Gelin Saçı ve Makyajı

Muğla Gelin Saçı ve Makyajı

Ekip By Yıldırım
5 Yorum
Bodrum
0 saatte cevap verir

2011 yılının Ağustos ayında Bağdat Caddesi Erenköy'de ilk şubesini açan Ekip By Yıldırım, o günden bu güne kadar kendi özgün stilini ve tarzını başarıyla yansıtıyor. Müşteri odaklı bir yaklaşım...

15.000
10.000 TL
İncele
Aynur Gündüz Hair&MakeUp
Bodrum
0 saatte cevap verir

Merhabalar ben Aynur Gündüz. 30 yıldır aktif olarak güzellik ve bakım üzerine hizmet veriyor ve bu konudaki başarımı işimin kalitesini ortaya koyarak tercih edilmeme bağlıyorum. Farklı illerde...

15.000
10.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Fethiye Hair & Make Up Derya Gündoğdu

7.500-10.000 TL

Bodrum Trend Bayan Kuaför Salonu

10.000-15.000 TL

Merkez Dmg Saç Tasarım

5.000-7.500 TL

Datça Ediz Doğan

2.500-5.000 TL

Bodrum Osça Vip Kuaför

2.500-5.000 TL

Fethiye Make Up Serap Erol

2.500 TL'den az

Bodrum Bilge Gündağ

15.000 TL'den fazla

Bodrum Soner Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Merkez Kuaför Süleyman

5.000-7.500 TL

Bodrum Erdem Kıramer Çekmeköy

15.000 TL'den fazla

Merkez Yavuz Demirel

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Erzurum Kuaförleri ve Hizmetleri

Erzurum kadın kuaförleri müşterilerin taleplerine uygun pek çok hizmet seçeneği sunuyor. En son trend saç kesimlerinden kaş tasarımına kadar pek çok hizmetten yararlanabiliyorsunuz. Tarzınızda farklılık yaratmak istiyorsanız da kuaförler birbirinden farklı renklendirme seçenekleri sunuyor. Ombre, balyaj ve röfle gibi modellerden saç yapınıza ve tarzınıza uygun olanını seçerek yenilik yaratabiliyorsunuz.

Erzurum güzellik salonları, özel günlerinizde de size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyor. Düğün, nişan ve kına gecelerinize hazırlanmak isterseniz, profesyonel kuaförler saç ve makyaj hizmeti sunuyor. Bunun yanında manikür ve pedikür hizmetiyle de el ve ayak bakımlarınızı yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca protez ve jel tırnak hizmetiyle farklı tırnaklarınıza yenilik katabiliyorsunuz.

Erzurum’da güzellik merkezlerinde farklı saç şekillendirme teknikleri uygulanıyor. Düzleştirme, maşa ve fön hizmetleriyle hem özel günleriniz hem de günlük kullanım için hazır hale gelebiliyorsunuz. Ayrıca perma ve Brezilya fönü uygulamalarıyla da saçınıza uzun süreli ve kalıcı bir şekillendirme sağlayabiliyorsunuz. Yıpranmış saçlar için ise nemlendirme ve parlaklık sağlayan bakımlar uygulanıyor.

Erzurum Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Erzurum kuaför fiyatları her bütçeye uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Geniş hizmet yelpazesi ve deneyimli çalışanlarıyla Erzurum kuaförleri size en iyi şekilde hizmet veriyor. Özellikle Terminal Caddesi Erzurum'da önemli bir nokta olarak öne çıkıyor. Erzurum Terminal Caddesi kadın kuaförlerinde fiyatlar genellikle uygun seviyelerde oluyor. Makul ücretler ödeyerek hizmet almak istiyorsanız bu caddeye göz atabilirsiniz.

Erzurum Yıldızkent kuaförlerinin çok sayıda olması sebebiyle müşteriler tarafından oldukça tercih ediliyor. Yıldızkent, Erzurum'un en hareketli bölgelerinden biri olduğu için buradaki kuaförler de her bütçeye uygun hizmet seçenekleri sunuyor. Ayrıca Palandöken ilçesi içerisinde bulunan diğer semtlerde de bütçe dostu pek çok kuaför salonuna rastlayabilirsiniz. Bütçenize uygun ilçeleri inceleyerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Erzurum’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erzurum kuaför tavsiyelerini inceleyerek firmaların daha önceki çalışmaları ve fiyatlandırma politikaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Erzurum’daki en iyi kuaförlere ve hizmetlerine firmaların sayfalarından ya da arkadaşlarınızdan aldığınız bilgilerle ulaşabilirsiniz. Bunun yanında seçeceğiniz kuaförün hijyen standartlarına uygun olması oldukça önemli. Müşteriye özel eşya kullanımı ve sterilizasyon gibi işlemlerin yapılıyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Erzurum güzellik merkezlerinde kuaförün deneyimli ve eğitimli olması oldukça önemli. Kuaförün yeterli eğitim ve tecrübeye sahip olması, kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyor. Ayrıca her tarza uygun kesim, renklendirme ve şekillendirme tekniklerine hakim olunması da önemli bir kriter. Kuaförün iletişim becerileri ve müşteri memnuniyetine verdiği önem de dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alıyor.

Erzurum Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Erzurum Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Erzurum gelin saçı fiyatları tercih ettiğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Bu özel gününde daha doğal ve sade görünmek isteyen gelinlerin ilk tercihlerinden olan dalgalı saçlar, topuz ve örgü gibi modellere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ayrıca saçınızda kullanmak istediğiniz farklı aksesuarlara göre de ödeyeceğiniz ücret artıp azalabiliyor.

Erzurum gelin başı için ayırmanız gereken bütçe, kuaförlerin ve stilistlerin deneyimine göre değişiyor. Uygun fiyatlı bir kuaför arayışındaysanız, merkezden uzak olan ilçelere göz atabilir ya da yeni açılan kuaför salonlarını inceleyebilirsiniz. Merkezde bulunan salonlar özellikle düğün sezonlarında daha çok tercih edilmesi sebebiyle biraz daha yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabiliyor.

Erzurum Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Erzurum gelin makyajı fiyatları, kuaförlerin kullandığı malzemelerin kalitesi ve makyözün profesyonelliğine göre değişiklik gösteriyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj malzemeleriyle de tarzını yaratacak makyaj artistleri Erzurum kuaförlerinde bulunuyor. Bunun yanında daha bütçe dostu ve kaliteli bir makyaj hizmeti istiyorsanız, Yakutiye ve Aşkale ilçelerindeki kuaförlere de göz atabilirsiniz.

Erzurum’daki kuaförler seçtiğiniz makyaj tarzına göre ödeyeceğiniz fiyatı belirliyor. Daha hafif ve doğal makyaj yaptırmak istiyorsanız, kapatıcı makyajlara göre daha uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Erzurum’da kuaförler makyajda kullanılan takma kirpik ve kaş tasarımı gibi hizmetleri de alacağınız gelin paketi dahilinde sunabiliyor. Bütçenize ve tarzınıza göre makyajınızı belirleyerek kaliteli bir hizmet alabiliyorsunuz.

Erzurum Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları