Gelin Saçı ve Makyajı

Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı

Özlem Çer Makeup Artist
10 Yorum
Melikgazi

Özlem Çer Makeup Artist 2020 yılından itibaren Kayseri gelin saçı ve makyajı denilince nefes kesici tasarımlarıyla akıllara geliyor. En özel günü için Özlem Çer ve ekibini tercih eden...

5.000-7.500 TL
İncele

Seda Bayer Makeup Studio gelin saçı ve makyajı kuaförleri arasında profesyonel hizmet anlayışı ve başarılı ekibi ile akıllara geliyor. Birbirinden farklı güzellik hizmetini bünyesinde bir araya...

5.000-7.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Melikgazi Makkas

2.500 TL'den az

Melikgazi Esmeray Güzellik Salonu

5.000-7.500 TL

Melikgazi Kuaför Mevlüt

7.500-10.000 TL

Kocasinan Hairstyle Canan Murat Duman

2.500-5.000 TL

Melikgazi Özge Yıldız Make Up Studıo

2.500-5.000 TL

Kocasinan Royal Derm Güzellik Salonu & Spa

7.500-10.000 TL

Elit Kuaför

2.500 TL'den az

Kocasinan Büşraca Saç Ve Tasarım

2.500 TL'den az

Kocasinan Sinan Kuaför

2.500 TL'den az

Melikgazi Nostalji Kuaför Hayrullah

2.500-5.000 TL

Melikgazi Vip Venüs Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Melikgazi Madmazel Bayan Kuaforü

2.500 TL'den az

Kocasinan Koket Kuaför

2.500 TL'den az

Talas Şimal Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Melikgazi Kırık Makas Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Melikgazi Salon Selçuk

2.500-5.000 TL

Kocasinan Ali Osman

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kayseri Kuaförleri ve Hizmetleri

Kayseri’nin en merkezi ilçelerinde farklı özelliklere sahip kuaför ve güzellik salonlarını bulabilirsiniz. Hizmet yelpazelerinin değişiklik gösterdiği firmalar arasından isteklerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekiplere sahip olan kuaförler, gelin adaylarını hayallerindeki görünümlere kavuşturmak için özenli bir çalışma yürütüyor. Farklı sayıdaki ekiplerle çalışarak sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyorlar.

Gelin saçı ve makyajı için aynı firmadan almak zorunda değilsiniz. “İki işlem için de alanında uzmanlaşmış firmalarla çalışmak isterim” diyorsanız, şehirdeki sadece saç tasarımı yapan ya da makyaj üzerine uzmanlaşmış firmalardan ayrı ayrı saç-makyaj hizmeti alabilirsiniz. Kayseri kadın kuaförlerinde sadece saç-makyaj değil; ağda, cilt bakımı, takma kirpik, manikür-pedikür gibi hizmetler de sunuluyor.

Tüm bu hizmetleri sağlayan Kayseri güzellik salonu alternatiflerini; Kocasinan, Melikgazi ve Akkışla ilçelerinde bulabilirsiniz. Kocasinan kuaförleri genellikle Erciyes Evler ve Mimarsinan mahallelerinde yer alıyor. Kayseri Sivas Caddesi kuaförleri de sayı fazlalığı ile dikkatleri çekiyor. Melikgazi ilçesinde ise Alparslan ve Köşk mahalleleri ile Kızılırmak Caddesi ve Aşık Veysel Bulvarı’na bakabilirsiniz.

Kayseri Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri’de kuaförlerin fiyatları farklı faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Kuaförlerinin sunduğu paket seçeneklerinin içeriğini de detaylı olarak öğrenmelisiniz. Bazı firmalar prova hizmeti, manikür-pedikür ve takma kirpiği ücretsiz olarak paketlere dahil ederken, bazıları sadece saç ve makyajı karşılıyor. Kayseri’de en iyi kuaförlerin dahi oldukça uygun fiyatlar sunduğunu söyleyebiliriz.

Popüler illere kıyasla ortalamada seyreden fiyatları ile çiftlerin yüzünü güldüren bir fiyat politikası sunuyorlar. Eğer düğün günü hazırlıklarınızı kuaför salonu yerine düğün mekanınızda ya da evinizde yapmak istiyorsanız, Kayseri’deki saç ve makyaj profesyonellerini bulunduğunuz alana davet edebilirsiniz. Ancak bu hizmeti talep etmeniz halinde ek bir ücret ödemeniz gerektiğini de söyleyelim.

Eğer düğününüz sonbahar veya kış döneminde yapılacaksa, fiyatların, ilkbahar ve yaz aylarına kıyasla daha uygun olacağını bilmelisiniz. Çünkü firmalar, bu dönemde farklı kampanyalar oluşturuyor ve uygun fiyatlı hizmet almanızı sağlıyor. Gelin başı yapımı, duvağın takılması ve makyaj tasarımı için kalabalık bir ekibe yani ekstra işgücüne ihtiyaç duyuluyor. Bu durumda da fiyatlar artıyor.

Kayseri’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Kayseri kuaför salonları, düğün gününüzde eksiksiz bir hizmet vermek için öncesinde sizin taleplerinizi ve beklentilerinizi öğreniyor. Eğer aksesuarlı bir gelin saçı modeli düşünüyorsanız, bunun için ekstra araştırma yapmanıza gerek yok. Kayseri’deki birçok kuaför, gelin adaylarının saçlarını süsleyecek aksesuar seçenekleri de sunuyor. Bu sayede saç modelinize uygun aksesuarı, işin uzmanıyla birlikte seçme imkanınız oluyor.

Hazırlıklarını kuaför salonunda yapmak istemeyen gelin adayları için Kayseri’deki birçok kuaför kolaylık sağlıyor. Öyle ki; firmaların saç-makyaj profesyonelleri eviniz ya da düğün mekanınız gibi, talep ettiğiniz alana, şehir-yurt dışı ayrımı olmadan gelebiliyor. Ayrıca alanında uzman ekipleri ile birlikte çeşitli makyaj stilleri sunuyor; saçlarınız için de kaliteli ekipmanlar kullanıyorlar.

Kayseri Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin başı fiyatları Kayseri’de firmadan firmaya artıp azalıyor. Özellikle de kuaförün konumu, popülerliği ve deneyim süresi başlangıç fiyatlarını epey etkiliyor. Güzellik salonlarının yoğun olarak yer aldığı Kocasinan ve Melikgazi ilçelerinde geniş bir fiyat yelpazesi ile karşılaşıyoruz. Gelin saçınızı düşük maliyetlere Kayseri genelinde yaptırmanız mümkün. Ödeyeceğiniz net tutarı arttıran farklı faktörler bulunuyor.

Seçtiğiniz saç modelinin yapımı uzun sürüyor ve detay gerektiriyorsa, fiyatlar bir tık artıyor. Ayrıca kalabalık bir ekibin birlikte çalışması gerekiyorsa, Kayseri kuaförlerinin ortalamasının üzerinde bir ücret ödeyebilirsiniz. Kayseri gelin başı kuaförlerinden saçınız için duvak, inci veya taç gibi farklı aksesuarların kullanılmasını talep ediyorsanız, ekstra bütçe hazırlamanız gerekiyor. Bu hizmet genellikle aksesuar kiralama üzerinden hesaplanıyor.

Kayseri Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Düğün gününüzde harika bir görünüme kavuşmak ve fotoğraflarınızda da makyajınızın kusursuz çıkması için profesyonel hizmet veren firmaları Kayseri’nin birçok ilçesinde bulabilirsiniz. Özel makyaj stüdyolarında fiyatlandırmalar biraz daha yüksekten yapılabiliyor. Hem saçınızı hem makyajınızı yaptırabileceğiniz kuaförlerde ise makul fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz. Kuaförlerin kullandıkları makyaj malzemelerinin markaları ve çeşitleri de toplam rakam üzerinde rol oynuyor.

Kuaförde çalışan makyöz artistinin bilinirliği de ödeyeceğiniz rakamı arttıran faktörlerden. Eğer paket kapsamındaki standart gelin makyajına karar kılarsanız, daha ekonomik fiyatlar söz konusu oluyor. Makyajınızın daha belirgin durması için kirpik liftingi, kaş tasarımı ve cilt bakımı gibi farklı uygulamalar da yapılmasını talep ederseniz, ekstra ücret ile karşılaşabilirsiniz.

Kayseri Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları