Mehmet Turgut Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Büyükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mehmet Turgut Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mehmet Turgut Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mehmet Turgut Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Mehmet Turgut Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mehmet Turgut Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mehmet Turgut Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mehmet Turgut Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Mehmet Turgut Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mehmet Turgut Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Mehmet Turgut Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mehmet Turgut Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mehmet Turgut Saç Tasarım Hakkında

Büyükçekmece’de her alan güzellik salonumuzda, yıllardır güzel kadınları mutlu ediyoruz. Çünkü makyaj sanatı, sağlıklı güzellik için tavsiye ettiğimiz bakım uygulamaları ve saç tasarımlarıyla her kadının doğal güzelliğine ışık tutuyoruz. Mehmet Turgut Saç Tasarım ailesi olarak güzellik merkezimizde kaliteli hizmet ve sağlık için çalışıyoruz. Hak ettiğiniz özen ve hassasiyetle hizmet veriyor, sektörde yer alırken ilerlemeyi de öğrenmeyi de ihmal etmiyoruz. Bu yüzden profesyonel ekibimizle hâlâ eğitimlere ve kurslara katılıyoruz. Böylelikle sektörel yenilikleri ve modayı yakından takip ediyoruz.

Yaşadığınız her anı özel kılmak için Büyükçekmece kuaför salonumuzda kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Özellikle de düğün günü hayal ettiğiniz görüntüyle büyüleyici olmanızı sağlıyoruz. Bu yüzden ilk adımımız yüz şeklinize göre saç tasarımı yapmak oluyor. Topuz, örgü, dağınık ve toplu modelleri düğün konseptinizden de esinlenerek belirliyoruz. Gelinlik modeliniz, yaka detayları ve duvağınızı da inceleyerek şıklığınızı saçınızla tamamlıyoruz. Sıra makyajınıza geldiğinde, aydınlık ve doğal görünmeniz için en doğru uygulamaları yapıyoruz. Makyaj artistlerimizin yaptığı profesyonel kontur, gölge ve aydınlatma işlemleriyle gecenin yıldızı olmaya hazır olun!

Güzelliğiniz kadar sağlığınıza da özen gösteren ekibimiz, saç ve cilt bakımlarınızı da ihtiyacınız olan şekilde yaparak tazelenmenizi sağlıyor. Renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj, saç kesimi gibi işlemler de düğün öncesi tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor. Hatta; kaş laminasyon, kaş botoks, kirpik lifting, ipek kirpik, mikro kaynak, Afrika örgü, jel tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür, dövme ve kulak delme gibi uygulamalarımız da var. Mehmet Turgut Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi’nde baştan ayağa yenilenmeye ne dersiniz?

İstanbul gelin saçı ve mayajı hizmeti almak için güzellik merkezi arıyorsanız, Mehmet Turgut Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi iletişim formumuz da bu sayfa üzerinde yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Ekinoba, Marin Park Evleri 1, Mustafa Kemal Blv., 34535 Büyükçekmece/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.