Sakarya Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün saçı ve makyajını şansa bırakmaman için, Sakarya kuaförlerini ve düğünler için yaptıkları modelleri bir araya topladık. Hemen kuaförleri ve modelleri incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!araya getirdik. Sakarya’nın usta kuaförlerini inceleyip fiyat teklifi alarak kolayca karar verebilirsiniz.

Tria F Beauty Studio
14
Tria F Beauty Studio

Sakarya

0 yorum

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.000-2.000 TL
Safir Kuaför
15
Safir Kuaför

Adapazarı

0 yorum

Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ekibimiz ile sizlerleyiz. Her türlü saç bakımı, en özel gelin başı modelleri ve en doğal gelin makyajı modelleri için bizimle iletişime geçin. Gelin makyajı,...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
800-1.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken gelinliğiniz size yol gösterebilir. Gelin saçınız gelinliğinize gölge düşürmeyecek onu öne çıkaracak bir model olmalı. Örneğin kayık yakalı bir gelinliğiniz varsa saçlarınızı açık bırakmanız gelinliğinizin detaylarını gizleyecektir. Onun yerine dalgalı romantik topuzlar, şık atkuyrukları tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız da yarım toplu bir model tercih etmenizi öneririz. Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri başlıklı makalemizi okuyarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gelin saçınızı belirlerken organizasyonunuzun tarzını da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Eğer sade bir nikah töreni ile evlenmeyi düşünüyorsanız kabarık topuzlar biraz abartılı kaçabilir. Onun yerine şık bir atkuyruğu ya da ense topuzu gibi bir nikah saçı kullanabilirsiniz. Nişan saçı seçiminizi yaparken de organizasyonunuzu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Eğer bir balo salonunda prenses kesim nişanlık modeli ile töreninizi gerçekleştirecekseniz gösterişli saçlar tercih edebilirsiniz. Ancak evde aile arasında sade bir tören yapacaksanız zarif bir bale topuzu ya da örgü topuz kullanabilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

İki çeşit gelin makyajı vardır: Bunlardan biri özel ürünlerle yapılan porselen gelin makyajı diğeri ise ince yapılı ürünlerle yapılan doğal gelin makyajı. Doğal gelin makyajını cilt problemleri olmayan gelin adaylarına öneriyoruz. Eğer cildinizde leke ya da pürüz gibi ufak tefek problemler varsa cildi kusursuz gösteren ve fotoğraflarda çok iyi çıkmanızı sağlayacak olan porselen makyajı öneririz. Porselen makyaj yaptırmayı düşünüyorsanız gözlere derinlik katan buğulu gelin göz makyajı deneyebileceğiniz alternatifler arasında. Buğulu Gelin Makyajı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey başlıklı makalemizi inceleyerek bu göz makyajı hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Sakarya’da profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları