Çanakkale Gelin Saçı ve Makyajı

Sana en yakışacak, güzelliğini tamamlayacak saç modelini ve makyaj stilini başarıyla seçip uygulayabilecek kuaförü mü arıyorsun? Çanakkale'deki kuaförlerin tümünü senin için listeledik. Oturduğun yerden yaptıkları modelleri incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız gelin saçı ve makyajı konusunda profosyonel bir hizmet almanız gerektiğini bilmelisiniz. Peki, gelin saçınız ve makyajınız nasıl olmalı? İlk olarak saçlarınızı nasıl yaptırmanız gerektiğine karar verirken gelinliğinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer hakim yaka ya da bisiklet yaka gibi boynu kapalı bir gelinlik modeli giyiyorsanız açık saç modeli tercih etmemenizi öneriyoruz. Gelin topuzu sizin için uygun bir seçim olacaktır. Topuz tercihinizi dağınık ya da sıkı topuz modellerinden yana yapabilirsiniz. Askılı ya da straplez gibi boynu ve omuzları açıkta bırakan bir gelinlik giyiyorsanız, saçlarınızı yaptıracağınız modelde özgür olabilirsiniz. Tabi bunun için gelinliğinizin ayrıntılarına dikkat etmenizi öneririz. Örneğin, gelinliğinizde şık bir sırt dekoltesi varsa saçlarınızı atkuyruğu şeklinde toplatabilir ya da örgü modelleriyle salık gelin saçı yaptırabilirsiniz. Saç yaptırırken dikkat etmeniz gereken bir diğer etken düğün konseptinizdir. Tarihi düğün mekanında yapılacak şık bir düğün için vintage gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Kır düğünü konsepti içinse dalgalı açık gelin saçı ya da yarım topuz oldukça hoş bir seçim olabilir. Gelin makyajınızı gelinliğinize ve düğün mevsimine uygun yaptırmayı unutmayın. Kış mevsiminde daha koyu tonlar yaz aylarında ise daha soft renkler tercih edebilirsiniz. Işıltılı bir gelinlikte dikkat çekici, sade bir gelinlikte ise doğal gelin makyajı yaptırabilirsiniz. Çanakkale’de gelin saçı ve makyajı yaptıracak firmaları araştırırken portfolyolarını incelemeyi ve firmalardan fiyat teklifleri almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları