Gelin Saçı ve Makyajı

Bakırköy Gelin Saçı ve Makyajı

Mehmet Tatlı Marmara Forum
3. yıl
Bakırköy

Düğün gününüzde kendinizi uzman ellere emanet etmek istiyorsanız, Mehmet Tatlı Marmara Forum’da sizi ağırlamaya her zaman hazırız. Kurucumuz Mehmet Tatlı 1961 yılından beri kuaförlük mesleğinde...

7.500-10.000 TL
İncele

İşletmemiz, saç ve makyaj konusunda profesyonel olan çalışanlardan oluşuyor. San Coiffure Bakırköy olarak hem evde hem de mekanımızda hizmet veriyor, sizi düğününüz için hazır ederken en kaliteli...

10.000-15.000 TL
İncele
Hair Makeup Kızıl Cadı
5,0
(18 Yorum)
Bakırköy
3 saatte cevap verir

Merhaba,ben Make Up Kızıl Cadı’nın kurucusu Kadriye Demirkapı. İstanbul, Bakırköy gelin başı kuaför ve gelin makyajı hizmetleri sunmaktayım. 27 yılı aşkın bir süredir mesleğime olan tutkumu hiç...

10.000
5.500 TL
İncele
Selçuk Sümer Hair Studio
5,0
(32 Yorum)
7. yıl
Bakırköy
1 saatte cevap verir

Selçuk Sümer Hair Studio, 1988 yılında meslek hayatına başlayarak uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Selçuk Sümer Bakırköy’de firma sahibi olan Selçuk Sümer,1999 yılında ise işletme...

5.000-7.500 TL
İncele
Çiğdem Yangın Hair-Makeup Artist
4,9
(53 Yorum)
2. yıl
Bakırköy
2 saatte cevap verir

Merhaba, ben Çiğdem Yangın. 8 yıldır profesyonel gelin saçı ve makyajı başta olmak üzere VIP kadın kuaförlüğü hizmeti veriyorum. Gelinlerimizi hayatlarının en güzel gününe hazırlamak benim için...

7.500
6.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bakırköy Pro Make-Up & Hair

2.500-5.000 TL

Bakırköy Makeup by Busem

2.500 TL'den az

Bakırköy Europe Hair Dresser

2.500 TL'den az

Bakırköy Kenan Ökçen Kuaför

7.500-10.000 TL

Bakırköy Kader Kaya Makeup

2.500-5.000 TL

Bakırköy Salon Tarz

5.000-7.500 TL

Bakırköy Hair Partner

5.000-7.500 TL

Bakırköy Murat Güneş

10.000-15.000 TL

Bakırköy Angel Kuaför Bakırköy

2.500 TL'den az

Bakırköy Meg's Kuaför

5.000-7.500 TL

Bakırköy Lila Kuaför

2.500 TL'den az

Bakırköy Ahmet Çakmak Hair Designer

5.000-7.500 TL

Bakırköy Salon Black White

2.500 TL'den az

Bakırköy Hair Love by Emre Tunç

7.500-10.000 TL

Bakırköy Eris Kuaför

5.000-7.500 TL

Bakırköy Brush Hair Art

5.000-7.500 TL

Bakırköy Kuaför Ali Sevil

2.500 TL'den az

Bakırköy Niko Coiffeur

7.500-10.000 TL

Bakırköy Bülent Saral Coiffeur

5.000-7.500 TL

Bakırköy Mali Kuaför Florya

2.500-5.000 TL

Bakırköy Reşat Yener Saç Tasarım

7.500-10.000 TL

Bakırköy İbrahim Eken

7.500-10.000 TL

Bakırköy Özgür Vural Hair Designer

7.500-10.000 TL

Bakırköy Onla Kuaför

2.500-5.000 TL

Bakırköy Ufuk Saç Tasarım

5.000-7.500 TL

Bakırköy Q Plus Hair Coiffeur

2.500-5.000 TL

Bakırköy Ela & Mustafa Kuaför

2.500-5.000 TL

Bakırköy Ahmet Akgül

5.000-7.500 TL

Bakırköy Mehmet Tatlı Ataköy Towers

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bakırköy Kuaförleri ve Hizmetleri

Bakırköy kuaförleri; kaliteli hizmetleriyle birçok çiftten övgü topluyor. Hayatınızın bu önemli gününde gelinliğinizle uyumlu saç ve makyajın önemini bilen kuaförler, hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Bakırköy kadın kuaförleri, son teknoloji saç ekipmanları ile çalışıyor ve yeni trendleri takip ediyor. En fazla kuaför seçeneği Florya ilçesinde bulunuyor, ancak Bakırköy Meydan kuaförleri de size birçok opsiyon sunuyor.

Bakırköy İncirli kuaförleri, saçınızın uzunluk ve yoğunluğuna göre size en uygun saç modellerini öneriyor. Yapılan provalar sonucu zevklerinizi de değerlendiren uzmanlar saç modelinize karar veriyor ve modelin içinize sindiğine emin oluyor. Bakırköy’deki en iyi kuaförler düğün gruplarına toplu hizmet verebiliyor. Gelin hazırlığının yanı sıra ortalama 10 kişinin saçı ve makyajı yapılabiliyor.

Dünyaca ünlü ve kaliteli makyaj ürünleri kullanan Bakırköy’deki kuaförler, makyajınızın gün boyunca kalıcı olmasını sağlıyor. Fotoğraf çekimleri için özel makyajlar yaptırabileceğiniz kuaförler bulmak da mümkün olabiliyor. Dekolteli gelinlikler tercih eden gelinlerin dekolte makyajı da kuaför hizmet paketlerinin içinde yer alıyor. Organizasyonunuz öncesinde birçok kuaförden kalıcı oje/nail art hizmetleri de alabiliyorsunuz.

Bakırköy Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Bakırköy’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bakırköy’de kuaförlerle önceden iletişime geçmeniz gerekebiliyor. Bu sayede yoğun dönemlerde randevu almanız kolaylaşabilir. Şehir dışında alacağınız hizmetler için kuaförlerle en az 3-4 hafta önceden anlaşmanızı öneriyoruz. Seçtiğiniz kuaförün Bakırköy’de salonu varsa iletişim süresi düğünden önceki son 2-3 haftaya düşebiliyor. Sıklıkla tercih edilen Yeşilköy kuaförleri ile anlaşmak için olduğunca erken randevu almanız gerekiyor.

Eğer gelin saçı ve makyajı dışında hizmetler almak istiyorsanız kuaförler ile önceden konuşarak hangi hizmetleri verdiklerini öğrenmeniz gerekiyor. Düğün günü nedimeleriniz ve yakınlarınız da saç ve makyaj yaptıracaksa, seçtiğiniz kuaförün kaç kişiye aynı anda hizmet verebileceğini öğrenmek de önemli oluyor. Bazı mekanlar damatlara özel hazırlık hizmetleri de verebiliyor.

Bakırköy Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Bakırköy güzellik salonları da kuaförlerin dışında saç ve makyaj hizmeti alabileceğiniz yerler. Gelin saçı ve makyajının yanı sıra birçok farklı bakım hizmeti de sağlayan firmalar, düğünlerinden önce rahatlamak isteyen gelinlerin ilk tercihi oluyor. Birçok firma cilt bakımı, el/ayak masajı ve manikür/pedikür hizmetleri ile yanınızda oluyor.

Aralarından dilediğinizi seçebileceğiniz Bakırköy saç tasarım merkezleri, isteğiniz üzerine saç kesim hizmeti sağlayabiliyor. Düğün saçlarının vazgeçilmezi olan aksesuarları firmalar ile konuşarak seçebilir ya da seçtiğiniz aksesuara uygun saç modellerini konuşabilirsiniz. Son yıllarda inci kaplamalı taçların oldukça popüler olduğunu görüyoruz. Şık beyaz fularlar ve taşlı süslemeler de Bakırköy gelin saçı aksesuarları arasında sıklıkla tercih ediliyor.

Gelin saçının yanı sıra önemli olan bir detay da makyaj olarak karşımıza çıkıyor. Farklı tarz gelinliklere uygun olan makyajları size öneren salonlar, tercihlerinizi de göz önünde bulundurarak en uygun makyajı seçmenize yardımcı oluyor. İhtişamlı gelinliklere buğulu ve koyu makyajlar, bohem düğünler için ise açık renklerle güçlenen sade bir görüntü öneriliyor.

Bakırköy Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Bakırköy gelin saçı fiyatları mahallelere göre farklılaşabiliyor. Kartaltepe ve Zeytinlik’te hizmet veren salonlar cebi yormayan fiyatlar ile sıklıkla tercih ediliyor. Kapsamlı saç bakım hizmetleri için ise bütçenizi arttırarak Florya’ya yönelebilirsiniz. Eğer saç uzunluğunuz istediğiniz model için yeterli kalmazsa ekstra ücretler karşılığında peruk ve çıt çıt kaynakların yardımı ile hayalinize ulaşabileceğiniz mekanlar da bulunuyor.

İstanbul gelin saçı ve makyajı firmaları ücretsiz prova hizmetleri verebiliyor. Bu sayede ekstra ödeme yapmadan seçtiğiniz gelin saçınızı deneyerek sevdiğinize emin olabilirsiniz. Daha sade saç modelleri tasarruf etmenizi sağlayabiliyor. Düğün mekanında alacağınız hizmetler daha yüksek olabiliyor. Aynı şekilde şehir dışı hizmetlerin de daha yüksek rakamlara geldiğini hatırlatmak istiyoruz.

Bakırköy Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Bakırköy Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Bakırköy gelin saçı uzmanları farklı tür gelinlikler için saç modeli tavsiyesi yapıyor. Gelinliğinizin yaka şekli saç modeli seçiminizde önemli oluyor. Eğer straplez bir gelinlik giyecekseniz saç aksesuarları ile görüntünüzün dengeli olmasını sağlayabilirsiniz. Uzmanlar yarım toplu modelleri bu yaka tipi için öneriyor. V yaka gelinlikler için ise su dalgası yapılmış açık saçlar tercih ediliyor.

Gelin saçı uzmanları derin dekolteler için genellikle toplu saçlar öneriyor. Hacimli at kuyrukları ve zarif topuzlar ilk tercih oluyor. Yüksek yakalı gelinlikler için ise önerilen modeller yüksek sıkı topuzlar ve at kuyrukları oluyor. Eğer gelinliğiniz asimetrik bir modelse açık bırakacağınız saçınızı boş olan omzunuza yönelterek gelinliğinizin tüm detaylarının görüneceğine emin olabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları