Gelin Saçı ve Makyajı

Ataşehir Gelin Saçı ve Makyajı

Esra Aysin Make Up Artist
2 Yorum
Ataşehir

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

2.500-5.000 TL
İncele
Karsu Bakım Salonu
1 Yorum
Ataşehir

Düğün hazırlık sürecinizin en önemli detaylarından biri olan saç ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız, sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle kendinizi...

5.000-7.500 TL
İncele
Profhair's
5,0
(20 Yorum)
4. yıl
Ataşehir
20 saatte cevap verir

Güzellik sektöründe 2000’li yıllardan bu yana kazandığımız deneyimle en iyi Ataşehir gelin saç makyaj hizmetlerini sunuyoruz. Profhair’s ailesinde sizi her biri kendi alanında uzman, yetenekli bir...

15.000
12.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Ataşehir Miss Salon

Ataşehir Nilay'la Makyaj

5.000-7.500 TL

Ataşehir Mehmet Coşkun Kuaför

5.000-7.500 TL

Ataşehir Kent Kuaför

2.500-5.000 TL

Ataşehir Aysan Kuaför

2.500 TL'den az

Ataşehir Besde Kuaför

7.500-10.000 TL

Ataşehir İsis Kuaför Ataşehir

2.500 TL'den az

Ataşehir Saloon Levent

2.500 TL'den az

Ataşehir Bige Güzellik & Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Ataşehir Miss Eriza Kuaför

2.500-5.000 TL

Ataşehir Kent Kuaför Emine & Fatih

2.500-5.000 TL

Ataşehir Marca Kuaför

5.000-7.500 TL

Ataşehir Hair Garage Repair Studio

15.000 TL'den fazla

Ataşehir Rana Kulein Eris

10.000-15.000 TL

Ataşehir Moon Kuaför

5.000-7.500 TL

Ataşehir Begüm Nasuhzade

10.000-15.000 TL

Ataşehir Salon Diva's

2.500-5.000 TL

Ataşehir Veli Güçlütürk Kuaför

7.500-10.000 TL

Ataşehir Mehmet Kenç Kuaför

2.500-5.000 TL

Ataşehir Saloon Team

5.000-7.500 TL

Ataşehir Ece Özenç

7.500-10.000 TL

Ataşehir Bayram Bal Andromeda

7.500-10.000 TL

Ataşehir Red Kuaför

2.500-5.000 TL

Ataşehir Doğa Kuaför Ataşehir

7.500-10.000 TL

Ataşehir Salon Artı

2.500 TL'den az

Ataşehir Mehmet Karagöz

2.500-5.000 TL

Ataşehir Şafak Karahan Akademi

2.500 TL'den az

Ataşehir Ataşehir Salon Miss

7.500-10.000 TL

Ataşehir Gos Kuaför

7.500-10.000 TL

Ataşehir Fırcha Kuaför

5.000-7.500 TL

Ataşehir Mos Kuaför Ataşehir

7.500-10.000 TL

Ataşehir Tahsin Eryılmaz Make Up Specialist

10.000-15.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ataşehir Kuaförleri ve Hizmetleri

Ataşehir kadın kuaförü seçenekleri, profesyonel ve deneyimli ekipleri ile dikkat çekiyor. Kuaförler, İçerenköy ve Atatürk gibi mahallelerde sıkça karşınıza çıkıyor. Atatürk kuaförleri, düğün mekanında hizmet almak isteyen gelinlerin de yanında oluyor. Kuaförlerin paketlerinde; saç boyama, kesim ve renklendirme gibi standart hizmetler yer alıyor. Ayrıca Brezilya fönü gibi ekstra hizmetler de sunulabiliyor.

İstanbul Ataşehir kuaförleri, kullandıkları dünyaca ünlü markalar ile memnuniyetinizi garanti altına alıyor. Aynı zamanda birçok kuaför, düğün öncesi ücretsiz prova imkanı da tanıyor. Çoğu kuaför gelin ve damatlara özel hizmetler sunuyor. Ataşehir güzellik salonları ve kuaförleri, düğününüzden önce el ve ayak masaj hizmeti de veriyor. Bu sayede tatlı stresinizi atma şansınız oluyor.

Ataşehir Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul kuaförleri ve güzellik salonlarını incelediğimizde, Ataşehir’deki firmaların hizmet vermeye çok uygun rakamlardan başladığını görüyoruz. Kuaförlerin sunduğu fiyatlar, bölgelere göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; İçerenköy kuaförleri, ortalamanın altındaki rakamlarla hizmet veriyor. Atatürk Mahallesi’ndeki seçenekleriniz de daha uygun bütçelerle hizmet alabileceğiniz kuaförlerden oluşuyor. İlçedeki kuaförler, çeşitli indirimler ile cebinizi rahatlatabiliyor.

Kuaför fiyatları Ataşehir’de seçtiğiniz hizmet paketlerine göre de değişiklik gösteriyor. Kesim, manikür ve maşa gibi hizmetler, başlangıç fiyatlı paketlerde karşınıza çıkabiliyor. Bununla birlikte cilt bakımı, masaj ve takma kirpik gibi hizmetler de çok uygun rakamlardan sunuluyor. Düğününüzden önce saçınızda renk değişikliği yapmak veya kaynak yaptırmak isterseniz, fiyatlarda artış oluyor.

Ataşehir’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ataşehir kuaför salonlarının her birinin kendine özel hizmetleri ve takip ettiği bazı adımlar var. Bunun için kuaför seçerken bu özelliklere dikkat etmelisiniz. Mekanlarla ne zaman iletişime geçmeniz gerektiği de bunlardan biri. Ataşehir kuaförlerinin çoğuyla 1 hafta önceden haberleştiğinizde hizmet almanız mümkün oluyor. Bu süre, bazı mekanlarda 2 veya 3 haftaya kadar çıkabiliyor.

Birçok kuaför Ataşehir’de gelinin yakınlarına da aynı hizmetleri sunuyor. Bununla birlikte, mekanlarda geniş veya küçük ekipler çalışabiliyor. Bunun için düğün gününde sizinle birlikte kaç kişiye daha hizmet verilebildiğini öğrenmenizde fayda var. Böylece hazırlanma grubunuzun kalabalıklığına göre farklı bir kuaförü tercih edebilirsiniz. Kuaförlerde daha önceden saçını yaptırmış gelinlerin yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Ataşehir, düğün mekanları ve kuaför konusundan oldukça popüler bir ilçe. Bu yüzden bu mekanlar, Ataşehir’in birçok farklı mahallesinde hizmet vererek çeşitliliği arttırıyor. Kuaförden çıkıp direkt düğün yerine geçmeyi düşünüyorsanız, ikisinin arasındaki uzaklığa dikkat etmelisiniz. Aynı veya çevre mahalleler arasından tercihinizi yaparak saç ve makyajınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Ataşehir Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Ataşehir’deki gelin saçı ve makyajı firmaları, isminden bahsettirmiş çalışma arkadaşları ile öne çıkıyor. Yıllardır sektörde olan ekipler, referanslarınızı da kullanarak size en uygun saçı ve makyajı yapıyor. Firmaların çoğu, gelin evinde veya düğün mekanlarında da hizmet verebiliyor. Makyaj firmaları; takma kirpik, manikür ve pedikür gibi hizmetleri paketlerine dahil ediyor.

Ataşehir gelin başı konusunda uzmanlaşan firmaların yoğunlaştığı bir ilçe olarak dikkat çekiyor. İlçedeki gelin saçı firmaları, aklınızda bir model varsa bunu size uyarlayarak uygulayabiliyor. Dilerseniz firmaların saç stili danışmanlığı hizmetlerinden de yararlanarak size en uygun olan modeli bulabilirsiniz. Firmalar; mikro kaynak ve röfle gibi hizmetler sunabiliyor.

Ataşehir Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin saçınızı Ataşehir’de yaptırmak istediğinizde sizi geniş bir fiyat aralığı bekliyor. Bu sayede ilçede, her bütçeye uygun bir firma bulmak mümkün oluyor. Ataşehir’in Kayışdağı ve Mevlana mahalleleri, en uygun fiyatları bulabileceğiniz yerler olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte Küçükbakkalköy ve Yeniçamlıca gibi daha birçok mahalle de cep dostu fiyatlar sunuyor.

Ataşehir firmaları, gelin saçları için kaliteli ürünler kullanıyor. Böylece saçınızın zarar görmesinden korkmanıza gerek kalmıyor. Gelin saçı fiyatları; dağınık veya şık topuz, bohem ve doğal görünümlerde daha hesaplı oluyor. Gelin saçınızda özel tasarımlar veya ek aksesuarlar talep ederseniz fiyatlar artabiliyor. Gelin saçı için çeşitli ödeme kolaylıkları, çoğu firma tarafından sağlanıyor.

Ataşehir Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir’deki firmalar, her adımı sizinle birlikte planladığı tasarımlarla gönlünüzü kazanıyor. Bununla birlikte salonlar, gelin makyajı için sundukları hesaplı rakamlar ile dikkat çekiyor. Modern ve doğal görünümlü makyajlar, her zaman daha hesaplı oluyor. Dumanlı gözler, takma kirpikler ve bronzer odaklı makyajlar da uygun fiyatlarla yapılabiliyor. Gelin paketlerinden birini seçerek avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ataşehir’de en uygun fiyatlarla gelin makyajı yaptırabileceğiniz yerler; Örnek, Atatürk, Mevlana ve İçerenköy mahallelerinde hizmet veriyor. İlçedeki firmalar, bazı ek hizmetler için fazladan ücret talep edebiliyor. Makyaj öncesi kimyasal peeling, fiboblast tekniği ve iğneli epilasyon uygulamaları fiyatları arttırıyor. Kalıcı makyaj uygulaması dilerseniz de kenara ayırmanız gereken bütçe artıyor.

Ataşehir Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları