Gelin Saçı ve Makyajı

Adana Gelin Saçı ve Makyajı

Dilara Kuşcu Make Up Studio Adana’da gelin saçı ve makyajı denince ilk akla gelen tercihlerden biri. Stüdyomuzda uzun süredir hizmet veriyoruz. İşimizi büyük bir özenle yaparken gelin hanımların...

7.500-10.000 TL
İncele

Uğur - Murşide Bucak çifti olarak Uğurnur Kuaför & Güzellik Salonu’nu hayata geçiren ve Adana Çukurova’da 20 yıllık tecrübe biriktiren kuaför, müşterileriyle güçlü iletişim kurarak tanınırlığını...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Seyhan Tolga Maral Hair Studio

2.500-5.000 TL

Seyhan X Kuaför

7.500-10.000 TL

Seyhan Rahmi Hair Studio

7.500-10.000 TL

Sarıçam Tuanna Kuaför

2.500-5.000 TL

Seyhan Kuaför Mahmut

7.500-10.000 TL

Seyhan SB Hair Design

2.500-5.000 TL

Kozan Kadriye Kuaför

7.500-10.000 TL

Çukurova Salon Carmen Tuna

2.500-5.000 TL

Seyhan Salon Çağan Hair Studio

7.500-10.000 TL

Ceyhan Salon İstanbul

2.500-5.000 TL

Merkez Erdem Yazdağ

7.500-10.000 TL

Seyhan Coiffeur Levent İşimtekin

7.500-10.000 TL

Çukurova Workshop Hair Club

2.500-5.000 TL

Seyhan Mert Bıdık Hair Stüdyo

2.500-5.000 TL

Ceyhan Erdo No:1 Hair Studio

2.500-5.000 TL

Seyhan İbrahim Pelik

2.500-5.000 TL

Yüreğir Meryem Salcan Türban Tasarım

2.500-5.000 TL

Sarıçam Estetix Laserowa-Meltem Baskın

2.500 TL'den az

Ceyhan Memoş Kuaför

2.500 TL'den az

Yüreğir Leydi Kuaför

7.500-10.000 TL

Çukurova Salon H&M Plus

5.000-7.500 TL

Kozan Arya Kuaför

2.500 TL'den az

Seyhan Yunus Emre Kenger

7.500-10.000 TL

Çukurova Salon Erkan Şahin

2.500 TL'den az

Çukurova Fame Coiffeur

2.500-5.000 TL

Sarıçam Sudem Kuaför

2.500-5.000 TL

Kozan Kuaför Mustafa Yıldırım

2.500 TL'den az

Çukurova Gül Kuaför Çukurova

2.500-5.000 TL

Çukurova Uğur Akyol Hair Design

2.500 TL'den az

Sarıçam Ekin Kuaför

2.500-5.000 TL

Yüreğir Kuaför Seyhan Park Evleri

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Adana Kuaförleri ve Hizmetleri

Adana kuaför salonları; gelin başı, makyaj, ağda, manikür – pedikür, takma kirpik, cilt bakımı, masaj gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti veriyor. Firmaların, bu hizmetler için birbirinden farklı, alanında uzman çalışanları oluyor. Adana'da kuaförler hem saç hem de makyaj hizmetini bir arada veriyor. Ancak şehirde sadece saç ve sadece makyaj hizmeti veren uzmanlar da bulunuyor. Yani her iki işlemi de farklı kişilere yaptırabiliyorsunuz.

Adana kuaförlerinden hizmet alacak gelin adayları, düğün günü hazırlıklarını kuaför salonunda yapmak zorunda değil. Çoğu Adana gelin saçı ve makyajı uzmanı düğün mekanında ya da evde de hizmet veriyor. Adana gelin saçı ve makyajı firmalarıyla düğün tarihinizden en geç 6 ay öncesinde iletişime geçmenizde fayda var. Böylelikle kampanyaları da yakalayabilirsiniz.

Seyhan’da Cemalpaşa, Gürselpaşa, Kurtuluş, Güzelyalı ve Çınarlı mahallelerinde hizmet veren firmaları inceleyebilirsiniz. Çukurova’da Toros, Mahfesığmaz, Çınarlı mahalleleri ile Ziyapaşa Bulvarı ile Süleyman Demirel Bulvarı’nda bulunan firmalara göz atabilirsiniz. Bu bölgeler Adana’da en çok bilinen noktalardan sadece birkaçı. Diğer birçok ilçede de farklı kalite standartlarında çeşitli hizmetler veren kuaför ve güzellik salonlarını bulabilirsiniz.

Adana Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gelin saçı, makyajı ve düğün günü gelinin ihtiyaç duyabileceği hizmetler için fiyatlandırmalar, firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Bazı firmalar bu hizmetleri ayrı ayrı ücretlendirirken, bazı firmalar da farklı paket seçenekleri sunuyor. Adana’da kuaförler fiyat listesi hazırlayarak belli başlangıç paketleri sunuyor. Görüştüğünüz Adana kuaförlerinin gelin paketlerini değerlendirirken, bu paketlerin içeriğini de detaylı olarak öğrenmenizde fayda var.

Birçok firma sadece gelin saçı ve makyajını paket halinde sunarken, bazı firmalar bu paketlere ücretsiz prova, manikür-pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de dahil edebiliyor. Ayrıca düğün mevsimi olarak bilinen ilkbahar ve yaz aylarında alacağınız hizmet için paket fiyatlarının sonbahar ve kış dönemine kıyasla daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrı ayrı hizmet almak istediğinizde kuaför ve makyözünüzün ücretlendirmelerine göre bir tutar ödüyorsunuz. Genel olarak Adana güzellik merkezleri fiyatlarının ortalamada seyrettiğini söyleyebiliriz. Daha uygun rakamlar için Adnan Menderes, Ceyhan, Kozan, Merkez ve Sarıçam ilçelerine bakabilirsiniz. Çukurova ve Seyhan’da ise en uygundan en yüksek maliyetliye kadar çeşitli seçenekler mevcut.

Adana’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Adana Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Adana güzellik salonları, hayalinizdeki saç modeli ve makyaj tasarımını gerçeğe dönüştürerek özel gününüzde görünümünüzün içinize sinmesini ve fotoğraflarda harika çıkmanızı sağlıyor. Seçeceğiniz saç modeli konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız, sizin yüz tipinize, gelinliğinizin modeli ve tarzına göre örnekler sunabiliyorlar. Saç aksesuarlarınızı seçme konusunda yardımcı olmakla kalmıyor; kiralamasını da yapabiliyorlar.

Adana’da gelin başı ve makyajı için anlaşma sağladığınızda; manikür-pedikür, el-ayak masajı, cilt bakımı, takma kirpik gibi hizmetleri indirimle sunan ya da hediye eden kuaförler de mevcut. Saçınızın daha parlak görünmesi için keratin bakım yapabiliyorlar. Makyajınız için ise en kaliteli ürünleri kullanıyorlar. Ayrıca gelinliğinizi rahat rahat giyebilmeniz için bir oda ve yardımcı tahsis ediyorlar.

Adana Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Adana Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Adana gelin makyajı için profesyonel hizmet veren kuaför salonları, güzellik merkezleri ve makyaj stüdyolarına sahip. Bu firmaların birçoğu ünlü markaların ürünleri ile çalışıyor ve hijyen konusuna büyük önem veriyor. Eğer birlikte çalıştıkları makyözün de bulunduğu konumda bilinirliği varsa, biraz daha yüksek fiyatlar söz konusu oluyor. Standart bir gelin makyajı için ise uygun rakamlar ödeyebilirsiniz.

Makyajınızın tarzı, detayları ve yapılma süresi de fiyatlandırmada etkin rol oynuyor. Taş ve sim kullanılacak makyajlarda net rakam bir tık artıyor. Fakat birçok kuaför salonunda makyaj hizmeti almanız halinde gelin saçınız için de büyük indirimler uygulanıyor. Makyajınız için takma kirpik hediye edebiliyorlar. Prova makyajını hazırladıkları paketler içerisinde ücretsiz olarak sağlayan firmaların da mevcut olduğunu belirtelim.

Adana Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Düğününüz için saçlarınızı yaptırırken öncelikli olarak gelinliğinizle uyumlu bir model seçmeye dikkat etmelisiniz. Gelinliğinizin sırtı açıksa, bu dekolteden yararlanmak için toplu saç modellerine yönelmelisiniz. Örneğin; saçlarınızı zarif bir topuz yaptırarak bu detayları öne çıkarabilir ya da şık bir at kuyruğu kullanabilirsiniz. Böylece gelinliğinizin detaylarını kapatmadan harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yüz şeklinize göre bir model seçmeye dikkat etmelisiniz. Bu konuda saç tasarım uzmanının önerilerini dinleyebilirsiniz. Düğünden önce saç provası yapan yerleri tercih etmelisiniz. Böylelikle o gün size ayrılan süre içerisinde size en uygun olan saç modelini bulabilirsiniz. Düğün gününüzden kısa bir zaman önce saçınızla ilgili radikal değişiklikler yapmamanız da öneriler arasında yer alıyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları