Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı için hayallerindeki modelleri yapabilecek kuaförlerin listesi Düğün.com'da! Tüm Kayseri kuaförlerine bak, yaptıkları modelleri incele, beğendiklerin için fiyat teklifi iste!

Özge Yıldız Make Up Studıo
14

2018 yılından bu yana Özge Yıldız Make Up Kayseri’de gelinleri düşledikleri güzellikle buluşturan bir güzellik salonuyuz. Sadece gelinlerle çalışarak bu değerli günde onlara kendilerini muhteşem...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
%13 indirim
Seda Bayer Makeup Studio
43

Seda Bayer Makeup Studio gelin saçı ve makyajı kuaförleri arasında profesyonel hizmet anlayışı ve başarılı ekibi ile akıllara geliyor. Birbirinden farklı güzellik hizmetini bünyesinde bir araya...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı Firmalarının Hizmetleri

Kayseri’de gelin saçı ve makyajı yaptırabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Farklı hizmet seçenekleri bulunan bu firmalar, Kayserili gelin adaylarını en özel günlerine hazırlamak için bekliyor. Kayseri kuaförlerinden alabileceğiniz hizmetler ise şöyle:

Kayseri kuaförlerinden hayalinizdeki gelin saçı ve makyajını gerçeğe dönüştürmelerini isteyebilirsiniz. Alanında uzman kuaförler, bu modelleri size en yakışacak şekliyle uygulayabiliyor. Şehirdeki kuaförlerin hizmetleri saç ve makyajla da sınırlı değil. Düğün günü ihtiyaç duyabileceğiniz ağda, cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de bu firmalardan alabilirsiniz.

Kayseri’deki kuaförler, bu hizmetleri kapsayan farklı paket seçenekleri sunuyor. Dilerseniz gelin saçı ve makyajı için dilerseniz de ek hizmetlerin de içinde olduğu paketleri seçebilişiniz. Düğün öncesi ihtiyaçlarınızı belirleyerek kuaförünüzden buna uygun bir paket önermesini isteyebilirsiniz.

Düğün günü görünümünüzü riske atmamak için önceden prova yapmanızda fayda var. Birçok firmanın ücretsiz olarak sunduğu prova hizmeti, size yakışan saç ve makyaj modellerini keşfetmenize yardımcı olabiliyor. Böylece, düğün günü daha önceden deneyimlediğiniz, içinize sinen görünüme sahip olabiliyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajı için aynı firmadan almak zorunda değilsiniz. “İki işlem için de alanında uzmanlaşmış firmalarla çalışmak isterim” diyorsanız, şehirdeki sadece saç tasarımı yapan ya da makyaj üzerine uzmanlaşmış firmalardan ayrı ayrı saç-makyaj hizmeti alabilirsiniz.

Şehirdeki kuaförler gelin adaylarının yanı sıra gelinin yakınları için de hizmet veriyor. Birçok firma, gelin paketi seçeneklerine yakınlarını da dahil ederek uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Siz de düğününüze en yakınlarınızla birlikte hazırlanmak istiyorsanız, firmaların gelinle birlikte kaç kişiye kadar hizmet verdiğini de danışmalısınız.

Eğer aksesuarlı bir gelin saçı modeli düşünüyorsanız bunun için ekstra araştırma yapmanıza gerek yok. Kayseri’deki birçok kuaför, gelin adaylarının saçlarını süsleyecek aksesuar seçenekleri de sunuyor. Bu sayede, saç modelinize uygun aksesuarı, işin uzmanıyla birlikte seçme imkanınız da oluyor.

Hazırlıklarını kuaför salonunda yapmak istemeyen gelin adayları için Kayseri’deki birçok kuaför kolaylık sağlıyor. Öyle ki; firmaların saç-makyaj profesyonelleri eviniz ya da düğün mekanınız gibi, talep ettiğiniz alana, şehir-yurt dışı ayrımı olmadan gelebiliyor.

Gelin Saçı ve Makyajında Uzman Kuaför Kayseri’de Nerede Bulunur?

Kayseri düğün saçı ve makyajı alanında uzman firmalar açısından oldukça zengin. Şehirdeki uzman kuaförlere kolayca ulaşabileceğiniz bu lokasyonları bilmeniz, firma araştırması yaparken işinizi kolaylaştırabilir. Örneğin; Kayseri Köşk Mahallesi kuaförlerini araştırıyor olabilirsiniz. Kısaca bu lokasyonlardan da bahsedelim:

Kayseri’de Kocasinan, Melikgazi, Akkışla ilçelerinde birçok kuaför salonu bulunuyor. Kocasinan kuaförleri genellikle Erciyes Evler, Mimarsinan mahallelerinde yer alıyor. Kayseri Sivas Caddesi kuaförleri bu bölgede faaliyet gösteriyor. Melikgazi kuaförleri için Alparslan ve Köşk mahallelerinde Kızılırmak Caddesi ve Aşı Veysel Bulvarı’nı rotanıza ekleyebilirsiniz. Akkışla kuaförleri için ise Mimar Sinan ile Fevzi Çakmak caddelerini, sıklıkla bulunduğu bölgeler olarak adres gösterebiliriz.

Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı Firmalarından Öneriler

Nasıl bir gelin saçı ve makyajı yaptıracağınıza karar verirken şehirdeki uzman kuaförlerin tavsiyelerine de kulak vermenizde fayda var. Yüz şeklinden gelinlik modeline, ten renginden mekana uygun modellere kadar işte Kayseri’deki saç-makyaj profesyonellerinin tavsiyeleri:

Gelin saçı modelinizle başlayalım. Gelinliğinizin yaka tipi, saç modelinizi seçerken en önemli kriterlerden biridir. Gelinliğinizin yakasıyla boğucu bir görünüm yaratmamak, yaka detayları gölgede bırakmamak için saç modelinizi yaka tipinize uygun seçmelisiniz. Örneğin; bisiklet, hakim gibi kapalı yaka tipleriyle açık saçlar karmaşık bir görüntü yaratır. Bu nedenle, kapalı yakalarla topuz ya da atkuyruğu gibi toplu saç modellerine yönelmeniz daha doğru olacaktır.

Nasıl bir mekanda düğün yapacağınıza göre de saç modeli seçimi yapabilirsiniz. İhtişamlı alanlara gösterişli saçlar, daha sade organizasyonlara ise doğal saç modelleri yakışır. için doğal saç modelleri yakışır. Örneğin; kır düğünü için açık, dalgalı saçlar, tarihi mekan düğünleri içinse dağınık topuzlar tercih edilebilir.

Seçtiğiniz saç modeliyle yüz şeklinizde farklılık yaratabilirsiniz. Gelin saçınızı yüz şeklinize göre seçerken dikkat etmeniz gereken nokta yüz hatlarınızı ovale yaklaştırmaktır. Bunun için, örneğin; kare yüz şekline sahipseniz tepeden bombeli saç modellerini, dikdörtgen yüz şekliniz varsa da yanlara doğru hacim kazanan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Yüz şekliniz, gelin makyajınıza karar verirken de belirleyici olan bir unsurdur. Doğru makyaj uygulamasıyla yüz şeklinizde ihtiyacınız olan illüzyonu yaratabilirsiniz. Örneğin; kalp yüz şekline sahipseniz gölgelendirme oyunları ile alın ve çene bölgenizi daraltarak yüz şeklinizi ovale yaklaştırabilirsiniz.

Gelin makyajınızın ten ve göz renginizle uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse; buğday tenli, mavi gözlü bir gelin adayıysanız uçuk pembe ve şeftali tonlarında bir gelin makyajı ile hem modern hem de natürel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Kuaförlerinin sunduğu paket seçeneklerinin içeriğini de detaylı olarak öğrenmelisiniz. Birçok firma sadece gelin saçı ve makyajı hizmetinden oluşan paket seçeneği sunarken bazı firmalar bu paketlere ücretsiz prova, manikür-pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de dahil edebiliyor.

Eğer düğün günü hazırlıklarınızı kuaför salonu yerine düğün mekanınızda ya da evinizde yapmak istiyorsanız, Kayseri’deki saç ve makyaj profesyonellerini bulunduğunuz alana davet edebilirsiniz. Ancak bu hizmeti talep etmeniz halinde ek bir ücret ödemeniz gerektiğini de söyleyelim.

Eğer düğününüz, sonbahar veya kış döneminde yapılacaksa, fiyatların, ilkbahar ve yaz aylarına kıyasla daha uygun olacağını bilmelisiniz. Çünkü firmalar, bu dönemde farklı kampanyalar oluşturuyor ve uygun fiyatlı hizmet almanızı sağlıyor.

Kayseri gelin saçı fiyatlarının, nişan saçına kıyasla daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü gelin başı yapımı ve duvağın takılması gibi kalabalık bir ekibe yani ekstra işgücüne ihtiyaç duyuluyor. Bu durumda da fiyatlar artıyor.

Kayseri Kuaförleri

Kayseri en iyi kuaförü arayan gelin adaylarının, çok sayıda seçenek bulabileceği bir il. Ancak siz en iyiyi arıyorsanız, bu durumun her gelin için farklı olacağını söyleyelim. Çünkü sizin kriterlerinize en uygun kuaför sizin için “en iyisi”dir. Peki Kayseri kuaförleri arasından bu seçimi nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız, ipuçlarını verelim.

Kayseri kuaför salonları arasından seçim yaparken firmanın daha önceki çalışmaları size yardımcı olabilir. Bunun için firmaların profillerini incelemelisiniz. Düğün günü hazırlık yapacağınız mekan da kuaför seçiminizi etkiler. Eğer hazırlıklarınızı kuaför salonunda yapacaksanız, vakit kaybetmemek için size yakın bir firmayla anlaşabilirsiniz. Eğer düğün mekanınızda ya da evinizde hazırlanacaksanız, Kayseri'de kuaförlerin bu adreslere saç-makyaj uzmanlarını gönderdiğini de söyleyelim.

Kayseri’de gelin saçı ve makyajını yaptırabileceğiniz firmalara dair detaylara yer verdik. Siz de bu firmalar arasından seçim yapmak istiyorsanız bulunduğunuz sayfada yer alan Kayseri kuaförlerini inceleyebilir ve ilginizi çeken firmalarla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları