Gelin Saçı ve Makyajı

Şile Gelin Saçı ve Makyajı

Şile Ayşegül Kuaför

2.500 TL'den az

Şile Türkan Kuaför Şile

7.500-10.000 TL

Şile Özlem Kuaför Şile

2.500 TL'den az

Şile Yasin & Devrim Kuaför

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Şile Kuaförleri ve Hizmetleri

Deniz manzaralı birçok düğün salonu bulunduran Şile çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiğinden kuaförlere olan ihtiyaç da oldukça fazla. Bu durumda gelin saçı ve makyajı benzeri hizmetler sunan Şile kuaförleri yardımınıza koşuyor. İstanbul Şile kuaförlerinde çalışan tecrübeli uzmanlar son trendleri yakından takip ederek hayalinizdeki gelin görüntüsüne ulaşacağınızdan emin oluyor.

Sizinle öncesinden randevulaşan birçok kuaför Şile’deki salonlarında kahve eşliğinde isteklerinizi öğreniyor. Düğün konseptiniz, gelinlik modeliniz, duvak tarzınız ve benzeri bilgileri aldıktan sonra yüz şeklinizi analiz eden uzmanlar, size en çok yakışacak makyaj tarzlarını öneriyor. Saç tipinize göre saç modeli önerisi de yapılabiliyor. Aklınızda bir model yoksa uzmanların örnek fotoğraflarına bakarak seçim sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Şile’deki kuaförler gelin saçı ve makyajının yanı sıra gelin yakınlarına da hizmet verebiliyor. Salonlarda grupça hazırlanırken düğününüzün tatlı telaşına uzmanlar ve yakınlarınız da ortak oluyor. Çoğu Şile kuaför salonu 5 ila 10 arası misafirinizin de hazırlanmasına yardım edebiliyor. Ancak salonlar kişi sayınızı önceden belirtmenizi önemle rica ediyor.

Şile Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Birçoğu oldukça uygun olan Şile kuaför fiyatları cebi yormamalarıyla dikkat çekiyor. Şile kadın kuaförlerinin büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapan Çavuş Mahallesi’nde fiyatlar farklılaşabiliyor. Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan salonlar oldukça uygun rakamlar talep ederken, Üsküdar Caddesi’ne yönelecekseniz kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekebiliyor. Birçok salonun peşin ödemeniz durumunda özel indirimler sunabildiğini hatırlatmak isteriz.

Şile’de bulunan kuaförlerden alacağınız farklı hizmetler de faturanıza yansıyabiliyor. Örneğin; cilt bakımı veya el/ayak masajlarından yararlanmak isterseniz ödemeniz gereken tutarın artabileceğini görüyoruz. Ancak birçok kuaför salonu çeşitli hizmetleri topladıkları gelin paketleri ile yanınızda oluyor. Bu sayede saç, makyaj ve çeşitli hizmetleri birlikte ve daha düşük fiyatlara alabiliyorsunuz.

Şile’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Saç ve makyajınızı salonda yaptıracaksanız seçtiğiniz kuaförün düğün mekanınıza yakın olması önem kazanıyor. Ağva kuaförleri birçok düğün salonuna yakınlıkları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Şile güzellik salonları ve kuaförleri randevu sistemi ile çalışıyor. Randevunuzu düğünden en az 2 hafta öncesinden almanız gerekiyor. Ancak çoğu kuaför 4 hafta öncesinden onlarla iletişime geçmenizi tercih ediyor.

İlçedeki bazı kuaförler evinizde veya düğün mekanlarında da hizmet verebiliyor ancak her salon bu hizmeti sağlamadığı için seçiminizi yaparken bu detaya dikkat etmelisiniz. Şile’de bulunan çoğu kuaför belirli saç ve makyaj tarzlarında öne çıkıyor. Bu nedenle kuaför seçiminizi yaparken aklınızdaki tarz ve konsepte en yakın olan salonu seçmeniz memnuniyetinizi arttıracaktır.

Şile Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Şile gelin saçı ve makyajı uzmanları hayalinizdeki modeli oluşturmak için saçınızın özelliklerini ve isteklerinizi birleştiriyor. Maşa, örgü, fön ve gelin topuzları istediğiniz konsepte uyacak şekilde yapılabiliyor. Saçınızın gün boyu yerinde kalması için uzmanlar kaliteli ve doğal görünümlü saç sabitleyici spreylerden faydalanıyor. Saç aksesuarlarının da unutulmadığı Şile gelin başı firmaları sıklıkla tercih ediliyor.

Gelin makyajınız için hayal edebileceğiniz her istek uzman makyözler tarafından gerçekleştirilebiliyor. Makyajınız yapılmadan önce cildinizi temizlemek ve aydınlatmak adına birçok mekanda profesyonel cilt bakımları uygulanıyor. Temiz cildiniz üzerine uygulanan baz ve makyajınız, dünyaca ünlü kaliteli markaların ürünleri ile yapılıyor. Birçok salon, takma kirpikler ve parlak renklerin kullanımı ile makyajınızı güçlendiriyor.

Şile Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Şile Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Şile gelin makyajı ücretleri cep dostu olmaları ile İstanbul kuaförleri ve güzellik salonları arasında altlarını çizdiriyor. Seçeceğiniz makyaj tarzına göre değişebilen fiyatlar, tercihiniz ne olursa olsun cebinizi koruyor. Hafif ve sade makyajlar genellikle ağır ve simli makyajlardan daha düşük rakamlara geliyor. Paketiniz takma kirpik içermiyor ise bu hizmet ekstra ücretlere sebep olabiliyor.

Şile’de hizmet alacağınız makyaj uzmanlarının kullandığı makyaj malzemelerinin markaları fiyat değişimlerine neden olabiliyor. Aynı şekilde paketinizde yer almayan cilt bakım hizmetleri de faturanızı yükseltebiliyor. Makyajınızı bir düğün grubu olarak yaptıracaksanız fiyatlar kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Gelin yakınlarına verilen makyaj hizmetleri daha uygun fiyatlara geliyor. Ayrıca birçok salon kalabalık gruplara özel indirimler yapabiliyor.

Şile Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları