Gelin Saçı ve Makyajı

Sakarya Gelin Saçı ve Makyajı

Safir Kuaför
6 Yorum
Adapazarı

Safir Kuaför Sakarya’da 2005 yılından bu yana gelin adaylarının ilk tercihi olmayı kendine ilke edinmiş bir işletmedir. Sakarya’da “Saç Topuzlarının Kraliçesi” unvanımızla en modern, en şık ve göz...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

5.000-7.500 TL
10.000-15.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
Adapazarı
Kuaför Meryem
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
Adapazarı
Karum Kuaför
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sakarya Kuaförleri ve Hizmetleri

Sakarya kadın kuaförleri şehrin merkezi noktalarında hizmet vererek herkes için kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Firmaların özellikle de Adapazarı ilçesinde yoğunlaştığını görüyoruz. Ferizli, Geyve ve Servidan’da da çeşitli kuaförleri bulabilirsiniz. Saçınız ve makyajınız için aynı salondan hizmet alabileceğiniz gibi; bu konularda özel olarak uzmanlaşmış saç tasarım merkezleri ve makyaj stüdyolarını da Sakarya’da bulabilirsiniz.

Sakarya güzellik merkezi alternatifleri arasında sadece gelin saçı ve makyajı üzerine hizmet veren firmalar da yer alıyor. Bu konuda uzman ekiplere sahip firmalarda özel bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca birçok kuaför Sakarya’da düğün öncesi işlemleriniz için de çeşitli imkanlar sunuyor. Bu imkanlar arasında; saç bakımı, cilt bakımı, manikür-pedikür, el ve ayak masajı gibi uygulamalar yer alıyor.

Hazırlıklarınızı kuaför salonunda yapmak istemiyorsanız, evde ya da düğün mekanında hizmet verebilen Sakarya kuaförleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sakarya güzellik merkezlerini; nişan, söz, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi birçok özel organizasyonlarınız için de tercih edebilirsiniz. Modern ve ferah salonlarında hizmet veren kuaförler, özel gününüz için rahatlıkla hazırlanmanızı sağlıyor.

Sakarya Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Sakarya kuaförleri, gelin saçı ve makyajının bir arada sunulduğu paketler hazırlıyor. Bu paketleri tercih ederseniz uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ancak makyajınızı ve saçınızı ayrı uzmanlara yaptırmak isterseniz, ödeyeceğiniz rakamlarda artış oluyor. Sakarya kadın kuaförleri, erken randevu alan gelinlere özel indirimler sunabiliyor. Siz de düğün tarihinizden en az 3 ay öncesinden bir firmayla anlaşırsanız, bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sakarya güzellik salonu alternatiflerinin sundukları gelin paketlerinin, ayrı ayrı hizmet almaya kıyasla çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Toplu bir fiyat teklifi verildiği için hem saçınızı hem makyajınızı ekonomik fiyatlara yaptırabiliyorsunuz. Fakat Sakarya’daki kuaförlerin yer aldıkları konum, kullandıkları markalar, beraber çalıştıkların kişi sayısı gibi faktörlerin başlangıç fiyatlarının artmasında etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Şehir geneline baktığımızda, kuaförlerin çok yüksek fiyatlar talep etmediklerini görüyoruz. Özellikle fazla sayıda firma seçeneğinin bulunduğu Adapazarı’nda geniş fiyat yelpazesi ile karşılaşıyoruz. Burada hem butik bir kuaför salonu hem de lüks firmaları bulabilirsiniz. Geyve ve Ferizli gibi şehir merkezinin biraz daha uzağında kalan ilçelerdeki kuaförlerde ise oldukça makul rakamlara hizmet alabilirsiniz.

Sakarya’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sakarya Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Güzellik salonu Sakarya’da fazla sayıda bulunuyor ve hepsi farklı özelliklerle faaliyet gösteriyor. Sadece saç tasarımı yapan merkezlerden sadece makyaj tasarımı yapan stüdyolara kadar farklı seçeneklere sahipsiniz. Fakat Sakarya’daki kuaförlerin birçoğunun her iki işlemi uyguladıklarını da söyleyebiliriz. Bu firmalar arasında saç-makyaj ekiplerini düğün mekanınıza, evinize ya da hazırlık yapacağınız otele gönderen alternatifler de bulunuyor.

Sakarya’da pek çok kuaför düğün gününüzde nasıl görüneceğinizi bilmeniz için saç ve makyaj provası da sağlıyor. Üstelik firmaların bazıları bu hizmeti gelin paketleri içerisine ücretsiz olarak dahil ediyor! Alternatifler arasında 2-3 kişilik nedime gruplarının saç ve makyajlarını da paketlere ekleyen kuaförlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca en ünlü markaların ürünlerini kullanarak görünümünüzün kusursuz olmasını sağlıyorlar!

Sakarya Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Sakarya Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Sakarya’da gelin makyajı yaptırmak istediğiniz firmalar sizi uygun başlangıç fiyatlarıyla karşılıyor. Şehir genelinde de ortalamada seyreden fiyat yelpazelerinden bahsedebiliriz. Fakat başlangıç fiyatları; firmanın yer aldığı konuma, kullandıkları makyaj malzemelerinin markalarına ve salonun modernliğine göre değişiyor. Özellikle de Adapazarı’nda yer alan lüks salonlarda ödeyeceğiniz rakam bir tık daha artıyor.

Özel bir makyaj stüdyosunda hizmet almak isterseniz, ortalamanın üzerinde fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yaptırmak istediğiniz makyajın türü de önemli oluyor. Örneğin; gelin paketleri dahilinde yaptıracağınız standart gelin makyajı için farklı teknikler ile malzemeler kullanılan kalıcı ve porselen makyajlara göre daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz. Birçok firma farklı ödeme seçenekleri sunarak çiftlere yardımcı olmayı ihmal etmiyor.

Sakarya Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Öncelikle yaptırmak istediğiniz makyaj türünü seçmelisiniz. Örneğin; cildinizde leke ya da pürüz gibi ufak tefek problemler varsa, yüzünüzü kusursuz gösteren ve fotoğraflarda çok iyi çıkmanızı sağlayan porselen makyajı öneriyoruz. Cilt problemleriniz az ise ince yapılı ürünlerin kullanıldığı doğal gelin makyajını tercih edebilirsiniz. Porselen makyaj düşünüyorsanız, gözlere derinlik katan buğulu göz makyajını deneyebilirsiniz.

Göz renginiz ve cilt tonunuz, makyajınızda kullanılacak renkler açısından oldukça önemli. Fondöteninizin olduğundan daha açık ya da daha koyu sürülmesi sebebiyle fotoğraflarda renk farkıyla karşılaşabilirsiniz. Bunun için makyaj uzmanından cildinizi analiz etmesini talep edebilirsiniz. Gelinliğinizin tarzı ile düğününüzün konseptini de göz önünde bulundurarak natürel ya da yoğun bir makyaj yaptırabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları