Gelin Saçı ve Makyajı

Üsküdar Gelin Saçı ve Makyajı

Büşra Bayram Makeup Stüdyo
4,9
(9 Yorum)
Üsküdar
2 saatte cevap verir

Büşra Bayram markası, 2018 yılından beri Kadıköy gelin saç makyaj alanında profesyonel kariyerime devam ediyorum. Başlangıçta bir hobiden başlayan bu yolculuk, çiftler tarafından büyük beğeni...

6.000
3.000 TL
İncele
Selin Beauty Center Acıbadem
5,0
(7 Yorum)
2. yıl
Üsküdar

Selin Beauty Center Acıbadem olarak Üsküdar’da 2021’den bu yana gelinlerimizin mutlu gülümsemelerinin sebebi oluyoruz. Düğün tarihiniz yaklaşırken gelinliğinizle uyumlu bir saç ve makyaj modeline...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Üsküdar Saj Kuaför

5.000-7.500 TL

Üsküdar Yeliz Biliciler

2.500 TL'den az

Üsküdar Mrs. Salon

Üsküdar Görkem Kuaför

7.500-10.000 TL

Üsküdar Can Doğan Kuaför

2.500 TL'den az

Üsküdar Massimo Kuaför

7.500-10.000 TL

Üsküdar Nesimi & Mahir Kuaför

5.000-7.500 TL

Üsküdar Seda Taşpınar Kuaför

7.500-10.000 TL

Üsküdar Özgün Cadde Kuaför

5.000-7.500 TL

Üsküdar Meral Çolak Meç Kuaför

2.500 TL'den az

Üsküdar Özenir Kuaför

5.000-7.500 TL

Üsküdar Ali & Cennet Kuaför

5.000-7.500 TL

Üsküdar Kuaför Adil

5.000-7.500 TL

Üsküdar Hair Chefs Coiffeur & Make Up

5.000-7.500 TL

Üsküdar Yunus Çiçek Saç Sanat Studio

2.500-5.000 TL

Üsküdar Vella Kuaför

7.500-10.000 TL

Üsküdar Yudum Tolga Kuaför

2.500-5.000 TL

Üsküdar Sam Kuaför

2.500-5.000 TL

Üsküdar Mai Beauty & Hair Design

7.500-10.000 TL

Üsküdar Ali Gür Acıbadem

5.000-7.500 TL

Üsküdar Erdem Kaya Kuaför

2.500-5.000 TL

Üsküdar Aşkın Kuaför

2.500-5.000 TL

Üsküdar Bella Art Kuaför

2.500 TL'den az

Üsküdar Süleyman & Özlem Kuaför

2.500-5.000 TL

Üsküdar Adil Erdal Kuaför

10.000-15.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Üsküdar Kuaförleri ve Hizmetleri

Üsküdar’da özel davet günlerinizin rüya gibi geçmesini sağlayacak pek çok kuaför mevcut. Üsküdar kuaförleri çoğunlukla profesyonel bir kadroyla birlikte çalışıyor. Geniş kapsamlı hizmet paketleriyle öne çıkan kuaförler; Acıbadem, Bahçelievler, Burhaniye ve Altunizade’de yer alıyor. Bu ilçelerin yanı sıra Bulgurlu, Kuzguncuk, Sultantepe ve Salacak’ta da birbirinden farklı hizmetler sunan kuaförler bulunuyor.

Üsküdar kuaför salonlarının neredeyse tamamı, gelinlere hem saç hem de makyaj hizmeti sağlayabiliyor. Gelinlerin memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışıyla dikkat çeken Üsküdar kuaförleri, sektöre ve değişen modaya ayak uyduruyor. Trendleri yakından takip eden deneyimli kuaförler, her fikir ve tasarımı salonlarında uygulayabiliyor. İçinize sinen bir görünüm için uzman ekipler seferber oluyor.

Üsküdar Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul kuaförleriyle kıyaslandığı zaman Üsküdar’daki seçeneklerin bir hayli makul fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Uygun ve ortalama fiyatlı onlarca kuaför Üsküdar’ın neredeyse bütün semtlerinde hizmet veriyor. Ekstra hizmetler sunarak gelinlere çeşitli ayrıcalıklar sağlayan kuaförlerde, fiyatlar bir tık daha yüksek olabiliyor. En uygun fiyatlı opsiyonlar; Altunizade, Kazım Karabekir, Acıbadem ve Bulgurlu’da yer alıyor.

Üsküdar kuaför fiyatları semtlere göre değişebiliyor. Kuaförlerin hizmet içerikleri ile saç ve makyaj yapımında kullanılan malzemeler, ödeyeceğiniz tutar üzerinde etkili oluyor. Lüks ürünler ve ek hizmetler kuaför maliyetini artırabiliyor. Acıbadem ve Küçük Çamlıca’daki salonların bir kısmı, sektörde tanınan isimlerle birlikte çalışıyor. Üsküdar’da kuaför fiyatları, personellerin sayısına göre de farklılık gösterebiliyor.

Üsküdar’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Üsküdar Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Üsküdar’da iyi kuaför bulmak hiç de zor değil! İlçedeki kuaförlerde gelinleri mutlu edecek onlarca hizmet ve olanak bulunuyor. Saç ve makyaj alanında uzman ekipler, gelin adaylarına her konuda yardımcı oluyor. Saç kesimi, boya, röfle, balyaj, ışıltı, ağda, manikür ve pedikür gibi hizmetler ilçedeki firmaların neredeyse tamamında sunuluyor.

Üsküdar kadın kuaförleri, gelinlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunuyor. Düğünü için toplu bir model tercih eden kısa saçlı gelin adayları; kaynak, postiş, peruk ya da çıtçıtlardan yardım alabiliyor. Boyalı ve yıpranan saçlar için keratin bakım şahane bir seçim oluyor. Perma ve Brezilya fönü gibi işlemler sayesinde gelinler beğendikleri saç modellerini uzun süre boyunca kullanabiliyor.

Üsküdar güzellik salonlarının büyük bir kısmı; kalıcı oje, protez tırnak, ipek kirpik, cilt bakımı, epilasyon, el ve ayak masajı yapabiliyor. Kalıcı işlemler yaptıracak, solaryuma girecek veya bölgesel zayıflama hizmetlerinden faydalanacak olan gelin adaylarının istedikleri sonuçları alabilmeleri için birden fazla kez seansa gitmeleri gerekiyor. Bütün bu dokunuşlar, gelinlerin güzelliğini taçlandırıyor.

Üsküdar Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Üsküdar gelin saçı fiyatlarının geniş bir skalası bulunuyor. Gelin adayları, saçına yaptırmak istediği işlemler doğrultusunda bir ücret ödüyor. Kuaförler ise saçın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre bir fiyat belirliyor. Sade ve doğal görünümler, uğraş gerektiren modellere kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor. Bulgurlu kuaförleri gelin saçı modelleri için cep dostu rakamlar talep ediyor.

Gelin adayları, saçını evde veya düğün mekanında yaptırmayı tercih edebiliyor. Bu noktada ödenecek tutar da artıyor. Kesim, boya ve kaynak gibi ekstra işlemler ücretleri yükseltebiliyor. Gelin adayları, kuaförde saç modeline uygun olan aksesuarı bulup kiralamak ya da satın almak isteyebiliyor. Aksesuar alımları için ayrıca bir ödeme yapmak gerekiyor.

Üsküdar Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Üsküdar gelin makyajı fiyatları; uygun, ortalama ya da daha yüksek olabiliyor. Gelin makyajını oldukça uygun fiyatlara mal edebileceğin salonlar, Acıbadem ve Bulgurlu’da yer alıyor. Düğün makyajı için ortalama bir fiyat aralığı belirleyen gelinler, Altunizade kuaförlerini gönül rahatlığıyla tercih edebiliyor. Çengelköy kuaförlerinde ise gelin makyajları ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlandırılıyor.

Gelin makyajları için kullanılan malzemeler fiyatları doğrudan etkiliyor. Bazı makyözler lüks marka makyaj malzemelerini bazılarıysa ortalama fiyatlı muadilleri kullanmayı tercih ediyor. Sektörde tanınan isimlerin hünerli ellerinden çıkan gelin makyajları biraz daha pahalıya mal olabiliyor. Düğün boyunca formunu koruyan porselen makyajlar için ortalama veya yüksek skalada fiyatlar talep edilebiliyor.

Üsküdar Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları