Muğla Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajının kusursuz olması için en iyi Muğla kuaförlerini Düğün.com'da listeledik! Kuaförleri incele, yaptıkları modellere göz at, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları
Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınız gelinliğinizle uyumlu olmalı. Saçlarınızın gelinliğinizin modelini gölgelemeyecek bir model tercih etmenizi tavsiye ederiz. Örneğin hakim yaka bir gelinlik tercih ettiyseniz saçlarınızı açık kullanırsanız ortaya karışık bir görünüm çıkabilir. Onun yerine şık topuzlar ya da atkuyrukları ile çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer gelinliğiniz helenistik bir tarzı varsa saçlarınızda son moda ıslak görünümlü bir model tercih etmeniz ortaya uyumsuz bir görünüm çıkarabilir. Onun yerine gelin tacı kullanarak helenistik romantik bir topuz yaptırabilirsiniz.

Gelin saçınızın organizasyonunuzla uyumlu olması da oldukça önemlidir. Örneğin balo salonunda yapacağınız bir düğünde kabarık topuz kullanabilirsiniz ama sade bir nikah töreninde öyle bir saç modeli ile abartılı bir görünüm elde edersiniz. Onun yerine ense topuzu gibi bir nikah saçı kullanabilirsiniz. Aynı durum nişan saçı seçiminiz için de geçerli. Bir nişan salonunda töreninizi gerçekleştirecekseniz yüksek topuzlar tercih edebilirsiniz ancak evde aile arasında küçük bir tören yapacaksanız örgü topuz gibi daha sade modeller kullanmanızı öneririz.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Özel ürünlerle yapılan porselen gelin makyajı ve ince yapılı ürünlerin kullanıldığı daha doğal bitişli olan doğal gelin makyajı seçenekleriniz arasındadır. Problemsiz bir cildiniz varsa ince yapılı ten ürünleri kullanarak, toprak tonlarında farlar ve nude dudaklarla sade gelin makyajı yaptırabilirsiniz. Eğer cildinizde pürüz ya da cilt lekeleri varsa teni kusursuz gösteren porselen makyajı deneyebilirsiniz. Balo salonunda gösterişli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız porselen makyajla kusursuz bir cilt elde edip gözlerinizde ve dudaklarınızda dikkat çekici renkler kullanarak iddialı gelin makyajı tercih edebilirsiniz.

Muğla’da profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.