilmesi oldukça olası. Ancak ilçede az tanınan oldukça deneyimli ve başarılı makyözlere sahip kuaför salonları da mevcut.

Çekmeköy gelin makyajı işlemlerinin fiyatı, makyajın şekline veya kullanılan malzemelere göre de değişiklik gösteriyor. Kalıcı makyaj işlemlerinde 1 seneden fazla kalıcılık sağlanabildiği için bu işlemler daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Porselen makyajlardaysa daha uzun sürmelerinden dolayı daha fazla ücret talep ediliyor. Doğal görünümlü makyajlar ise birçok gelin tarafından tercih edilen ekonomik ve şık bir seçenek.

Çekmeköy Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları