Kayseri Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı için hayallerindeki modelleri yapabilecek kuaförlerin listesi Düğün.com'da! Tüm Kayseri kuaförlerine bak, yaptıkları modelleri incele, beğendiklerin için fiyat teklifi iste!

Nostalji Kuaför Hayrullah

Melikgazi

Nostalji Kuaför Hayrullah

Yaptığı saç ve makyaj modellerini sanat olarak gören ve en mutlu günlerinde gelin adaylarına hizmetlerini profesyonelliğini ve tecrübesini birleştirerek sunan Nostalji Kuaför Hayrullah, sektördeki 25.

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

13 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin saçınızı seçerken organizasyonunuzun tipi size yol gösterebilir. Gösterişli bir otelde büyük bir düğün yapacaksanız yüksek topuzlar, kabarık saçlar gibi iddialı modeller tercih edebilirsiniz. Ancak sade bir nikahla evlenecekseniz böyle modeller yerine zarif ense topuzları ya da kibar bir at kuyruğu gibi sade bir nikah saçı seçmenizi öneririz. Böylelikle abartıya kaçmayarak çok şık görünebilirsiniz. Aynı durum nişan saçı için de geçerlidir. Evde sade bir nişan töreni yapacaksanız kabarık topuzlar hoş gözükmeyebilir. Onun yerine yarım toplu dalgalı bir saç modeli kullanabilirsiniz.

Organizasyonunuz gibi gelinliğiniz de size doğru gelin saçını seçmenizde rehber olacaktır. Gelinliğinizin yakasını göz önünde bulundurarak şık bir saç modeli yaptırabilirsiniz. Örneğin straplez yaka gelinlikler açık ya da toplu her modelde saç için uygundur. Ancak halter yaka bir gelinlik giyecekseniz saçlarınızı tamamen açık bırakmamanızı öneririz. Eğer öyle bir saç modeli tercih ederseniz gelinliğinizin yaka detaylarını gizlemiş olursunuz. Onun yerine romantik topuzlar ya da taşlı tarak tokayla tutturulmuş yarım toplu bir gelin saçı deneyebilirsiniz. Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri makalemizden bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin makyajının iki çeşidi vardır. Bunlardan biri doğal bitişli ince ürünlerle yapılan, diğeri ise özel ürünlerle yapılan tüm kusurları gizleyen porselen gelin makyajı. Cilt lekelerini ve pürüzlerini kapatıp fotoğraflarda kusursuz bir görünüm sağlayan porselen makyaj düğünlerde en çok kullanılan makyaj türüdür. Ancak eğer problemli bir cildiniz yoksa ince yapılı ürünleri kullanarak daha doğal gelin makyajı da yaptırabilirsiniz. Strobing tekniğini kullanarak ışıltılı bir görünüm elde edip, hafif bir göz makyajı ve şeftali rengi dudaklarla çok hoş bir gelin olabilirsiniz.

Kayseri’de profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz uzman makyaj artistlerine ve gelin saçınızı yaptıracağınız yetenekli kuaförlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.