Adana Gelin Saçı ve Makyajı

Sana en uygun saçı ve makyajı yapacak kuaförü bulmak için araştırmalara Düğün.com'dan başla! Düğünlerde en çok tercih edilen Adana kuaförlerini tek tek incele, yaptıkları saç ve makyaj modellerinin fotoğraflarına bak ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!


11 Firma listeleniyor

Gelin Saçı ve Makyajı için planladığın yaklaşık bütçe nedir?
Diğer Firmalar

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Düğününüzde kusursuz görünmek sizin hakkınız. Gelinlik modelinize uygun gelin saçı ve makyajı ile mükemmel görünebilirsiniz. Öncelikle “Gelin saçı nasıl olmalı?” sorusu ile başlayalım. Şık ve göz alıcı bir görünüm için gelin saçınızı gelinliğinizin yaka tipine ve modeline uygun şekilde yaptırmaya özen göstermelisiniz. Aynı durumun nişan saçları için de geçerli olduğunu unutmamalısınız. Eğer straplez yaka bir gelinlik giyecekseniz, gelin saçınız konusunda oldukça özgür olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu modelde omuzlarınız ve kollarınız açıkta kaldığı için saçlarınızı ister dalgalı bir at kuyruğu ile isterseniz de açık bırakarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak gelinlik tercihinizi hakim yaka bir modelden yana kullandıysanız, bütün olarak bakıldığında karmaşık bir görüntüye mahal vermemek için saçlarınızı toplatmanız, sizi daha zarif gösterecektir. “Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri” başlıklı makalemizden bu konuya ilişkin daha fazla bilgi de alabilirsiniz.

Gelin Makyajı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gelin makyajı yaptırırken size tavsiyemiz, çalıştığınız makyaj uzmanı ile sizin yüz tipinize en çok gidecek makyaj stilleri üzerine konuşmanız olacak. Bunun için kendi yüz şeklinizi bilmeniz gerekiyor. Mesela oval yüz şekline sahipseniz, çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Çünkü oval yüz şekli, makyaj için en ideal yüzdür. Böyle bir yüz şekline sahipseniz, yüzünüze kontör yaptırmamalı ve aydınlatıcı malzemeleri alın, çene, burun, dudakların üzeri ve gözaltlarına uygulatmalısınız.

Porselen gelin makyajı, sade gelin makyajı, gelin göz makyajı, gelin saçı gibi konularda şehrinizdeki profesyonellerden destek almak için bulunduğunuz sayfa aracılığı ile firmaları listeleyebilirsiniz. Şehrinizde bulunan gelin saçı ve makyaj uzmanları ile iletişime geçebilir, dilerseniz ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.