Gelin Saçı ve Makyajı

Beşiktaş Gelin Saçı ve Makyajı

Glam By Nazikat
5,0
(28 Yorum)
3. yıl
Beşiktaş
5 saatte cevap verir

Glam by Nazikat, 2017 yılından bu yana faaliyet gösterdiği sektörde, saç ve makyaj konusundaki olağanüstü profesyonelliğiyle öne çıkıyor. Özellikle gelinler ve gelin yakınlarının hayal ettiği...

5.000-7.500 TL
İncele
Fatma Şahin Erdem Makeup Artist
5,0
(9 Yorum)
3. yıl
Kadıköy
6 saatte cevap verir

2008 yılından bu yana Fatma Şahin Erdem İstanbul Makeup Artist olarak gerek kaliteli hizmet anlayışım gerek zevk sahibi bakış açımla kadınların hayatına güzellik katıyorum. Şimdi de verdiğim fark...

7.500-10.000 TL
İncele
Hair Make-up Jeylo Stüdyo Bebek
4,8
(34 Yorum)
4. yıl
Kağıthane

Merhaba, ben Ceylan Odacıoğlu. Hair Make Up By Jeylo markasının sahibi olarak pek çok ünlü kurum ve organizasyon için make-up artist olarak hizmet veriyorum. Beşiktaş ve Kağıthane olmak üzere...

7.000
5.000 TL
İncele
Bi Kuaför
10 Yorum
Beşiktaş

Bi Kuaför Şişli’de 2017 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. 11 yıllık kuaförlük geçmişimizle deneyimliyiz ve yenilikçi vizyonumuzu her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Gelin saçı ve makyajı...

2.500-5.000 TL
İncele
Bliss Wedding
5,0
(9 Yorum)
3. yıl
Beşiktaş

Bliss Kuaför olarak uzun yıllar sonucunda edindiğimiz tecrübe sayesinde düğün gününüzde göz alıcı saçlara ve bakışlarınızla yüzünüzü öne çıkaracak etkileyici bir makyaja sahip olmanız için...

10.000-15.000 TL
İncele
San Kuaför Levent
3 Yorum
Beşiktaş
13 saatte cevap verir

En özel gününüzde güzelliğinizi öne çıkaran saç ve makyaj modeliyle parlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse, San Kuaför Levent tam size göre! Her gelinimizin ayrı bir tarzı ve güzelliği olduğunu bilerek...

10.000
8.000 TL
İncele
Zeynep Seyhan Make Up
Beşiktaş
1 saatte cevap verir

Zeynep Seyhan MakeUp, 2018 yılında kurulan saç ve makyaj stüdyosu. Zeynep Seyhan, stüdyosunu kurmadan önce serbest çalışarak bugün olduğu gibi Türkiye’nin her yerine hizmetini götürerek adını...

7.500-10.000 TL
İncele
Merve Talu Bride Stüdyo
3,4
(4 Yorum)
Beşiktaş
1 saatte cevap verir

Merve Talu Bride Studio olarak yeni bir oluşum olabiliriz; ancak saç tasarımcımız ve makyaj artistimiz, bu sektörde 25 yıldır süregelen başarılı kariyerleriyle adından söz ettiriyor. Daha önce...

5.000
3.999 TL
İncele
Sinem Tekin Hair & Make Up Artist
2 Yorum
Beşiktaş
1 saatte cevap verir

Sinem Tekin Hair & Make Up Artist, 6 yıldır Kadıköy gelin saç makyaj sektöründe aktif olarak hizmet veren deneyimli bir profesyonel. Bireysel çalışarak, işine tutkuyla bağlılığını her an...

15.000
12.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beşiktaş
Saay Kuaför
Beşiktaş
Ahmet Akkafa
5.000-7.500 TL
10.000-15.000 TL
15.000 TL'den fazla
Beşiktaş
Nba Kuaför
Beşiktaş
Salon Leo
15.000 TL'den fazla
5.000-7.500 TL
Beşiktaş
Fön Kuaför
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
Beşiktaş
Es Kuaför
Beşiktaş
Plato Kuaför
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beşiktaş Kuaförleri ve Hizmetleri

İstanbul’un en gelişmiş ve yoğun nüfuslu ilçelerinden biri olan Beşiktaş’a birçok noktadan kolay ulaşım sağlanabiliyor. Özellikle saç, makyaj ve kuaför işlemlerinde en iyi güzellik salonlarına ve firmalara ev sahipliği yapan ilçede her türlü ihtiyacınız için oldukça profesyonel ekipler hizmet veriyor. Beşiktaş’taki güzellik salonları düğünden önce gelin saçı, makyajı ve bakım işlemlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Beşiktaş’ta neredeyse her mahallede salon bulabilmek mümkün. Beşiktaş kuaförleri ilçenin de en ünlü bulvarı olan Barbaros Bulvarı ve civarında ağırlıklı olarak yer alıyor. Beşiktaş’ta ayrıca Merkez Mahallesi, Levent, Etiler, Ortaköy ve Bebek’te çok sayıda kuaför salonu bulunuyor. Beşiktaş’ta kuaför bulabileceğin diğer semtler ise Akatlar, Cihannüma, Kuruçeşme, Gayrettepe, Yıldız, Levazım ve Nispetiye.

Beşiktaş Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Beşiktaş’ta bulunan salonların pek çoğunun ünlü olmaları, verdikleri lüks hizmetler ve sahip oldukları profesyonel ekiplerden dolayı fiyatlarının İstanbul kuaförlerinin ortalamasından yüksek olduğunu söylemek mümkün. Ancak ilçede uygun fiyatlı pek çok kuaför veya güzellik salonu da bulunabiliyor. Ayrıca Beşiktaş kuaför salonlarında zaman zaman büyük indirimler ve kampanyalar ile uygun fiyatlarla işlemler yaptırılabiliyor.

Konaklar, Levazım, Ortaköy, Bebek ve Etiler kuaförleri Beşiktaş’ta ünlüler tarafından da tercih edilen en lüks kuaförler. Beşiktaş’ta uygun fiyatlı salonlar ise çoğunlukla Türkali, Abbasağa, Levent, Gayrettepe, Akatlar, Balmumcu, Sinanpaşa ve Yıldız’da bulunuyor. Fiyatlar yapılacak işlemlere göre belirleniyor. Gelin saçı, kaynak, boya ve röfle gibi uzun süren veya maliyetli işlemler daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Beşiktaş’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

“Beşiktaş’ta en iyi kuaför seçimi nasıl olmalı?” diye soracak olursanız, bunun için birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerektiğiniz söyleyebiliriz. Beşiktaş’ta kuaför seçiminizde en doğru tercihi yaparken firmaların yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olmalısınız. Bu sayede oradan hizmet almış insanların memnuniyetlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca salonların sayfalarından fotoğraflarını ve yaptıkları işlemleri de inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş oldukça büyük bir şehir olduğu ve zaman zaman trafik sorunları yaşanabildiği için ilçede salon seçerken konumuna da dikkat etmelisiniz. Düğün mekanınıza veya size en yakın veya yolunuz üzerindeki Beşiktaş kuaförlerini seçmeniz iyi bir tercih olabilir. Salonun sunduğu imkanları da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin sıcak yaz günlerinde klimalı bir salonda daha rahat olabilirsiniz.

Beşiktaş’taki kuaförler arasında fiyat bir hayli değişebiliyor. İşletmenin sunduğu hizmetlerin kalitesine ve seçeneklerine göre fiyatları karşılaştırarak bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kuaförlerin deneyimi, bilhassa en özel günlerinizde yaptıracağınız işlemler için fazlasıyla önemli. Beşiktaş'ta bulunan kuaförlerin, bu işlemlerde uzmanlaşmış deneyimli bir ekibe sahip olduğundan emin olmalısınız. Hijyenik ve daha temiz salonları da tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

İstanbul Beşiktaş kuaförleri, gelinlere alabilecekleri en iyi ve kapsamlı hizmetleri sunuyorlar. İlçedeki kuaförlerde gelin saçı ve makyajı dışında pek çok hizmet de sağlanıyor. Beşiktaş gelin saçı hizmetinin yanı sıra ilçedeki salonlarda saçlarınız için kesim, ombre, sombre, brushlight, boya, dip boya, Brezilya fönü, saç bakımı, saç botoksu gibi onlarca işlem yapılabiliyor.

Beşiktaş’ta gelin makyajı işleminizi kalıcı veya normal şekillerde yaptırabilirsiniz. Makyajınız için isteğinize göre porselen bir görünüm veya doğal bir görünüm uygulanabiliyor. Makyaj esnasında ten renginize en uygun ürünler seçiliyor. Ayrıca salonlarda ağda, kaş tasarımı, ipek kirpik, kaynak, pedikür, manikür, protez jel tırnak, kalıcı oje, kaş liftingi gibi her türlü kuaför işlemi yaptırılabiliyor.

Beşiktaş kuaförleri gelin saçınız ve makyajınız için tam olarak sizin istediğiniz modelleri, yüz şeklinizi de göz önüne alarak en iyi şekilde yapıyor. İşlemler esnasında en kaliteli malzemeler kullanılıyor. İsterseniz pek çok firmanın yüz ve cilt bakımları, fotoğraf çekimi, takma kirpik, saç ve makyaj içeren gelinlere özel paketlerini de tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Beşiktaş gelin saçı fiyatları, seçeceğiniz kuaför veya güzellik salonunun hizmet kalitesine, deneyimine, saçınızın uzunluğuna ve stilin karmaşıklığına göre değişebilir. İlçede fiyatları en çok etkileyen faktörlerden biri salonun ünü ve tanınmışlığı oluyor. Etiler, Bebek, Arnavutköy gibi Beşiktaş’ın lüks kuaförlerine sahip semtlerde gelin başı fiyatları daha yüksek olabiliyor.

Levent, Gayrettepe, Nispetiye ve Sinanpaşa gibi semtlerde ise fiyatlar değişiklik gösteriyor. Beşiktaş’ta gelin başı fiyatlarının en uygun olduğu semtlerin başında Kültür, Balmumcu ve Türkali gibi semtler geliyor. Yaptıracağınız modelin zorluğu ve saçın yapım süresi fiyatları etkileyebiliyor. Taç veya toka gibi aksesuarları da kuaförden temin ederseniz, ekstra ücret ödeyebilirsiniz.

Beşiktaş Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Beşiktaş kuaför fiyatları, gelin makyajı için de pek çok faktöre göre değişiklik gösterebiliyor. İlçedeki lüks salonlarda gelin makyajı için yüksek fiyatlar istenirken daha az bilinen salonlarda bu işlemi daha uyguna yaptırabilirsiniz. Pahalı ve lüks ürünler kullanan, uzman ve tanındık makyözlerle çalışan salonlarda da daha yüksek bir tutar ödemeniz gerekiyor.

Eğer ayrıntılı porselen bir makyaj isterseniz de salonlarda fiyatlar artabiliyor. Daha doğal görünümlü hafif makyajlar için fiyat daha uygun oluyor. Makyajınızı mekanda veya evinizde yaptırmak istediğinizde ise kuaför fiyatları Beşiktaş’ta daha yüksek olabiliyor. Beşiktaş gelin saçı ve makyajını içeren paketlerden birini satın alarak daha uygun fiyatlarla makyaj işleminizi halledebilirsiniz.

Beşiktaş Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları