Gelin Saçı ve Makyajı

Silivri Gelin Saçı ve Makyajı

7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Silivri Kuaförleri ve Hizmetleri

Avrupa Yakasında gelin saçınızı yaptırabileceğiniz birçok kuaför bulunuyor. Bu yakadaki kuaförlerin bir kısmı Silivri’de hizmet veriyor. Silivri kuaförleri beklentilerinizi karşılayarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmeniz için çabalıyor. Birbirinden güzel hizmetler alanında yetkili kişiler tarafından sunuluyor. Profesyonel ekipler, makyaj öncesi cilt bakımından son takılan tokaya kadar her aşamada uzmanlığını konuşturuyor.

Silivri kadın kuaförleri yoğun olarak; Selimpaşa, Alibey ve Piri Mehmet Paşa’da yer alıyor. Buradaki kuaför ve makyözler, tamamen gelin adaylarının istekleri doğrultusunda hareket ediyor. Deneyimli ve güler yüzlü ekipler, hizmetlerini düğün mekanında ya da evde sunabiliyor. Gelin adaylarının saç ve makyaj hizmetlerinden yararlanabilmeleri için düğünden birkaç hafta önce Silivri’deki kuaförlerle iletişime geçmeleri gerekiyor.

Silivri Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Silivri kuaförleri gelin adayları için birbirinden farklı hizmet paketleri hazırlıyor. Standart paketlerin fiyatları çok uygun rakamlardan başlıyor. İstanbul Silivri kuaförlerinde sunulan ekonomik paketlerin içerisinde; gelin saçı, makyaj, ağda, manikür ve pedikür gibi hizmetler yer alıyor. Takma kirpik, porselen makyaj, cilt bakımı ve masaj hizmetleri ekstraya giriyor. Ek hizmetler için ayrıca ödeme yapmak gerekiyor.

Silivri kuaför fiyat listesi açısından farklılık gösterebiliyor. Gelinlere saç ve makyaj hizmeti sağlayan kuaförlerin birçoğu uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor. Silivri kuaför fiyatlarının en uygun olduğu yerler, Alibey ve Piri Mehmet Paşa’da bulunuyor. Özgür Sokak’taki kuaförler, hizmetlerini ortalama fiyatlara sunuyor. Silivri gelin saçı ve makyajı ücretleri Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki salonlarda ortalamanın üzerinde seyredebiliyor.

Silivri’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Silivri Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Silivri en iyi kuaför seçenekleriyle tatlı telaşınıza ortak oluyor. Kuaförler saçınız için boya, ombre, sombre, kesim, mikro kaynak, keratin bakımı, perma ve Brezilya fönü gibi uygulamalar yapabiliyor. Bu işlemler tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre seçiliyor. Örgü detaylarıyla süslenen topuzlar, ensede toplanan kıvırcık bukleler, su dalgaları ve aklınıza gelebilecek birçok modeli Silivri kuaförleri yapabiliyor.

İstanbul kuaförlerinde olduğu gibi Silivri’de de; takma kirpik, ağda, cilt bakımı, manikür ve pedikür hizmetleri yaygın olarak bulunuyor. Kalıcı oje, epilasyon, protez tırnak, ipek kirpik ve lifting gibi uygulamalar da gelin adayları tarafından yoğun ilgi görüyor. Uzmanlar hem saçınızda hem de makyajınızda kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyor. Uygulamaların kalıcılığını artıran makyaj bazı ve sabitleyiciler de mutlaka kullanılıyor.

Silivri Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Silivri gelin saçı fiyatları birçok unsura göre değişebiliyor. Yaptıracağınız model, kullanacağınız aksesuarlar, saçınızın uzunluğu ve yoğunluğu ödeyeceğiniz tutar üzerinde belirleyici oluyor. Meşakkatli saç modelleri ücretleri yükseltebiliyor. Saçınızda; kaynak, postiş, çıt çıt ya da peruk kullanmayı düşünüyorsanız bütün bunlar da maliyeti artırabiliyor. Saatlerce uğraşılan gelin başı modelleri için ortalama veya daha yüksek fiyatlar ödemek gerekebiliyor.

Silivri gelin başı modelinizi uygun fiyatlara mal edebileceğiniz pek çok opsiyon sunuyor. Makul fiyatlı seçeneklerin büyük bir kısmı Alibey’de hizmet veriyor. Alibey’deki Fevzi Çakmak Caddesi, Hasan Tüfekçioğlu Sokağı ve Çeşme Caddesi’ndeki kuaförler gelin saçınızı çok uygun fiyatlar karşılığında yapıyor. Piri Mehmet Paşa, Selimpaşa ve Yeni mahallelerindeki salonlar da en sevilen modeller için yüksek fiyatlar talep etmiyor.

Silivri Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Silivri gelin makyajı fiyatlarını çoğunlukla talepleriniz belirliyor. Doğal görünümlü bir gelin makyajı istiyorsanız, cüzi rakamlar ödemeniz yeterli oluyor. Fakat tüm gün boyu yüzünüzde kalacak porselen makyajlardan yaptıracaksanız ödeyeceğiniz tutar artabiliyor. Gelin makyajınızda kullanılan her malzeme de maliyeti etkiliyor. Lüks makyaj ürünleriyle hizmet veren kuaför ve güzellik salonlarında, fiyatlar ortalamanın bir tık üzerinde olabiliyor.

Selimpaşa, Alibey ve Piri Mehmet Paşa semtlerindeki salonlar, gelin makyajınızı uygun veya ortalama fiyatlara yapabiliyor. Makyözünüzün sizin seçmiş olduğunuz mekanda hizmet sunmasını istiyorsanız, daha fazla ücret ödemeniz gerekebiliyor. Düğün organizasyonları yoğun olarak ilkbahar ve yaz aylarında yapıldığı için makyözlerin randevuları dolu olabiliyor. Randevuların yoğunluğu ücret artışına sebebiyet verebiliyor.

Silivri Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları