Sakarya Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün saçı ve makyajını şansa bırakmaman için, Sakarya kuaförlerini ve düğünler için yaptıkları modelleri bir araya topladık. Hemen kuaförleri ve modelleri incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!araya getirdik. Sakarya’nın usta kuaförlerini inceleyip fiyat teklifi alarak kolayca karar verebilirsiniz.

Tria F Beauty Studio
20
Tria F Beauty Studio

2 yorum

Serdivan

Düğün gününüzde sizi prensesler gibi ağırlıyor 8 yılı aşkın bir süredir en modern Sakarya gelin saç makyaj modellerimizle hizmet veriyoruz. Sadece gelinlere özel çalıştığımız Tria F Beauty...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
Gülden Nam
39
Gülden Nam

5 yorum

Serdivan

Düğün gününüzde saç ve makyaj hazırlıklarınız için profesyonelliğini konuşturan Gülden Nam Kuaför markamızla 2002 yılından beri güzellik sektöründeyiz. Butik kuaför salonumuzun kapılarını 2008...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL
%30 indirim
Safir Kuaför
45
1
Safir Kuaför

Adapazarı

Safir Kuaför Sakarya’da 2005 yılından bu yana gelin adaylarının ilk tercihi olmayı kendine ilke edinmiş bir işletmedir. Sakarya’da “Saç Topuzlarının Kraliçesi” unvanımızla en modern, en şık ve göz...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
3.000-5.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken gelinliğiniz size yol gösterebilir. Gelin saçınız gelinliğinize gölge düşürmeyecek onu öne çıkaracak bir model olmalı. Örneğin kayık yakalı bir gelinliğiniz varsa saçlarınızı açık bırakmanız gelinliğinizin detaylarını gizleyecektir. Onun yerine dalgalı romantik topuzlar, şık atkuyrukları tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız da yarım toplu bir model tercih etmenizi öneririz. Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri başlıklı makalemizi okuyarak bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gelin saçınızı belirlerken organizasyonunuzun tarzını da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Eğer sade bir nikah töreni ile evlenmeyi düşünüyorsanız kabarık topuzlar biraz abartılı kaçabilir. Onun yerine şık bir atkuyruğu ya da ense topuzu gibi bir nikah saçı kullanabilirsiniz. Nişan saçı seçiminizi yaparken de organizasyonunuzu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Eğer bir balo salonunda prenses kesim nişanlık modeli ile töreninizi gerçekleştirecekseniz gösterişli saçlar tercih edebilirsiniz. Ancak evde aile arasında sade bir tören yapacaksanız zarif bir bale topuzu ya da örgü topuz kullanabilirsiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

İki çeşit gelin makyajı vardır: Bunlardan biri özel ürünlerle yapılan porselen gelin makyajı diğeri ise ince yapılı ürünlerle yapılan doğal gelin makyajı. Doğal gelin makyajını cilt problemleri olmayan gelin adaylarına öneriyoruz. Eğer cildinizde leke ya da pürüz gibi ufak tefek problemler varsa cildi kusursuz gösteren ve fotoğraflarda çok iyi çıkmanızı sağlayacak olan porselen makyajı öneririz. Porselen makyaj yaptırmayı düşünüyorsanız gözlere derinlik katan buğulu gelin göz makyajı deneyebileceğiniz alternatifler arasında. Buğulu Gelin Makyajı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey başlıklı makalemizi inceleyerek bu göz makyajı hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Sakarya Kuaförleri

Sakarya en iyi kuaförlerin hangileri olduğuna karar vermenin zor olduğu bir il. Alanında deneyimli Sakarya kuaförleri, gelin saçı ve makyajının bir arada sunulduğu paketler hazırlıyor. Bu paketleri tercih ederseniz uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ancak makyajınızı ve saçınızı ayrı uzmanlara yaptırmak isterseniz, Sakarya kuaför fiyatlarında artış oluyor. Sakarya kadın kuaförleri, erken randevu alan gelinlere özel indirimler sunabiliyor. Siz de düğün tarihinizden en az 3 ay öncesinden bir firmayla anlaşırsanız, bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sakarya kuaför önerisi istiyorsanız da firmalardan hizmet alan gelinlerin, bıraktıkları yorumları incelemenizde fayda var.

Sakarya’da profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları