Gelin Saçı ve Makyajı

Ümraniye Gelin Saçı ve Makyajı

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Ümraniye Angel Kuaför

2.500 TL'den az

Ümraniye Ceyhun Işık Hair Styling

5.000-7.500 TL

Ümraniye Es Kuaför Ümraniye

2.500 TL'den az

Ümraniye Hera Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Sis Kuaför & Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Ümraniye Mega Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Aydora Kuaför

5.000-7.500 TL

Ümraniye Elit Kuaför Zehra

2.500 TL'den az

Ümraniye Moda Gül Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Asyam Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Mays Kuaför

5.000-7.500 TL

Ümraniye Smart Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Selda & Deniz Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Kader Kuaför & Güzellik

2.500 TL'den az

Ümraniye Ayşe Gökçek

10.000-15.000 TL

Ümraniye Ebru Öztel Kuaför

7.500-10.000 TL

Ümraniye Salon Benoit

2.500-5.000 TL

Ümraniye Lara Kuaför

7.500-10.000 TL

Ümraniye Star Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Ümraniye Kadınca Kuaför Ümraniye

2.500 TL'den az

Ümraniye Yaren Kuaför

2.500 TL'den az

Ümraniye Ali Gür Şerifali

5.000-7.500 TL

Ümraniye Canan Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Perfect Kuaför

5.000-7.500 TL

Ümraniye Salon Zeynep

2.500 TL'den az

Ümraniye H&M Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Life Kuaför Ümraniye

2.500-5.000 TL

Ümraniye Prenses Kuaför

7.500-10.000 TL

Ümraniye Boss Kuaför

2.500-5.000 TL

Ümraniye Hair Cheff Bünyamin & Oğuz

2.500-5.000 TL

Ümraniye Kırmızı Kuaför

7.500-10.000 TL

Ümraniye Stüdyo Kuaför My Country

2.500-5.000 TL

Ümraniye Nisan Kuaför & Solarıum

2.500 TL'den az

Ümraniye Işıltı Kuaför

5.000-7.500 TL

Ümraniye HD Kuaför Stüdyo Alya

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ümraniye Kuaförleri ve Hizmetleri

Ümraniye kuaför salonları hayatının en önemli günlerinde biri olan düğünün için birçok hizmet ile hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Yukarıdudullu, Namıkkemal, Atakent ve Esenevler benzeri mahallelerde yoğunlaşan Ümraniye kuaförleri hem gelin saçı hem de makyaj hizmetleri içeren gelin paketleri ile öne çıkıyor. Kuaförlerde çalışan deneyimli uzmanlar son trendleri yakından takip etmeye de önem gösteriyor.

Kuaförünüzü seçtikten sonra uzmanlar sizinle oturup istek ve hayallerinizi öğreniyor. Yüz ve saç analizini yapan salonlar en uygun olan saç ve makyaj tarzlarını size sunuyor. İstediğiniz tarza hala karar vermediyseniz kuaförlerin sunduğu örneklerden yararlanabiliyorsunuz. Ümraniye Çarşı kadın kuaförleri geniş örnek yelpazeleri ile öne çıkıyor. Uzmanlar tarzınızı yansıtan özel tasarımlar yaratmaya önem veriyor.

Birçok kuaför Ümraniye’de bulunan salonlarının yanı sıra evlerde ve düğün mekanlarında da hizmet verebiliyor. Şehir dışında gerçekleşecek düğünler için de belirli salonlarla anlaşma şansınız bulunuyor. Düğün süreciniz sadece düğün gününüzü içermiyor tabii. Ümraniye’deki kuaförlerin büyük çoğunluğu isteğiniz üzerine düğün dışında nişan ve kına gecesi gibi etkinlikler için de saç ve makyaj hizmeti verebiliyor.

Ümraniye Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Ümraniye’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ümraniye kuaför tavsiyesi arayan gelinlere salonların önceki işlerine göz atmalarını öneriyoruz. Bu sayede seçeceğiniz salonun ilginizi çeken modellerde başarılı olup olmadığını öğrenme şansınız oluyor. Kuaför seçerken dikkat etmeniz gereken bir nokta da salonların düğün mekanınıza yakınlığı oluyor. Merkezi salonlardan düğün alanına geçiş kolay olacağından zaman kaybetmeden ve saç/makyajınız bozulmadan organizasyonunuza devam edebiliyorsunuz.

İstanbul kuaförleri yıl boyunca oldukça yoğun olabildiğinden erkenden randevu oluşturmanız önem kazanıyor. Ümraniye’deki saç-makyaj uzmanlarıyla erkenden iletişime geçerseniz, vizyonunuzu anlamaları ve size özel öneriler yapmaları kolaylaşabiliyor. Çoğu kuaför en az 2 hafta önceden randevu oluşturmanızı istiyor. Ancak şehir dışı etkinliklerde en iyi hizmeti alabilmeniz için salonlarla en az bir ay öncesinden konuşmanız da gerekebiliyor.

Ümraniye Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Ümraniye güzellik salonları birçok opsiyon ve verdikleri ekstra hizmetler ile en iyi İstanbul kuaför ve güzellik salonları arasına adını yazdırıyor. Oldukça deneyimli ve profesyonel makyözler gelin makyajınızın bütün gün kalıcı olmasını sağlayacak ürünler kullanıyor. Pürüzsüz ten makyajı ile başlayan süreç, seçtiğiniz renklerde göz makyajı ve ruj uygulaması ile son buluyor.

Saç modeliniz gelinliğinizi tamamlayan önemli bir unsur olduğundan Ümraniye gelin başı uzmanları düğün mekanınıza ve gelinlik tarzınıza göre saç modeli önerileri yapıyor. Ombre ve sombre gibi saç boyama işlemleri ve saç kesimi de gerçekleştirebilen uzmanlar, en yeni ekipmanları kullanıyor. Saçınız güçlü spreylerle sabitlendiğinden düğün boyunca saçınızı düşünmenize gerek kalmadan eğlencenize odaklanabiliyorsunuz.

Ümraniye Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Ümraniye gelin saçı fiyatları tercih ettiğiniz modele ve salonların bulunduğu bölgelere göre değişiklik gösterebiliyor. Namıkkemal Mahallesi’nde bulunan salonlar en tasarruflu gelin saçı hizmetleri ile birçok gelinin tercihi oluyor. Daha yüksek bir bütçeye sahipseniz de Aşağıdudullu’da bulunan salonlara yönelebilirsiniz. Bu salonlar birçok ekstra hizmet ile tatlı hazırlık telaşınıza ortak oluyor.

Saçınızı yakınlarınız ile birlikte yaptırmak istiyorsanız birçok salondaki büyük ekipler ekstra bir ücret ile yanınızda olabiliyor. Genellikle 5-10 kişiye aynı anda saç tasarım hizmeti verebilen salonlar hizmetlerini kişi sayısı üzerinden ücretlendiriyor. Ancak büyük gruplar için özel indirimler yapan salonlar bulmak da mümkün oluyor. Belirli salonlar uygun rakamlara damat tıraşı ve saçı da yapıyor.

Ümraniye Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Ümraniye Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ümraniye gelin saçı ve makyajı fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunuyor. Makyaj uygulamasından önce alabileceğiniz cilt bakımı hizmetleri birçok farklı fiyat ile karşımıza çıkıyor. Birçok salonun önerdiği keratin saç bakımı da faturanıza eklenebilen ekstra hizmetler arasında yer alıyor. Yalnızca saç tasarımı hizmeti almak kesim ve boyama işlemleri içeren paketlere göre daha cep dostu oluyor.

Seçtiğiniz saç modeli de ödeyeceğiniz fiyatları etkileyebiliyor. Sade gelin topuzları ve maşa işlemleri detaylı ve süslemeli saçlara göre daha düşük fiyatlara geliyor. Eğer gelin saçınızı süsleyecek şal ve aksesuarlar kullanmak isterseniz seçtiğiniz tarzlar farklı şekilde ücretlendirilebiliyor. Örneğin; saçınız için çiçekli aksesuarları seçmek süslemeli taçlardan daha tasarruflu olabiliyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları